جذب مهندس مكانيك-ساخت و توليد

hoda_0227

عضو جدید
سلام دوستان عزيز .مي خواستم از شما بپرسم اگر در منطقه مازندران و اطراف نوشهر مهنس مكانيك(ساخت و توليد)سراغ داريد به من يك ميل بزنيد.يك شركت توليدي قطعات بدنه پرايد در اين منطقه نياز فوري به مدير فني مهندسي با اين گرايش داره.ممنون مي شم.

pishrosanat

عضو جدید
دوستان به یک نفر جهت کار در واحد قالبسازی در شهر رباط کریم نیاز هست .

Ham ham

عضو جدید
منم کار میخوام خسته شدم 1 ساله بیکار تو خونه ام دارم چندتا مدرک بی ربط از فنی حرفه ای میگیرم........خدایا شکرت:cry:

rezaeei

عضو جدید
سلام لیسانس مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید آماده همکاری می باشم .

م دلاوری

عضو جدید
سلام عبداله زاده هستم با سابقه کار در شرکت تولید میله بادامک سابقه دوسال کار وبرنامه نویس با سی ان سی اشنا با کتیا وسابقه 10 سال کار با ماشین های تزریق پلاستیک جهت همکاری امادگی خودم رو اعلام میکنم

مهندس اردوان آناهید
طراح وسازنده سستم های مکانیکی و رباتیک به همراه تیم الترونیک مجرب
از مرحله طراحی روی کاغذ تا مدل سازی به کمک نرم افزار و ساخت دستگاه نهایی.
انجام پروژه های طراحی صنعتی و ارائه پروتوتایپ های کانسپت. از طراحی خودرو تا طراحی محصول

13622012

عضو جدید
اگر دوره ای بمدت 6 ماه و بنام کارشناس و بازرس کار گاه جوشکاری در سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار گردد که شامل فلز کاری و جوشکاری گاز و جوشکاری برق و جوشکاری آرگون و co2 و تست های چشمی جوش و UT و pt , mt باشد وخروجی آن مهندس ماهر و خبره در جوش باشد آیا کسی تمایل داره بیاد ثبت نام کنه ؟
اگر کسی مایل است به ایمیل زیر مشخصات خود را بفرستد 1362smm@gmail.com
من مربی فنی و حرفه ای هستم چند مدت است بفکر اشتغال فارغ التحصیل دانشگاهم و این طرح 6 ماهه که از طرح مشترک 18 ماهه (2800 ساعته ) ایران و آلمان اختباس شده و در حال نوشتن استاندارد آن می باشم لطفا کمکم کنید و پیشنهاد کنید :

حسن بابایی

عضو جدید
با سلام
1 . بیش از 80 ساعت فیلم آموزشی فارسی آموزش نرم افزار اتوفرم و ارائه فایل های تمرینی به همراه Help ترجمه شده
2 . استانداردهای قالبسازی (Fibro - Dayton - Fiat - Ford - VW ) که به صورت نرم افزار می یاشد.
3. نرم افزار اورجینال و کرک Autoform
4. نرم افزار اورجینال و کرک Catia
به فایل پیوست مراجعه شوذد

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
با سلام
1 . بیش از 80 ساعت فیلم آموزشی فارسی آموزش نرم افزار اتوفرم و ارائه فایل های تمرینی به همراه Help ترجمه شده
2 . استانداردهای قالبسازی (Fibro - Dayton - Fiat - Ford - VW ) که به صورت نرم افزار می یاشد.
3. نرم افزار اورجینال و کرک Autoform
4. نرم افزار اورجینال و کرک Catia
به فایل پیوست مراجعه شوذد
سلام
فایل پیوستی وجود نداره
لطفا اصلاح کنید

sohrab4

عضو جدید
سلام
مهندسي ساخت و توليد دارم با 10 سابقه كار براي حضور در اين دوره تمايل دارم