جملات بزرگان درمورد زنان 2

MaSoUd MLV

عضو جدید
فکر می کنید قبل از اینکه یک مرد اعتراف کندکه گم شده است چند راه دیگر را باید بالا و پایین برود ؟! “نویسنده ناشناس”

تنها ۹۹ درصد مردها هستند که باعث بدنامی ۱ درصد باقی مانده می شوند ! ” نویسنده ی ناشناس ”

او مثل همان خروسی است که خیال می کند خورشید برای این طلوع می کند که صدای قوقولی قوقوی او را بشنود . “جرج الیوت ”

ما نقاط مشترک زیادی با هم داشتیم ، من عاشق او بودم و او هم عاشق خودش بود !!! ” شلی وینترز ”

وقتی مردی به من می گوید که می خواهد همه ی ورق هایش را رو کند همیشه بی اختیار به آستینش نگاه می کنم !!! ” لزلی بلیشا ”

اکثر مردها سه گروه را دوست دارند ولی هیچ وقت آنها را درک نمی کنند : افراد مونث ، دخترها و زنها !!! “نویسنده ی ناشناس ”

حرفی نیست که زنها کودن هستند، ولی آنها برای این این طور آفریده شده اند که بتوانند با مردها برابری کنند! “جرج الیوت”

شما خیلی مردهای باهوش را می شناسید که با زنهای کودن ازدواج کرده اند ، ولی هرگز زن باهوشی را پیدا نمی کنید که با مرد کودنی ازدواج کرده باشد ! ” اریکا جانگ ”

مردها دارای قوه ی بینایی هستند ولی زنها از بینش برخوردارند. ” ویکتور هوگو ”

برای اینکه مردی را واقعا بشناسید ببینید که با یک زن ، یک بچه و یک لاستیک پنچر چطور رفتار می کند . “نویسنده ی ناشناس ”

وقتی شما نشسته اید مردها و بچه ها فکر می کنند حتما منتظرید تا کسی کاری به شما بدهد تا برایش انجام بدهید!! ” سرنا گری ”

زن بودن کار بسیار شاقی است ، چون معمولا مستلزم سر و کله زدن با مردهاست !!!