جمع آوری E-bookهای فارسی و انگلیسی مورد نیاز دانشجویان

rezajavidi

عضو جدید
توی اینترنت E-book های رایگان به وفور یافت میشه،اما همیشه پیدا کردن E-book مناسب برای تحقیق کار ساده ای نیست، اگه بشه این E-book ها رو یه جوری جمع آوری و فهرست بندی کرد یه چیزی مثل کتابخانه کامپوتر مجازی رایگان محشر میشه، من خودم حدود 10 گیگ E-book انگلیسی و 80،70 تا فارسی دارم که در موردش فعلا هیچ ایده ای ندارم.
اگه کسی E-book لازم داشت یه سری بزنه!

saeid_atom

عضو جدید
با سلام خدمت شما يگ مقاله در مورد سيستم عامل هم متن انگليسي و هم ترجمه اش با تشكر

پرشيا

عضو جدید
توی اینترنت E-book های رایگان به وفور یافت میشه،اما همیشه پیدا کردن E-book مناسب برای تحقیق کار ساده ای نیست، اگه بشه این E-book ها رو یه جوری جمع آوری و فهرست بندی کرد یه چیزی مثل کتابخانه کامپوتر مجازی رایگان محشر میشه، من خودم حدود 10 گیگ E-book انگلیسی و 80،70 تا فارسی دارم که در موردش فعلا هیچ ایده ای ندارم.

كار خيلي خوبي ميكني. مرسي.
ايده؟ به اينترنت پر سرعت دسترسي داري؟ اگه داري فكر كنم ليست كتاب ها رو بدي كه بچه ها هر كدوم رو لازم داشتن زحمتش رو بكشي.

يا اينكه ليست رو بذاري هر كي خواست مثلا به اندازه يه سي دي كتاب انتخاب كنه براش رايت كني و با احتساب هزينه پستي براش بفرستي. البته e-book ها رو اگه يكي و دو تا باشه ميشه رو اينترنت پيداشون كرد ولي نمي ارزه دوباره دانلودشون كنيم.

اينا صرفا دو تا ايده بود.:)

rezajavidi

عضو جدید
در جواب دوستی که خواسته بودن e-book هارو میل کنم باید بگم از اونجا که حجم e-book ها چیزی حدود 11 گیگ هست میل کردنش یه مقداری غیر ممکن به نظر میاد.

کتاب سیستم عامل هم دارم اما زحمت ترجمش رو خودتون باید بکشید.

فکر می کنم بهترین کاری که فعلا میشه انجام داد پیشنهاد پرشیای عزیزه، یعنی بشینم فهرست کنم که احتمالا یک ماهی وقت بگیره.

javad_elec

عضو جدید
سلام کاری که شما کردید خیلی خوبه ولی اگه مرجعی برای دانلود بگذارید خیلی بهتر میشه.

mehdigh

عضو جدید
سلام به شما دوست عزیز
کارتون حرف نداره . اگه این کار رو بکنید واقعا به خیلی ها کمک کردید . من الان تو رشته سازه های دریایی دارم درس می خونم . آیا کتابی تو این زمینه دارید که بشه اونو تهیه کرد ؟ یا آدرس سایتی که تو این زمینه ها فعالیت بکنه ؟ کتاب هایی در زمینه طراحی بنادر ( ports) موج شکن ها (breakwaters) سازه های فرا ساحلی ( offshores ) و یا کتب مربو ط به طراحی سازه های دریایی ( design of marines) .

rezajavidi

عضو جدید
سلام

خدمت دوست عزیز mehdigh باید بگم تمام کتابهایی که من دارم مخصوص رشته کامپیوتر هست، و فکر نمیکنم بتونم توش چیزی راجع به موضوعاتی که خواستید پیدا کنم.

و به دوست گلم reza2005nejad هم باید بگم من در حال حاضر تهران هستم و تا یکی دو هفته دیگه هم میرم یزد،اگه جایی هستی که بتونم بهت بدم برات رایت کنم بیارم اگه نه که باید برات پست کنم که برا من مشکلی نیست اگه بخوای.

در مورد دانلود سوال شد که حقیقتش این کتابهایی که من دارم رو اینترنت نیست که بتونم لینکش رو براتون بذارم.اما اگه سایتی می خواید که برای دانلد کتاب الکترونیکی فارسی من http://www.farsiebook.com/ رو پیشنهاد می کنم یه نگاهی بندازید.

reza2005nejad

عضو جدید
یار مهربان

یار مهربان

لطفاً بگو کتابهای فارسی چند تا دی وی دی میشن و چقدر خرجش میشه و در ضمن آدرس تهران رو به ایمیلم بفرست و بگو کی از یزد بر می گردی تا خودم یا یکی از دوستام رو بگم بیاد در منزل ، از شما بگیره و هزینه اون رو هم پرداخت کنه.
reza2005nejad@yahoo.com
قبلاً از شما متشکرم :gol:

rezajavidi

عضو جدید
ببین e-book های فارسی من کلا یک CD هست و اگه خودت بیای بگیری تقریبا هیچ هزینه ای هم برام نداره، من تا 20فروردین تهرانم، اگه خواستی یه میل برام بزن تا یه جایی قرار بذاریم بیای ازم بگیری

قربانت

Rezajavidi@gmail.com

reza2005nejad

عضو جدید
یار مهربان

یار مهربان

سلام دوست عزیز
من ساکن تهران نیستم به همین دلیل هرگاه خودم یا یکی از دوستانم می خواستیم بیایم تهران با ایمیلتان شما را خبر می کنم تا با هم قرار بزاریم
به هر حال از شما ممنونم
اما می خواستم بپرسم شما خودتان این کتاب ها را دانلود کرده اید یا سی دی آنرا خریده اید؟
همچنین می خواستم ببینم موضوعات این کتابها چیست؟
باز هم متشکرم

rezajavidi

عضو جدید
مجموعه ای که من دارم غالبا یا از کسی گرفتم و یا از رو سایت دانشگاه برداشتم و البته مقداریم هم دانلد کردم.

موضوع این کتابها هم همه چیز هست اما موضوعات کامپیترش مخصوصا شبکه و امنیتش به درد من به شخصه خیلی خورد.

sepid_68

عضو جدید
من در مورد امنیت شبکه یه 13 14 صفحه ای می خوام

اگه ممکنه میشه به من mail بزنید؟

در ضمن ممنون

rezajavidi

عضو جدید
سلام

دوست خوبم سپیده یک مقاله در مود امنیت خواسته بودن من یک e-book در مورد هک و امنیت شبکه براشون آپلود کردم اگه کسی دیگه از دوستان لازم داشت دانلد کنه

http://rstory.persiangig.com/document/Hacking.pdf

امیدوارم به دردت بخوره

فعلا

rezajavidi

عضو جدید
راستی من میل شما رو هم پیدا نکردم تا بتونم براتون میل بزنم

ببخشید

sepid_68

عضو جدید
خیلی خیلی ممنونم:smile:
مدیر شدنتونم تبریک می گم:smile: لایق مدیر شدن تالار مهندسی کامپیوتر بودین...:smile:

rezajavidi

عضو جدید
خواهش می کنم ! قابلی نداشت!

امیدوارم تا هستم بتونم کمکی به دوستان خوبم بکنم، اگه بازم کمک خواستی من در خدمتم.

خوش باشی!

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)
اینم یه مجموعه کتاب در مورد :
More than 50 ebooks, covering Java, Perl, Networking, Unix, Web programming and much more, readable with a simple HTML interface.

More than 50 ebooks, covering Java, Perl, Networking, Unix, Web programming and much more, readable with a simple HTML interface.
دانلود:

http://download.bgroom.com/download?aname=softt14

vahid4133305132

عضو جدید
درخواست كتاب

درخواست كتاب

لطفاً اگه ميشه بعضي از كتاب هارو در مورد 3dوبرنامه نويسي
به ميل بفرست
متشكرم:gol:

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
Understanding IPv6

Understanding IPv6
CHM 544 pages | 1.1 MB | English​

Start planning to transition to IPv6 internetworking and find out all about the next-generation Internet?from its features and benefits to its packet structure and protocol processes.
This book is a straightforward discussion of the concepts, principles, and processes of Internet Protocol version 6 (IPv6) and how IPv6 is supported by the Microsoft Windows .NET Server 2003 family of operating systems. It is primarily a discussion of protocols and processes rather than a discussion of planning, configuration, deployment, and management. It is also mostly about IPv6 rather than the specifics of the implementation for the Windows .NET Server 2003 family. Therefore, this book does not contain in-depth implementation details of the IPv6 protocol for the Windows .NET Server 2003 family, such as structures, tables, buffers, or coding logic. These details are highly guarded Microsoft intellectual property that is of interest only to a relative handful of software developers.​

The purpose of this book is to provide an educational vehicle that will enable one to learn IPv6 to a fair technical depth?the terms, the addresses, the protocols, and the processes. This is not intended to be a breezy marketing overview of IPv6 and how it "provides integrated and interoperable technologies to enable exciting new scenarios for personal and enterprise computing."​

I will leave that type of documentation to those who are much better at it than I am. The bottom line is that I am a protocols and processes person. My main concern and interest is how the protocols work and what one sees on the wire (what packets are exchanged), and these topics comprise the bulk of this book.​

بالا