(جی آی اس) ARC GIS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rimah

عضو جدید
هر کتابی در زمینه جی آی اس ARC GIS به زبان لاتین نیاز داشتید به من ایمیل بزنید.

aminamini1986

عضو جدید
ضمن عرض سلام

میشه نرم افزار arcgis وفایل آموزشی فارسی وانگلیسی را برای رشته برق به من ایمیل کنید یا اگر سایتی میشناسید که من از اونجا بتونم دانلود کنم واطلاعاتی درباره این نرم افزار و مخصوصا ماژول ها برقی آن تهیه کنم را برام بفرستید.
اگر هم اطلاعاتی خودتان درباره کاربرد این نرم افزار در برق دارید اگر میشه من را درباره این نرم افزار راهنمایی کنید نیاز فوری به آن دارم
مرسی وقت بخیر

hosseinassar

مدیر ارشد
ضمن عرض سلام

میشه نرم افزار arcgis وفایل آموزشی فارسی وانگلیسی را برای رشته برق به من ایمیل کنید یا اگر سایتی میشناسید که من از اونجا بتونم دانلود کنم واطلاعاتی درباره این نرم افزار و مخصوصا ماژول ها برقی آن تهیه کنم را برام بفرستید.
اگر هم اطلاعاتی خودتان درباره کاربرد این نرم افزار در برق دارید اگر میشه من را درباره این نرم افزار راهنمایی کنید نیاز فوری به آن دارم
مرسی وقت بخیر

سلام
به لینک زیر مراجعه کنید
لینک

khanum gol

عضو جدید
میشه بازار کار این نرم افزار و بگید کجاها مورد استفاده قرار میگیره؟

moarnold

عضو جدید
جی آی اس

جی آی اس

سلام من دانشجو ارشد مهندسی آبخیزداری هستم. توی رشته ما از GIS خیلی استفاده ها میشه از رسم نقشه و کارای کارتوگرافی گرفته تا مهندسی رودخانه سیل، پهنه بندی سیلاب، فرسایش و رسوب، آبهای زیر زمینی، و حتی آبخیز داری شهری می تونیم استفاده کنیم. و برای شما یاد گرفتن این نرم افزار لازمه.
موفق باشید.:gol:

Informer.Co

عضو جدید
با سلام و عرض ادب

کارشناسان محترم، آموزش و کابرد نرم افزار آرک جی.آی.اس 10.0 یکی از دروس من در ترم جاری هست، به دلیل عدم آشنایی من با اصطلاحات تخصصی مربوطه و همچنین تفاوت فاحش این نسخه از نرم افزار ذکر شده با نسخهء معروف 9.3 ، متاسفانه جزوه های مربوطهء موجود در اینترنت برای من کارایی ندارند، و در فهم و یادگیری این نسخه از نرم افزار بسیار مشکل دارم!
خواهشمندم در صورت امکان فایل و جزوهء آموزشی و همچنین کتاب مرجع برای یادگیری نسخهء 10.0 را معرفی و طریقهء تهیهء آن را نیز بیان بفرمایید

با سپاس فراوان​

taleb vakili

عضو جدید
با سلام اینجانب طالب وکیلی از سنندج لیسانس محیط زیست تعدادی منابع در رابطه با اموزش عملی جی ای اس نیاز دارم امیدوارم که برایم ارسال فرمایید.

atefeht

عضو جدید
با سلام
از دوست عزیز که مهندس منابع طبیعی اند، آیا شما منبعی هم برای آموزش پهنه بندی سیلاب با GIS سراغ دارید؟:que::que::que:

وضعیت
موضوع بسته شده است.