جشن فارغ التحصیلی!!!

m_architect

عضو جدید
سلام بچه ها! آخر این هفته جشن فارغ اتحصیلی ماست. به نظرتون چه کارایی میشه تو این جشن کرد که به یاد موندنی بشه؟؟

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارهای جشن فارغ تحصیلی خودمون
1-عکس های کودکی گذاشتن
2-هرچی فیلم عکس ضایع از استاد تا دانشجو تو این چهار سال دارید بذارید
3-اگه فیلم وعکس ضایع کم اومد میتونید کلیپ بسازید به راحتی!!!!!!
4-اگه دنبال هیجان هستید کافی عکس اردوهی مختلط بذارید هرچی هست از توش در میاد!!!!!!!!!!!!

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- به هرکس یه فرصتی بدید تا بیاد حرف بزنه (یه چیزی راجعه به این چند سال با هم بودن بگید )حالا یا خاطره تعریف میکنه یا ارزو میکنه یا ....
2 هر کس یه متنی شعری چیزی رو برگه اچار مینویسه زیرشم اسم و فامیل و تاریخ و ....و همه اینا رو صحافی میکنید و به تعداد بچه ها کپی میگیرید
همونطور که گفتن این عکس ها کلیپ ها خاطرات خوبی میشن

• Like
واکنش ها: etnn

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مدل مرسمومشم این هست که برای پنج سال یا ده سال یا هر چند سال دیگه ( یه تاریخ مشخص و دقیق با ساعت و مکان) قرار میزارید جمع شید

AVINA

عضو جدید
اونقدر سر و صدا راه بندازین که بهتون گیر بدن...بعد بخندین...جوری که دلتون به درد بیافته...عوضش تا همیشه یادتون میمونه

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونقدر سر و صدا راه بندازین که بهتون گیر بدن...بعد بخندین...جوری که دلتون به درد بیافته...عوضش تا همیشه یادتون میمونه

اصلا توصیه نمیشه
بدون سروصدا بهتون گیر داده خواهد شد
اونوقت به خاطر 10-12 واحد تعلیق میخورید یه سال الاف
بجاش ما میخندیم

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر جدی برخورد میشه؟؟؟
واقعا؟؟؟

حالا نه این فدر ولی
اگه بدون مجوز باشه گیر میدن
تو دانشگاه خودمون یادمه سال قبل به اساتید نامه زده بودن
که هیچ استادی حق شرکت نداره
البته تمام اساتید اومدن کس هم کاری نتونست بکنه

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
UP!!!
سلاااام :)
آخر اردیبهشت قراره جشن فارق التحصیلی بگیریم...
دلمون میخواد جشنمون خاص و به یاد موندنی و پرفکت باشه!
کسی پیشنهادی، ایده ای، چیزی نداره؟؟؟
خوش به حالتون :-(
ما چون 7ترمه تمام شدیم دانشگاه اجازه نداد جشن بگیریم وگرنه خیلی برنامه داشتیم ...مثله اوردن گروه موسیقی...ساختن کلیپ عکس به عنوان معارفه...کلیپ دسته جمعی و خیلی چیزای دیگه....

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...

من بهتون دو تا پیشنهاد میدم که سعی کنید اینا انجام بدین:

اول بین دوستانتون بگردین و روش فکر کنین که انصافا چه لقبی رو میشه بهشون داد.

مثلا هر کدوم از دوستات یکی از القاب: خوش سلیقه ترین، با اعتمادبنفس ترین، زرنگترین، مهندس ترین، خالی بند ترین، شایعه ساز ترین، آرام ترین، خشگلترین، نامرد ترین،شجاع ترین و خیلی چیزای دیگه رو بهش بدین.. و اینا رو ، روی کاغذ بنویسین.

مرحله بعدی باید از هر کدوم ازین ادما یه عکس داشته باشین و طوری آن عکس رو در بیارین که به آن لقب نزدیک بشه. در واقع مثلا یه تصویر سر تا پا از علی که خالی بند ترین هست رو با کسی دیگه باید داشته باشین و با کار فتوشاب یا هر نرم افزار دیگه یه بالون روبروی دهانش درست میکنی و یه خالی بندی نابشو (حالا میتونه واقعیت هم نداشته باشه) رو بنویسی...حالا ممکنه واسه بعضی از این آدما نتونی ازین کارا کنی ولی حداقل یه عکس باید ازشون داشته باشی تا با لقب معرفی بشن و خاطره ساز بشه..

در نهایت با قرار دادن یه آهنگ زیبا در بین این همه تصاویر و درست کردن یه کلیپ زیبا و پخش آن ، یکی از خاطره ساز ترین دوره زندگیتون رو رغم میزنین...

این کار رو اگه انجام بدی مطمئن باش خیلی جالب میشه....

بعد یه چیز دیگه:

بعد این که این کلیپ زیبا رو نشون دادین؛ از قبل یه سری خاطرات جالب که با اساتید رو داشتین آماده کرده باشین و روش مسلط باشین و بیاین رو تریبون یکی یکی بگین...و اینم در نوع خودش خیلی میتونه خنده دار باشه اگر خاطرات جالب با اساتید داشتته باشین....

مثلا من خودم یه استاد داشتم که وقتی امتحان در طول ترم داشتیم فک میکردیم یادش رفته و نیمخواد امتحان بگیره و بچه ها خیلی استرس داشتن ولی یهویی استاد میگه بوی استرس میاد!!:d

خوب من همینو کمی اب و تابش دادم و سر تریبون بیان کردم و کلی خنده رو به همراه داشت....

موفق و پیروز باشید...

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
ان شاء ا.. به سلامتی
پیشنهاد
در یکی از آسایشگاه های سالمندان و یا خانه ایتام باهمکاری تعدادی از دوستانی که در زمینه هنر موسیقی و اجرای ان به صورت سنتی اشتغال دارند رایزنی کرده و با اجرای برنامه شاد و پذیرایی از پدران و مادران دیروزو یا کودکانی که از نعمت والدین محروم هستند؛ می توانید شادی را ولو لبخندی کوچک ، به انان هدیه دهیدو در عوض دعای خیر و مستجاب ایشان را که بسیا باارزش است،برای خود کسب کنید ,که برکات مادی و معنوی بسیاری دارد.
هزینه های برگزاری جشن خیلی نیست؛می توانید بقیه هم کلاسی ها و سایر دانشکده ها را هم به این کار خدا پسندانه تشویق کنید.شما دل هایی را شاد می کنید که شکسته است اما نورانی است، و قطع به یقین دعای موفقیت و سلامتی برای شما باارزشترین دست آورد شماست.
پیروز و سربلند باشید.
یا علی مدد

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..
ورودتون رو به جمع بیکارای جامعه تبریک میگم :دی

والا ایده که زیاده تا چی بخوای خخخ

من خودم واسه جشنمون از درب وردودی دانشگاه فیلم گرفتم تاااااااا تو بخش و اتاق اساتید..و با اساتید هماهنگ کردم موقعی که وارد اتاق میشم بلند شن و دست خدافظی تکون بدن واسه دوربین :cry:
آهنگ خداحافظ علیزاده رو هم گذاشتم رو ویدیو و ویدیو روتند کردم ..خیلی قشنگ شده بود ...ولی اینو که تو سالن گذاشتیم همه بغض کرده بودن خخخخ :biggrin:

یه گروه موسیقی هم دعوت کرده بودیم..موسیقی سنتی ..

دیگه عارضم به خدمتتون مسابقه عکسم طراحی کردم واس همکلاسیا ...به این صورت که عکس بچگیای بروبچ همکلاسو گرفتم و بدون اینکه عکس همدیگه رو ببینن ، مسابقه میذاشتیم حدس تصویر که این عکس بچگیای کیاس...اینم خیلی جالب بود
البته جوایزی هم که واسه برندگان خریدم خریدم باحال بود..پستونک و پیش بند کودک و گیره مو واسه پسرا و... :biggrin:

آخرین ویرایش:

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همگی ممنونم :gol:
نظرات هر کدوم به نوع خودشون جالب بودن :smile:

پ.ن : یکی از دوستان گوشزد کردن که املای درست فارغ التحصیلی چطور هست...
من از همگی عذرخواهی میکنم، به دلیل مشغله زیاد این روزا عجله ای پست گذاشتم و رفتم، اشتباه تایپی بوده :)

Pure Liveliness

عضو جدید
والا من که فارغ التحصیل نشدم، توی مراسم فارغ التحصیلی لیسانسمم شرکت نمی کنم.
ولی خب این میتونه یه ایده ی جالب باشه: یکی از دوستام میگفت قبل از عید امسال توی مراسم فارغ التحصیلی یه دانشگاهی (فک میکنم واسه رشته ی ریاضی)، برای بعضی از اساتید صندلی داغ برگزار کرده بودند.:D
البته باید حواستون خیلی جمع باشه دیگه. بالاخره استاد هستند.

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من که فارغ التحصیل نشدم، توی مراسم فارغ التحصیلی لیسانسمم شرکت نمی کنم.
ولی خب این میتونه یه ایده ی جالب باشه: یکی از دوستام میگفت قبل از عید امسال توی مراسم فارغ التحصیلی یه دانشگاهی (فک میکنم واسه رشته ی ریاضی)، برای بعضی از اساتید صندلی داغ برگزار کرده بودند.:D
البته باید حواستون خیلی جمع باشه دیگه. بالاخره استاد هستند.
خب اشکالی نداره که! ما هم توی کلاسمون یه عده هستن که واحداشون این ترم تموم نمیشه ولی جشنو میان... حیفه آخه! خاطره خوبی میشه! :smile:
صندلی داغ هم ایده جالب و خوبیه ولی ما توی جشنای قبلی (روز مهندس، جشن سال نو و...) انجامش دادیم و کلی هم کیف داد! استادا از سوالای حساس به طور ماهرانه ای طفره میرفتن و مجری همچنان اصرار داشت بر کشف حقیقت! :D
بچه های باشگاهو دعوت کن به جشنتون:D

بفرمایید، تشریف بیارید... خوشحال میشیم! :D

Pure Liveliness

عضو جدید
خب اشکالی نداره که! ما هم توی کلاسمون یه عده هستن که واحداشون این ترم تموم نمیشه ولی جشنو میان... حیفه آخه! خاطره خوبی میشه! :smile:
صندلی داغ هم ایده جالب و خوبیه ولی ما توی جشنای قبلی (روز مهندس، جشن سال نو و...) انجامش دادیم و کلی هم کیف داد! استادا از سوالای حساس به طور ماهرانه ای طفره میرفتن و مجری همچنان اصرار داشت بر کشف حقیقت! :d
نه بحث این نیست! منظورم از این که فارغ التحصیل نشدم یعنی هنوز سالِ سومم. خوشم نمیاد اما. بی خیال.
:gol:
مجری باید حواسش باشه که پس فردا مقاطع بالاتر شاید همون دانشگاه قبول بشه و با همون اساتید درس داشته باشه.:d

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ان شاء ا.. به سلامتی
پیشنهاد
در یکی از آسایشگاه های سالمندان و یا خانه ایتام باهمکاری تعدادی از دوستانی که در زمینه هنر موسیقی و اجرای ان به صورت سنتی اشتغال دارند رایزنی کرده و با اجرای برنامه شاد و پذیرایی از پدران و مادران دیروزو یا کودکانی که از نعمت والدین محروم هستند؛ می توانید شادی را ولو لبخندی کوچک ، به انان هدیه دهیدو در عوض دعای خیر و مستجاب ایشان را که بسیا باارزش است،برای خود کسب کنید ,که برکات مادی و معنوی بسیاری دارد.
هزینه های برگزاری جشن خیلی نیست؛می توانید بقیه هم کلاسی ها و سایر دانشکده ها را هم به این کار خدا پسندانه تشویق کنید.شما دل هایی را شاد می کنید که شکسته است اما نورانی است، و قطع به یقین دعای موفقیت و سلامتی برای شما باارزشترین دست آورد شماست.
پیروز و سربلند باشید.
یا علی مدد
ایده زیبایی بود... :gol:
مهم نیست جشنتون پرفکمت باشه، سعی کنید حتما شءونات اسلامی رو رعایت کنید. :cool:

:biggrin:. اومدم یه شوخی کرده باشم. ایشالا خوش بگذره

نگران نباشید حواسمون هست! :D
تازه برادران غیور و دلاور و زحمتکش حراست هم در جشن حضور دارن و اگر خدایی نکرده کسی داشت حواسش پرت میشد همون جا بهش یاداوری میکنن :biggrin:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جشن رو وقتی بگیر که با این مدرک دانشگاهی که به قول بعضیا کاغذ پاره ای بیش نیست یه شغل آبرومند پیدا کنی

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جشن رو وقتی بگیر که با این مدرک دانشگاهی که به قول بعضیا کاغذ پاره ای بیش نیست یه شغل آبرومند پیدا کنی

خب، اون بعضیایی که فقط به خاطر شغل درس خوندن و مدرک گرفتن بله، باید وقتی به هدفشون رسیدن جشن بگیرن.
اما از نظر من پیدا کردن شغل فقط یکی از اهداف درس خوندنه، به علاوه اینکه ما استادایی داشتیم که واقعا ازشون درس زندگی و انسانیت یاد گرفتیم و همکلاسیایی که کلی خاطرات تلخ و شیرین با هم داشتیم و ممکنه دیگه همدیگه رو نبینیم، و پدر و مادرا هم هستن تا ازشون تقدیر بشه، و کلی انگیزه دیگه که دلمون میخواد یه جشن عالی داشته باشیم...:smile:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
UP!!!
سلاااام :)
آخر اردیبهشت قراره جشن فارق التحصیلی بگیریم...
دلمون میخواد جشنمون خاص و به یاد موندنی و پرفکت باشه!
کسی پیشنهادی، ایده ای، چیزی نداره؟؟؟

به سلامتی ایشالا
حالا شما ارشد رو هم تموم کنید اون موقع به فکر جشن باشید:D

من ایده ام اینه که در جشن حتما اسلحه و شلیک هوایی هم داشته باشید این طور فازش بیشتره:D:w08::w08:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب، اون بعضیایی که فقط به خاطر شغل درس خوندن و مدرک گرفتن بله، باید وقتی به هدفشون رسیدن جشن بگیرن.
اما از نظر من پیدا کردن شغل فقط یکی از اهداف درس خوندنه، به علاوه اینکه ما استادایی داشتیم که واقعا ازشون درس زندگی و انسانیت یاد گرفتیم و همکلاسیایی که کلی خاطرات تلخ و شیرین با هم داشتیم و ممکنه دیگه همدیگه رو نبینیم، و پدر و مادرا هم هستن تا ازشون تقدیر بشه، و کلی انگیزه دیگه که دلمون میخواد یه جشن عالی داشته باشیم...:smile:

منظورم از بعضیا رییس جمهور اسبق بود

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظرم بچه ها اونقدر ایده هاشون جالب بود که من دیگه حرفی واسم نمیمونه
به همه تون تبریک میگم امیدوارم همیشه سلامت شاد موفق باشید