جايزه يك ميليون دلاري براي برهنه شدن در برابر اوباما

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز

الكي ديويد ميلياردر انگليسي اعلام كرد هر كسي در برابر باراك اوباما رئيس جمهور امريكا در حاليكه بر روي بدنش نام پايگاه اينترنتي “باتل كم”‌نوشته شده باشد لخت و برهنه شود ‌يك ميليون دلار جايزه خواهد گرفت .بنا به اعلام ساندي تايمز ،‌ الكي ديويد چهل و پنجمين مرد ثروتمند انگليس است.

بر اساس گزارش روزنامه ايتاليايي زبان كوريره دلاسرا،ديويد در ابتدا صد هزار دلار براي انجام اين كار در نظر گرفته بود اما با توجه به استقبال كم مردم ‌تصميم گرفت تا مبلغ جايزه را بطرز فوق العاده اي افزايش دهد.
تا كنون نزديك به ۱۶۰ نفر‌ براي انجام چنين كاري اعلام امادگي و ثبت نام كرده اند. باتل كم پايگاه اينترنتي اين ميلياردر انگليسي است.
اين ميلياردر انگليسي درباره هدف خود از برگزاري اين مسابقه و انتخاب سوژه اي همانند رئيس جمهور امريكا گفت، اوباما شخصيتي جهاني است. من با او هيچ كينه و دشمني ندارم.

ram_call17

عضو جدید
من که با 100 هزار تام قبول میکنم.اونجا بابا همه با جنبن درک میکنن ادمو.

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقدر پول دارن نمی دونن باید باش چی کار کنن ,عوض این کار پولش بذاره تو بانک سامان 5 سال بعد 2,4 برابرشو بگیره :دی

neda.5522

عضو جدید
انقدر پول دارن نمی دونن باید باش چی کار کنن ,عوض این کار پولش بذاره تو بانک سامان 5 سال بعد 2,4 برابرشو بگیره :دی
ببخشید شما از کارمندای سامانی؟
بانک سرمایه هم هستا
اصلا میتونه از بانک صادرات سهام پارس جنوبی بخره
............

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حاضرم برهنه بشم ....یه میلیوننننننننننن دلاررر....
کم نیس کهههههههههههه...
.
.
.
زیر پتو برهنه میشوم رو انگشتم مینویسم باتل کم

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز

الكي ديويد ميلياردر انگليسي اعلام كرد هر كسي در برابر باراك اوباما رئيس جمهور امريكا در حاليكه بر روي بدنش نام پايگاه اينترنتي “باتل كم”‌نوشته شده باشد لخت و برهنه شود ‌يك ميليون دلار جايزه خواهد گرفت .بنا به اعلام ساندي تايمز ،‌ الكي ديويد چهل و پنجمين مرد ثروتمند انگليس است.

بر اساس گزارش روزنامه ايتاليايي زبان كوريره دلاسرا،ديويد در ابتدا صد هزار دلار براي انجام اين كار در نظر گرفته بود اما با توجه به استقبال كم مردم ‌تصميم گرفت تا مبلغ جايزه را بطرز فوق العاده اي افزايش دهد.
تا كنون نزديك به ۱۶۰ نفر‌ براي انجام چنين كاري اعلام امادگي و ثبت نام كرده اند. باتل كم پايگاه اينترنتي اين ميلياردر انگليسي است.
اين ميلياردر انگليسي درباره هدف خود از برگزاري اين مسابقه و انتخاب سوژه اي همانند رئيس جمهور امريكا گفت، اوباما شخصيتي جهاني است. من با او هيچ كينه و دشمني ندارم.
160 نفر

تو کشورما بود الان 16000000 نفر ثبت نام میکردن:whistle:

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
160 نفر

تو کشورما بود الان 16000000 نفر ثبت نام میکردن:whistle:
بزار هدفمند بشیم اون وقت همه لخت می شند ببخشید برهنه بدون اینکه پولی بگیرند
چیزی برای پوشیدن نخواهند داشت
خدا رحمت کنه رابینسون کروزه رو:(

shirin.agro

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised:
:surprised::surprised:
:surprised::surprised::surprised:
خيلي جالب بود;)

soutedelan

عضو جدید
تو این سیستم امنیتی که اونا دارن ، باید دید اجازه می دن یکی با این اوضاع جلوش حاضر شه:surprised::biggrin:
فکر کنم خودش حرفی نداشته باشه:redface: