تو چطوری پیشنهاد ازدواج میدی؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینم ضعیفه !!!!!
می خوای افتخار بدم زنم شی!!!

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
چرا !؟ بد بود ؟!؟!؟! :redface:
نه دوست عزیز واسه این گفتم جالب بود چون خیلی نظر منم از یه جهاتی مثل نظر شماست.
اینم بگم خیلی زرنگی شما!!!!;)......

1)من اول میرم ازش اجازه میگیرم که برم باهاش یه روز دیگه حرف بزنم(دخترا زرنگند خودشون میتونند حدس بزنند که چیکار داریم)
2)روزی که رفتم بهش میگم از ...شروع شد بعد به خاطر این مسایل.....به شما علاقه مند شدم به طوری که الان خیلی دوستون دارم بهش تک تک دلایلمو میگم(البته بماند که دوست داشتن دل میخواد نه دلیل)ولی باید یه چیزایی رو گفت:smile:
3)بعد ازش جواب نمیخوام خداحافظی میکنم فقط قبل رفتن بهش میگم یه روز دیگه میام جوابمو بگیرم
4)بعد چند روز دیگه میرم اگه جوابش نمیگیم مثبت ولی حداقل منفی نبود شماره تلفن خونشونو میگیرم بعد ماجرا رو به خونوادم میگم و بعد مبارکا...........:)

تنها1903

عضو جدید
گلاتو چیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گلاتو چیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای بار سوم عرض میکنم اگه گلای تایپیک مجاورو ( چطور بچه ای بودی )چیدید ایا رضایت دارم شما را با 110 شاخه گل زر سرخ ویک جلد کلام الله مجید و ..................................................................................................... به عقد دائم خود در اورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

1)من اول میرم ازش اجازه میگیرم که برم باهاش یه روز دیگه حرف بزنم(دخترا زرنگند خودشون میتونند حدس بزنند که چیکار داریم)
2)روزی که رفتم بهش میگم از ...شروع شد بعد به خاطر این مسایل.....به شما علاقه مند شدم به طوری که الان خیلی دوستون دارم بهش تک تک دلایلمو میگم(البته بماند که دوست داشتن دل میخواد نه دلیل)ولی باید یه چیزایی رو گفت:smile:
3)بعد ازش جواب نمیخوام خداحافظی میکنم فقط قبل رفتن بهش میگم یه روز دیگه میام جوابمو بگیرم
4)بعد چند روز دیگه میرم اگه جوابش نمیگیم مثبت ولی حداقل منفی نبود شماره تلفن خونشونو میگیرم بعد ماجرا رو به خونوادم میگم و بعد مبارکا...........:)

گیلی لی لی لی لی لی لی لی!!!!!!!!!!!

تنها1903

عضو جدید
اخه چه جوری بگم دوست دارم

اخه چه جوری بگم دوست دارم

لا مارتین شاعر فرانسوی میگه: تو را دوست دارم بدون انکه علتش را بدونم محبتی که علت داشته باشد یا احترام است یا ریا................. جون من بگو بله

تنها1903

عضو جدید
کجایی اخه

کجایی اخه

سحر جون تا نگی دوست ندارم دست بردار نیستم تا اخر دنیا هم باشه میام توفقط بگو هستم تا زندگیمو فدات کنم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ای بابا یکی بگه بله دیگه ! حوصلمون سر رفت ... :D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا تسلیم ما بلد نیستیم شما یه بله از این سحر خانوم برای ما بگیرید

راه ایشون بهترین راهه:

تنها1903

عضو جدید
تو یه چیزی بگو

تو یه چیزی بگو

سید جون تو یه فکری به حال ما بکن فکر کنم سحر خانوم قهر کرده

minabashiry

عضو جدید
چقدر سخت میگیرید سحر خانوم این بابا از اسمش پیداست خیلی تنهاست بیا برای رضای خدا هم شده دلشو بدست بیار:cool:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من هم به نفعه تنها ميرم كنار....باشد كه روزهاي با عشقي كناره هم داشته باشن...نخاستين اقا..نخاستيم;)

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا پیشنهاد ازدواج نمیدم . چون دیگه پیر شدم و قصد ازدواجم دیگه ندارم. یعنی کسی هم نمیاد ازم خواستگاری کنه. یه مدت منتظر دکتر مهندس شدیم کسی نیومد حالام فقط نون خشکی و شاگرد فست فود میاد خواستگاریم که منم نمیرم خوب.

Engineer Sahar

عضو جدید

آه عزيزم...نميدونم چرا تو آسمونا ستاره ي بخت تورا كنار ستاره بخت خودم ميبينم
عزيزم...واااي اگه من به تو نرسم...شبم روز نميشه...بي تو مهتاب شبي باز از آن كوچه گذشتم...اما جز تو نديدم سحر خانووووم
:gol::gol::heart::heart:
ديگه قبول كن ديگه...به خدا پاره شدم تا همچين احساساتي از خودم بروز بدم:D
بذار یه کم فکر کنم
.
.
.
.
.
حالا که نگاه می کنم میبینم ستاره بخت من یه ذره اون ورتره عینکتو بزن درست ببین

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من اصلا پیشنهاد ازدواج نمیدم . چون دیگه پیر شدم و قصد ازدواجم دیگه ندارم. یعنی کسی هم نمیاد ازم خواستگاری کنه. یه مدت منتظر دکتر مهندس شدیم کسی نیومد حالام فقط نون خشکی و شاگرد فست فود میاد خواستگاریم که منم نمیرم خوب.
دوست عزیز من نمیدونم اینو به شوخی گفتی شما یا جدی

ولی خداییش بعضیا نمیدونم چرا هر چی خواستگار خوب میاد واسشون میگن نه نمیدونم فکر کنم چون تو دوران اوج هستند هی فکر میکنند بعدی بهتره
من خیلیا رو دیدم بعد یه مدت بعضیا مجبور میشند به یه مواردی تن به ازدواج بدند بعد چند سال که افسوس میخورند کاش همون موقع مثلا به فلانی بله رو میگفتند

پس در نتیجه بابا این قدر ناز نکنید بگید بله.:smile:

• Like
واکنش ها: ayja