حجاب برای زن باید باشه....(لطفا نظراتتون بیان کنید...)

s.zahra1371

عضو جدید
مردایی که دم از آزادی و حمایت از حقوق زن میزنن دلشون برای ما دخترا نسوخته زن هرچی برهنه تر باشه به نفع اوناست به نفع مردا.و الا هیچ زنی با حجاب منع از کارهای اجتماعی نشده کدوم مردی بدش میاد زنای رنگارنگ دور و برش و پر کرده باشن وقتی بی حجابی راه افتاد رابطه بی درو پیکر بین دو جنس هم دنبالش میاد خواه و نا خواه این یه اتفاق طبیعیه....خوب این وسط نفعش مال کیه ضررش مال کی؟؟؟آدم باید منصف باشه مردا با نگاه از زن استفاده میکنن. اینکه زن باید حجاب داشته باشه نه به مرد برمیگرده به چیزی برمیگرده که خدا در ذات زن قرار داده و اون تمایل برای تصاحب دل مردا است. نیرویی که زن داره برای جلب توجه مردا. هیچ کس نمیتونه اینو انکار کنه و این هرگز دور از عدالت نیست این اصلا نقطه ظعف زن نیست این جز ذاتشه یعنی خدا اینجوری زن رو آفریده برای دلبری و لوندی این حسنه نه عیب. همون جور که مرد رو آفریده که چشمش دنبال زنا باشه اینم برای مرد عیب نیست اینجور آفریده شده. خدا به مرد قدرت بازو داده که به زن نداده ولی به زن این قدرتو داده که قوی ترین مردها رو به زانو درمیاره. پس این عین عدالته ....این حفظ تعادل قدرت و خشونت مرد در برابر لطافت و احساس زن. ولی خب این دو تا خصوصیت باید کنترل بشه خیلی هم چیز پیچیده ای نیست تمام نیروهای درونی آدما باید یه نوعی کنترل بشن. حجاب هم نوعی محافظت برای این نیروییه که توی وجود زن هست. البته اینو هم باید تاکید کرد حجاب نباید ظاهری باشه کسی که حجاب رو انتخاب میکنه باید فلسفشو درک کرده باشه اگه منصفانه به جامعه امروز نگاه کنیم چه میبینیم چرا خانما اینقدر به شوهرانشون مشکوکن. چرا اینقدر درو وبرمون پر شده از این حرفا ؟ چرا آرامش از خیلی خونه ها رفته ؟؟ باور کنید مال همین بی حجابیه....خوب مرده که کور نیست. تو اسلامم به مردا نگفته چشماتو ببند گفته نگاهتو از نامحرم بگیر این عین آیه قرآنه گفته زل نزن به زن و دختر مردم بالذت نگاه نکن ولی با وضعیت الان مردا فقط باید چشماشونو ببندن تا زنایی که به قول خودشون حقشونه آزاد باشن رو نبینن. واقعا اگه به دقت نگاه کنیم نتیجه بی حجابی چیزای وحشتناکتریه که به چشم نمیاد........

آخرین ویرایش:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من متنو نخوندم
اما از حالا میگم که نتیجه نداره
چون یه عده تا دخترا کفن پوش نشن راحت نمیشن
اما نظره واقعیمو بگم

دخترا باید معقول لباس بپوشن
اونجوری که بهشون اسیب نزنه
پسرا هم همینطور خیلی از پسرا اقد بد لباس میپوشن از یه دختر بیشتر جلب توجه میکنن

مرسی زهرا جوون

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
واقعا خیلی از شک و شبهه ها به همین نگاه مردا و حجاب زنا مرتبطه که باعث میشه یکی به همسرش شک کنه و کارشون به بحث و دعوا و خدایی نکرده ظلاق بکشه!

s.zahra1371

عضو جدید
من متنو نخوندم
اما از حالا میگم که نتیجه نداره
چون یه عده تا دخترا کفن پوش نشن راحت نمیشن
اما نظره واقعیمو بگم

دخترا باید معقول لباس بپوشن
اونجوری که بهشون اسیب نزنه
پسرا هم همینطور خیلی از پسرا اقد بد لباس میپوشن از یه دختر بیشتر جلب توجه میکنن

مرسی زهرا جوون
ممنون بابت نظرت ولی ای کاش متنو میخوندی عزیزم .....

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم داستانشو میدونین یا نه؟؟
خودمم کامل یادم نیست اما وقتی واسه یه سری خانوم تو زمان پیامبر یه سری مشکل بوجود اومد آیه های حجاب نازل شدن که اولین آیه بر می گرده به مردا که اگه طرف حجابم نداشت تو حق نداری نگاه کنی بعد آیه ی مربوط به خانوما که خودتونو بپوشونین ...
ببخشین که خیلی عامیانه گفتم حوصله نداشتم آدرس آیه رو پیدا کنمو بذارم ...
بحث خیلی پیچیده ای نیست داشتن حجاب ، چه خانوما و چه آقایون .... خیلی از مشکلاته که با حجب و حیا مرتفع می شه ...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
والا حجاب مرد و زن نمیشناسه
باید خودمون پاک کنیم با پوشونده شدن هم مسئله حل نمیشه

الییی

عضو جدید
سلام ممنون از موضوع جالبتون
به نظر من حفظ حجاب واقعا در جامعه ضروریه واقعا متنی که نوشتید خیلی کامل بودولی بعضی حجاب رو فقط چادر می دونند ولی به نظر من فقط چادر نیست میشه مانتو پوشید ولی سنگین باشه.نه اینطوری که بعضی ها میپوشند .طرز لباس پوشیدن هر کسی تقریبا شخصیتش رو نشون می ده.مرسی.

s.zahra1371

عضو جدید
سلام ممنون از موضوع جالبتون
به نظر من حفظ حجاب واقعا در جامعه ضروریه واقعا متنی که نوشتید خیلی کامل بودولی بعضی حجاب رو فقط چادر می دونند ولی به نظر من فقط چادر نیست میشه مانتو پوشید ولی سنگین باشه.نه اینطوری که بعضی ها میپوشند .طرز لباس پوشیدن هر کسی تقریبا شخصیتش رو نشون می ده.مرسی.

ممنون همشهری عزیز....

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
این متن از مقدمه کتاب:

بدون شك پديده " برهنگی " بيماری عصر ما است . دير يا زود اين‏
پديده به عنوان يك " بيماری " شناخته خواهد شد . فرضا ما كوركورانه از
غرب تقليد كنيم ، خود پيشتازان غربی ماهيت اين پديده را اعلام خواهند
كرد . ولی ما اگر به انتظار اعلام آنها بنشينيم می‏ترسم خيلی دير شده باشد
. اگر می‏خواهيد ببينيد كار برهنگی در غرب به كجا رسيده و فرياد چه كسانی‏
را بلند كرده است اين قسمت از نامه يكی از هنرپيشگان معروف جهان را به‏
دخترش كه به قول خودش چهل سال مردم روی زمين را خندانده است بخوانيد .
اين نامه مثل معروف عاميانه خودمان را به ياد می‏آورد : " عزا چه عزائی‏
است كه مرده شوی هم گريه می‏كند " .
او پس از آنكه به دخترش اجازه می‏دهد " فقط به خاطر هنر می‏توان لخت‏
و عريان به روی صحنه رفت " و تأكيد می‏كند كه اين لختی منحصرا در روی‏
صحنه و برای ضرورت هنر باشد ، می‏نويسد : .
" . . . برهنگی بيماری عصر ما است . من پيرمردم و شايد حرفهای‏
خنده‏آور بزنم . اما به گمان من تن عريان تو بايد از آن كسی باشد كه روح‏
عريانش را دوست می‏داری . بد نيست اگر انديشه تو در اين باره مال ده‏
سال پيش باشد ، مال دوران پوشيدگی . نترس اين ده سال ترا پيرتر نخواهد
كرد . به هر حال اميدوارم تو آخرين كسی باشی كه تبعه جزيره لختی‏ها بشوی .
. . " .

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
bishtar be khod adam barmigarde harf shoma doroste
بله داداشیجان
خیلی زنایی با حجاب دیده شده که با چشماشون هزارتا کار کردن
خیلی زنای بی حجابم دیده شده که درست زندگی میکنن خیلی بهتر از اونچه که ادم از درست زندگی کردن برداشت میکنن
بعد از اینا همه تقصیر زنا نیست مردا ماهم باید یاد بگیرن زنام ادمن و حق دارن راحت زندگی کنن اگه مردایی ما خودشون کنترل کنند و حیوانیتشون بهشون غلبه نکنه جامعه مشکلی نخواهد داشت
متاسفانه این مشکلات مرد و زن و با حجاب و بی حجاب نمیشناسه ادمی که ذاتش خراب باشه خرابه
با پوشش نمیشه مشکلات حل کرد اونم این جامعه البته نظرات مختلفه من به عقیده هرکسی احترام میزارم و این نظر خودمه

*وهاب*

اخراجی موقت
حجاب ....خوبه
من عاشق
حجابم

http://chatzar.ir/http://chatzar.ir چتزار...چت روم دختر پسرا

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
میبینیم چرا خانما اینقدر به شوهرانشون مشکوکن. چرا اینقدر درو وبرمون پر شده از این حرفا ؟
چون این روزها هه چی دروغ شده و بوی خیانت می ده .... طرف با هزار آرزو با یه مرد ازدواج می کنه و بعدش هم هیچ اهمیتی
نداشته که مرده چی می کنه ... فقط زنا باید بخاطر ریز و درشت زندگی گذشت کنن ... این پیام این روزا واسه زناست گذشت ...

چرا آرامش از خیلی خونه ها رفته ؟؟ باور کنید مال همین بی حجابیه
نه اونقدرها هم .. مرد باید چشم پاک باشه ... خوب این روزا که نت پر از این جور عکسا و فیلم ها .. تو خیابون نه تو نت ... چی بگم ...

بی حجابی منبع اصلی فساد هست و می تونیم بگیم از زن شروع میشه ... ولی من اینو بگم که مرد و زنای این دوره واقعا در همه امور نوبر هستن ...

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله داداشیجان
خیلی زنایی با حجاب دیده شده که با چشماشون هزارتا کار کردن
خیلی زنای بی حجابم دیده شده که درست زندگی میکنن خیلی بهتر از اونچه که ادم از درست زندگی کردن برداشت میکنن
بعد از اینا همه تقصیر زنا نیست مردا ماهم باید یاد بگیرن زنام ادمن و حق دارن راحت زندگی کنن اگه مردایی ما خودشون کنترل کنند و حیوانیتشون بهشون غلبه نکنه جامعه مشکلی نخواهد داشت
متاسفانه این مشکلات مرد و زن و با حجاب و بی حجاب نمیشناسه ادمی که ذاتش خراب باشه خرابه
با پوشش نمیشه مشکلات حل کرد اونم این جامعه البته نظرات مختلفه من به عقیده هرکسی احترام میزارم و این نظر خودمه

بعضی وقتا یه خانمای باحجابیو میبینم که واقعا حالم بد میشه از حجابشون چادر روسرشونه و هزار تا کار میکنن اون چادرو پوششی واسه گند کاریاشون قرار دادن .همش میگم لااقل اونی که بی حجابه هرچی هس درون و بیرونش یکیه .این یه حسن رو داره...
البته بعضی از خانمام هستن که واقعععاااا با دیدنشون لذت میبرم حجابی که دارنو واقعا بهش معتقدن و رفتارو کردارشونو خدایی کردن نه فقط اینکه چادر روسرشونو موها و ....بیرون باشه یا گاهی ارایش غلیظی میکنن که از هزارتا بد حجاب بدترن.
به نظرم ادم اگه حجاب داره باید عاشق حجابش باشه نه اینکه امر اجباری بدونه من خودم مانتویی بودم ولی محجبه دلیلمم واسه چادری نشدن خانمای چادریی بودن که دروبرم میدیدم و تاسف میخوردم به اینکه چادرو مسخره خودشون کردن.
اما مدتیه که تصمیم گرفتم اثبات کنم به خودم که همه رو به یه دید نگاه نکنم و به خاطر افرادی که با نوع حجابشون همه چیزو به تمسخر گرفتن من از لذت چادری بودن دور نمونم.و چادری شدم. واقعا چادر بهم حس خوبی میده سخته گرمه ولی لذت بخشه اون حسه ارامشه خیلی واسم ارزشمنده

kave8

عضو جدید
میبینیم چرا خانما اینقدر به شوهرانشون مشکوکن. چرا اینقدر درو وبرمون پر شده از این حرفا ؟چون این روزها هه چی دروغ شده و بوی خیانت می ده .... طرف با هزار آرزو با یه مرد ازدواج می کنه و بعدش هم هیچ اهمیتینداشته که مرده چی می کنه ... فقط زنا باید بخاطر ریز و درشت زندگی گذشت کنن ... این پیام این روزا واسه زناست گذشت ...چرا آرامش از خیلی خونه ها رفته ؟؟ باور کنید مال همین بی حجابیهنه اونقدرها هم .. مرد باید چشم پاک باشه ... خوب این روزا که نت پر از این جور عکسا و فیلم ها .. تو خیابون نه تو نت ... چی بگم ...بی حجابی منبع اصلی فساد هست و می تونیم بگیم از زن شروع میشه ... ولی من اینو بگم که مرد و زنای این دوره واقعا در همه امور نوبر هستن ...
بی حجابی نه بد حجابی

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ببخشید یعنی اون مردایی که به همسراشون خیانت نمیکنن تو خیابون نمیان؟ً
یا بینایشون از دست دادن؟!

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
بعضی وقتا یه خانمای باحجابیو میبینم که واقعا حالم بد میشه از حجابشون چادر روسرشونه و هزار تا کار میکنن اون چادرو پوششی واسه گند کاریاشون قرار دادن .همش میگم لااقل اونی که بی حجابه هرچی هس درون و بیرونش یکیه .این یه حسن رو داره...
البته بعضی از خانمام هستن که واقعععاااا با دیدنشون لذت میبرم حجابی که دارنو واقعا بهش معتقدن و رفتارو کردارشونو خدایی کردن نه فقط اینکه چادر روسرشونو موها و ....بیرون باشه یا گاهی ارایش غلیظی میکنن که از هزارتا بد حجاب بدترن.
به نظرم ادم اگه حجاب داره باید عاشق حجابش باشه نه اینکه امر اجباری بدونه من خودم مانتویی بودم ولی محجبه دلیلمم واسه چادری نشدن خانمای چادریی بودن که دروبرم میدیدم و تاسف میخوردم به اینکه چادرو مسخره خودشون کردن.
اما مدتیه که تصمیم گرفتم اثبات کنم به خودم که همه رو به یه دید نگاه نکنم و به خاطر افرادی که با نوع حجابشون همه چیزو به تمسخر گرفتن من از لذت چادری بودن دور نمونم.و چادری شدم. واقعا چادر بهم حس خوبی میده سخته گرمه ولی لذت بخشه اون حسه ارامشه خیلی واسم ارزشمنده
منم حرفت قبول دارم ادم چادری بد خوب داره
ادم بی حجابم بده خوب داره

kave8

عضو جدید
جامعه هم باید مثل این تاپیک باشه ازاد هرکی هر جور دوست داره نظر بده هر جور دوست دارهه لباس بپوشه......مشکل بد حجابی فقط برا کشور ما نیست خیلی از کشورهای غربی هم با بد حجابی ............ دقت کنید بد حجابی....... مشکل دارن