حاملگي قبل از خواندن خطبه عقد !!! در سريال جراحت (فارسي 1 ايراني)

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

شبهاي ماه مبارک رمضان و سريالهاي آن ميتونه حاوي نکات اندرز گونه براي خانواده ها در پايان يکروز روزه داري و در پاي سفرهاي افطار باشه ... اما !!!

داستان مربوط به شب گذشته است ...

خودم بالشخصه اين سريالها را دنبال نميکنم ... اما جمع خانوادگي و مهماني ديشب بود که ...

که در شب گذشته در جريان سريال جراحت و داستان عقد و ازدواج دختر و پسر دو خانواده عموزاده ... با اون تيپهاي کاملا" مذهبي ... دختره با مقنعه و چادر و اون پسره !!!

که براي آزمايش قبل از عقد لازم بودن که حتما" جواب آزمايش را براي عاقد ببرند بنابراين زوج خوشبخت به آزمايشگاه آشنايشان رفتند ...

که بعد از چند سکانس ... ناگهان مسئول آزمايشگاه که از آشنايان خانوادگي بود به خانواده پسره زنگ ميزند و آنها را براي شنيدن جواب آزمايش که مورد خاص بود دعوت ميکند به آزمايشگاه بروند ...

اينجا که بود در جمع خانوادگي آنتن هاي گيرندگي ما هم مثل شما خيلي دقيق شد که نکنه خداي نکرده چه مشکلي آيا اين زوج براي زندگي آينده دارند ...

که با حضور مادر و پدر پسره در اتاق مسئول آزمايشگاه ...

ناگهان ايشان گفتند که دختر خانم حامله هستند :eek::eek::eek:

شک زدگي از آن خانواده در فيلم که هيچ که ناگهان در تمام خانواده ما هم آتيش بپا کرد ...

هر کي يه چيزي گفت ...

صد رحمت به فارسي 1 ...

نميدونم ... قرار شد با فارسي 1 رقابت کنيم ... اينجوريش را نديده بوديم !!!

ادامه اين سريال را امشب دنبال کنيد و دنبال ميکنيم ...

آخرین ویرایش:

شهاب سرگردان

اخراجی موقت
چون نمیخان کم بیارن و به اصطلاح برنامشون جذاب شه دست به هرکاری میزنن
کم مونده سریال در جستو جوی پدر رو دوبله کنن و بعدش پخش

:biggrin:

اخه تقليد هم بهشون نمياد .
خودشون باشن قابل تحمل ترند تا بخوان سوار قطار تمدن بشن!

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با شماست
اونا نفسشون بهم خورده همش تقصیر این جریان باد نه اونا:lol:

میگن اگه یک دختر و پسر حذبل (ترجیحا با نام حافظ و اکرم)
به نیت بارداری به یکدیگر حتی اشاره نومایند کار تمام است خواهر من.....
:razz:

arman23

عضو جدید
اينام ديگه دارن مدرن ميشن :biggrin:

ای مدرن

یعنی بارداری قبل از ازدواج رسمی مدرن:eek: شدنه؟؟

میگم چرا ما پیشرفت نمیکنیم و مدرن!!!!!:biggrin: نمیشیم

اخه تقليد هم بهشون نمياد .
خودشون باشن قابل تحمل ترند تا بخوان سوار قطار تمدن بشن!

اهه تا الان که این کار مدرن شدن بود حالا شد تمدن؟؟

ممد تمدن کجایی:biggrin:;)

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اقا بالایی این اوتورت شبیه منه از کجا اوردیش :surprised::surprised:

alismartset

کاربر بیش فعال
پس این طرح دعوت از خواننده های لوس آنجلسی و بازگشت گوگوش به ایران و احضار روح بهروز وثوقی هم از ادامه ی سیاست های رسانه ی ملی عزیزمان بوده و ما در خواب غفلت بودیم!!!

hamid_328

عضو جدید
میگن اگه یک دختر و پسر حذبل (ترجیحا با نام حافظ و اکرم)
به نیت بارداری به یکدیگر حتی اشاره نومایند کار تمام است خواهر من.....
:razz:

مسئله نفس و دست و پا نیست !!!!!!!!!!اصولا اعضای دیکه ای هم هستن که در این مسئله دخیل هستن!!درک بنده از این جریان ای است که آزمایش اشتباه بوده در حالی که در فارسی 1 هیچ آزمایشی اشتباه نمیشه و همه اتفاقها واقعی هست!!!!!
:cool::)

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
الکی شلوغش نکین
1.اونا محرم بودند(تو خونه صیغه خونده شد)
2.خیلی طاقت داشتن که 4 سال صبر کردن
3. مگه حسودین

آره از حسادت داريم مي تركيم!!!:biggrin::biggrin:

عزيز جداي از مساله شرعي تو جامعه اي كه خيليا ادعاي اخلاقيات رو دارن نبايد قبح بعضي از مسائل از بين بره!!!

يعني چي تو خونه صيغه خوندن!!!!!!!!!!

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه توی جوامع پیشرفته مثل ایران اول صیغه میکنن بعد از 4 سال تازه میرن آزمایشگاه :warn::warn::warn: :surprised::surprised::surprised:

قسمت جالبش هم اینکه دختر عمو و پسرعمو هستن و نکته مهم اینکه در آخر تصمیم میگرن آزمایش ژنتیک انجام بدن ( اون شرایطی به وجود میا که مجبور میشن آزمایش بدن ) :razz: :warn::warn::warn:

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
آره از حسادت داريم مي تركيم!!!:biggrin::biggrin:

عزيز جداي از مساله شرعي تو جامعه اي كه خيليا ادعاي اخلاقيات رو دارن نبايد قبح بعضي از مسائل از بين بره!!!

يعني چي تو خونه صيغه خوندن!!!!!!!!!!
یعنی نامزد شرعی بودند این موضوع خیلی هم عجیب نیست بالاخره سیمای ایرانم واقعیت هارو باید نشون بده

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری به مسئله شرعی و عرفی ش ندارم ولی جدا نمایشش توی تلویزیون اصلا لزومی نداشت! بعدشم باعث لوث شدن و عادی شدن مطلب می شه .... راستش منم سریال رو دنبال نمی کنم ولی دیشب که سر افطار دیدم اولش اینجوری شدم :surprised: بعدشم اینجوری :eek:

:D

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون 2 نفر بعد از 4 سال تازه يادشون بيفته كه برن آزمايش بدن عجيب نيست!!!!

بابا گیر ندین دیگه
مراعات نویسندشم بکنید
بیچاره نویسنده اگه میدونست انقد عیب میزارین میرفت دنبال یه کار دیگه
اتفاق میفته

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری به مسئله شرعی و عرفی ش ندارم ولی جدا نمایشش توی تلویزیون اصلا لزومی نداشت! بعدشم باعث لوث شدن و عادی شدن مطلب می شه .... راستش منم سریال رو دنبال نمی کنم ولی دیشب که سر افطار دیدم اولش اینجوری شدم :surprised: بعدشم اینجوری :eek:

:D

سلام به فاطمه عزيزم;)

موافقم

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گذری فیلمو نگا میکنم ولی تا اینجا که فهمیدم میخان عقدشونو رسمی کنن

راستش من خودمم كامل نديدم ولي يه قسمتي ديدم كه براي اين دختر خانم خواستگار پيدا شده بود!!!:surprised::surprised:
برا همين باباش مي گفت بايد يه عروسي بگيريم كه همه بدونن اينا زن و شوهرن!!!:eek: يعني كسي از روابط اينا اطلاعي نداشته !!! چرا نمي دونم!!

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
همیشه بد از پایان فیلم باید نقد و بررسی کرد حتما نویسنده هم واسه خودش یه سزی معیار و پیام داشته که باید تا اخر فیلم صبر کنیم

بالا