جشنواره دوقلوها

ava98

عضو جدید
جام جم آنلاین: جشنواره صلح پایدار توسط فرهنگ سرای پایداری و با مشارکت انجمن دوقلوهای ایران برگزار شد.

:gol: جشنواره دوقلوها با حضور دوقلوها و چند قلوهایی روز پنجشنبه 2/22 در تهران برگزار شد :gol:

" مسن ترین دوقلوهای حاضر در جشن به همراه برادران آتش نشان"

"پنچ قلوهای حاضر"

آخرین ویرایش:

s1991

عضو جدید
خيلي مراسم خوبي بود.
از ورودي پارك كه وارد شديم از هر نفر 2تا بود ، از پر كردن فرم هاي دوقلويي گرفته تا بادكردن بادكنك و پذيرايي و فيلمبرداري و ... همه و همه دوقلو بودن.
من كه به شخصه تاحالا اين قدر 2قلو يه جا نديده بودم.
خلاصه در پايان مراسم هم از سايت دوقلوها رونمايي شد و شبيه ترين دوقلو بين دختر ها و پسرها انتخاب شدن.

ava98

عضو جدید
خيلي مراسم خوبي بود.
از ورودي پارك كه وارد شديم از هر نفر 2تا بود ، از پر كردن فرم هاي دوقلويي گرفته تا بادكردن بادكنك و پذيرايي و فيلمبرداري و ... همه و همه دوقلو بودن.
من كه به شخصه تاحالا اين قدر 2قلو يه جا نديده بودم.
خلاصه در پايان مراسم هم از سايت دوقلوها رونمايي شد و شبيه ترين دوقلو بين دختر ها و پسرها انتخاب شدن.

ممنون از توضیحات ...
آره واقعا جالب بود به خصوص که اکثر دوقلوها همسان بودن!!!

ava98

عضو جدید
گویا قراره این انجمن بیست و دو -دو (2/22) رو به عنوان روز دوقلوها به ثبت برسونه.

s1991

عضو جدید
اينم چندتا عكس كه خودمون گرفتيم.
(البته چون با موبايل هستش يه خرده كيفيتشون پايينه."چندتا فيلم هم دارم ولي خب اپلودشون خيلي طول ميكشه،وگرنه ميذاشتمشون")

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آوا جان خیلی ممنون بسیار زیبا بود....ایشالله خدا از اینا نصیب خودت هم بکنه!!!!!!

ava98

عضو جدید
باحالش اینجاست که که خیلی شبیه به هم باشن و حتی همسرانشون هم تشخیصشون نده.....وای خدای من اون وقت چه شود!!!!!!!:biggrin::biggrin::eek:

ولی من حرفتون و قبول ندارم چون هر چقدر هم که شبیه باشن بازم برای کسانی که در طولانی مدت می بیننشون و کنارشون هستن قابل تشخیص هستن وامکان نداره قاطی بشن........!!!!!!!!!!!

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من حرفتون و قبول ندارم چون هر چقدر هم که شبیه باشن بازم برای کسانی که در طولانی مدت می بیننشون و کنارشون هستن قابل تشخیص هستن وامکان نداره قاطی بشن........!!!!!!!!!!!

آوا جوووون پس معلوم شد تو فیلم دو خواهر و اون یکی چی بود اسمش یادم رفت رو ندیدی

بالا