جذاب ترین مرد جهان

monir arch

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=17270&stc=1&d=1264324866
جاني دپ با پشت سر گذاشتن جرج كلوني 47 ساله و جيك گيلنهال 27 ساله،‌ به عنوان جذابترين فرد اين ليست 100 نفري انتخاب شده و جرج و جيك به ترتيب در رده دوم و سوم قرار گرفتند. سردبير مجله " كازموپوليتن‌ " ، مي گويد جاني دپ و جرج كلوني انسانهاي خوشبختي هستند، چون هر چقدر سنشان بيشتر مي شود، جذابتر مي شوند. بين ده نفر اول اين ليست ، تنها سه ستاره زير سي سال وجود دارند، گيلنهال ، جاستين تيمبرليك و جيمز مك اووي .
مسن ترين فرد اين ليست ،پيرس برسنان 55 ساله - بازيگر جيمز باند - است.
25 فرد اول اين ليست بازيگر هستند به جز ديويد بكام كه همه مي دانيم فوتباليست است.
به گزارش ، دنيل گريگ (40) ، براد پيت (44)‌، جيمز مك آووي (29) ،‌جاستين تيمبرليك (27) ، ويل اسميت (40)،‌ديويد بكام(33) ، وينورث ميلر(36) ،‌كريستين بيل (34)،‌جاناتان ميرز(31)، اشتون كوچر(30)،‌درمونت اليري (35)،ديويد تنت (37)،‌پاتري دمپسي (42) ،‌كلايو اون (44‌) ،‌پيرس برسنان (55) ،‌مارك رانسون (33‌) ،‌گوردون رامسي ( 41) ،‌راسل برند ( 33 ) ،‌فارل ويليامز(35) ،‌رايان رينولدز(31) و اليور مارتينز( 42) به ترتيب در رده چهارم تا بيست و پنجم جاي مي گيرند. ضمن اينكه اعداد داخل پرانتز، سن شركت كنندگان را نشان مي دهد.

پیوست ها

• جذاب ترین مرد جهان.jpg
    جذاب ترین مرد جهان.jpg
    7.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

wwwolf

عضو جدید
من عااااااشششششششششقه جانی دپ هستم یه استیل خاص داره که هیچ کسی نداره مثل بقیه لوس و مصنوعییییییی نیست;););):smoke::smoke:

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هرچی نگا میکنم نمیتونم بفهمم رو چه حساب جونی دپ شده جذابترین مرد باز جوونیاش یک چیزی الان.....
یعنی جذاب تر از اون مرد دیگه ای نبود:surprised:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب درست و به جایی بوده:gol::redface:
البته به نظرم نفر دوم adam lambert سی ساله باید انتخاب می شد:cool::D