توی زندگی فهمیدم که . . . !

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم

این مطلب ، تجربیات آدم ها توی زندگی در سنین مختلف که با اون روبرو شدن
رو نشون میده ! جالبه ، بخونین

فهمیده‌ام که باز کردن پاکت شیر از طرفی که نوشته “از این قسمت باز کنید” سخت‌تر از طرف دیگر است. (۵۴ ساله)
فهمیده‌ام که هیچ وقت نباید وقتی دستت تو جیبته روی یخ راه بری. (۲۸ ساله)
فهمیده‌ام که نباید بگذاری حتی یک روز هم بگذرد بدون آنکه به زنت بگویی “دوستت دارم”. (۶۱ ساله)
فهمیده‌ام که اگر عاشق انجام کاری باشم، آن را به نحو احسن انجام می‌دهم. (۴۸ ساله)
فهمیده‌ام که وقتی گرسنه‌ام نباید به سوپرمارکت بروم. (۳۸ ساله)
فهمیده‌ام که می‌شود دو نفر دقیقا به یک چیز نگاه کنند ولی دو چیز کاملا متفاوت ببینند. (۲۰ ساله)
فهمیده‌ام که وقتی مامانم میگه “حالا باشه تا بعد” این یعنی “نه”. (۷ ساله)

فهمیده‌ام که من نمی‌تونم سراغ گردگیری میزی که آلبوم عکس‌ها روی آن است بروم و مشغول تماشای عکس‌ها نشوم. (۴۲ ساله)
فهمیده‌ام که بیشتر چیزهای که باعث نگرانی من می‌شوند، هرگز اتفاق نمی‌افتند. (۶۴ ساله)
فهمیده‌ام که وقتی مامان و بابا سر هم دیگه داد می‌زنند، من می‌ترسم. (۵ ساله)
فهمیده‌ام که اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک “زندگی خوب” حرکت می‌کنند که از کنار آن رد می‌شوند. (۷۲ ساله)
فهمیده‌ام که وقتی من خیلی عجله داشته باشم، نفر جلوی من اصلا عجله ندارد. (۲۹ ساله)
فهمیده‌ام که بیشترین زمانی که به مرخصی احتیاج دارم زمانی است که از تعطیلات برگشته‌ام. (۳۸ ساله)
فهمیده‌ام که در زندگی یک زلزله هفت ریشتری تمام مشکلات دیگر زندگی آدم را کم اهمیت می‌کند. (۲۸ ساله)
فهمیده‌ام که بیشترین حس خوشبختی را زمانی احساس کرده‌ام که، کسی را که قبلا به شدت آزارممی‌داد، بخشیدم. (۳۲ ساله)
راستی شما چی از زندگی فهمیده‌اید؟

elman13

عضو جدید
سلام دوستای خوبم

این مطلب ، تجربیات آدم ها توی زندگی در سنین مختلف که با اون روبرو شدن
رو نشون میده ! جالبه ، بخونین

فهمیده‌ام که باز کردن پاکت شیر از طرفی که نوشته “از این قسمت باز کنید” سخت‌تر از طرف دیگر است. (۵۴ ساله)
فهمیده‌ام که هیچ وقت نباید وقتی دستت تو جیبته روی یخ راه بری. (۲۸ ساله)
فهمیده‌ام که نباید بگذاری حتی یک روز هم بگذرد بدون آنکه به زنت بگویی “دوستت دارم”. (۶۱ ساله)
فهمیده‌ام که اگر عاشق انجام کاری باشم، آن را به نحو احسن انجام می‌دهم. (۴۸ ساله)
فهمیده‌ام که وقتی گرسنه‌ام نباید به سوپرمارکت بروم. (۳۸ ساله)
فهمیده‌ام که می‌شود دو نفر دقیقا به یک چیز نگاه کنند ولی دو چیز کاملا متفاوت ببینند. (۲۰ ساله)
فهمیده‌ام که وقتی مامانم میگه “حالا باشه تا بعد” این یعنی “نه”. (۷ ساله)

فهمیده‌ام که من نمی‌تونم سراغ گردگیری میزی که آلبوم عکس‌ها روی آن است بروم و مشغول تماشای عکس‌ها نشوم. (۴۲ ساله)
فهمیده‌ام که بیشتر چیزهای که باعث نگرانی من می‌شوند، هرگز اتفاق نمی‌افتند. (۶۴ ساله)
فهمیده‌ام که وقتی مامان و بابا سر هم دیگه داد می‌زنند، من می‌ترسم. (۵ ساله)
فهمیده‌ام که اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک “زندگی خوب” حرکت می‌کنند که از کنار آن رد می‌شوند. (۷۲ ساله)
فهمیده‌ام که وقتی من خیلی عجله داشته باشم، نفر جلوی من اصلا عجله ندارد. (۲۹ ساله)
فهمیده‌ام که بیشترین زمانی که به مرخصی احتیاج دارم زمانی است که از تعطیلات برگشته‌ام. (۳۸ ساله)
فهمیده‌ام که در زندگی یک زلزله هفت ریشتری تمام مشکلات دیگر زندگی آدم را کم اهمیت می‌کند. (۲۸ ساله)
فهمیده‌ام که بیشترین حس خوشبختی را زمانی احساس کرده‌ام که، کسی را که قبلا به شدت آزارممی‌داد، بخشیدم. (۳۲ ساله)
راستی شما چی از زندگی فهمیده‌اید؟

فهمیدم اگه یکی و دوس داشته باشی کارت تمومه !

arash_441

متخصص انرژی های نو
فهمیده ام که هیچوقت نباید دنبال یه فرصت ایده آل برای خوبی کردن به دیگران بود چون همچین فرصتی وجود ندارد. (23 ساله)

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فهمیدم که عاشقی بد دردیههههههههههههههههه
و اینکه میخوام تا اخر عمر باهاش باشم

rahil rachel

عضو جدید
توی زندگی خیلی چیزارو فهمیدم....مهم ترینش معنی کلمات و مفهوم بیشتر نصیحت هارو....مثل درد.تجربه.خدا.ایمان.بیماری.......

paeeizan

اخراجی موقت
اقا بابک فکر نمیکنی خیلی دیر اینا رو فهمیدی ......... یک نفر 10 سال پیش اینا رو تو یه تاپیک زده بود ... و به رحمت خدا رفت !!!!!!! :دی!

4042

عضو جدید
فهميدم تو اوج نااميدي اميدي هست و هيچ وقت اميدواريت طول نمي كشه ...21

آخرین ویرایش:

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فهمیدم که وقتی یه چیزی که واسم بی ارزشه رو از دست میدم تازه میفهمم که چقد واسم ارزشمند بوده و چقد دیر میفهمم 23 سال

minoo-lovely

عضو جدید
فهمیدم سعی کنم همه رو ببخشم حتی کسایی که بهم بدی کردن، چون دنیا ارزش نداره...

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
فهمیده ام که دنیا نمیارزد به آن که پریشان کنی دلی
فهمیده ام که جواب خوبی دیگه بدیه
فهمیده ام که ماها نمیتونیم حکمت کارای خدا رو درک کنیم
فهمیده ام که هنوز هیچی نفهمیدم (24ساله)

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
فهمیدم وقتی خیلی درد داری اگه یکی کنارت باشه و دستشو محکم بگیری یادت میره چه دردی تو سینته{20ساله}

atimehr

عضو جدید
فهمیده ام که دنیا نمیارزد به آن که پریشان کنی دلی
فهمیده ام که جواب خوبی دیگه بدیه
فهمیده ام که ماها نمیتونیم حکمت کارای خدا رو درک کنیم
فهمیده ام که هنوز هیچی نفهمیدم (24ساله)[بايد اونو ساخت.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
فهمیدم خیلی راه مونده که بایدبرم تا خیلی چیزا رو بفهمم
و اینکه با هر کس نباید مهربون باشی(22سالگی)

HIDEN2

عضو جدید
فهمیدم که اونقدری که من خودمو واسه دیگران به اب واتیش میزنم اونا حتی به مشکل من فکرم نمیکنن(18سال)

وحيد اسماعيلي

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فهمیدم دنیا به اون قشنگی ای که فکر می کردم نیست.

فهمیدم فکر بیشتر ما آدما مال خودمون نیست .

یعنی فکر می کنیم یه چیزی می خواییم اما اون چیزی که می خواییم در واقع چیزیه که از طریق رسانه ها بهمون القا می شه

فهمیدم کار طرفدارای شیطون خیلی خیلی بهتر از ما که ادعای خداپرستی داریم بوده

فهمیدم حتی بعضی آدما برای این که شیطون خدا رو 2 هزار سال سجده کرده و بعد خدا اونو رونده نوکر شیطون شدن تا حق شیطون رو از خدا بگیرن .

فهمیدم که زندگی خیلی خیلی پیچیده تر از اونیه که فکرش رو می کردم

فهمیدم جوگیر بودن خیلی خیلی بده

فهمیدم فقط می شه به خدا پناه برد حتی از نزدیکانت

فهمیدم آدمای حق به جانب معمولا بیشتر از همه در اشتباه هستن

فهمیدم استادای دانشگاه با دخترا بهتر تا می کنن

فهمیدم ما اکثرا با خودمون بیگانه هستیم واسه همین برای رسیدن به چیزایی که می خواییم زیاد تلاش نمی کنیم

یا فقط تو رویاهامون بهش فکر می کنیم

فهمیدم ما معمولا شناختی که از خودمون داریم با واقعیت خیلی فرق داره

فهمیدم لایق این نبودیم که اینطوری زندگی کنیم

فهمیدم کسایی که خیلی خیلی کارشون درسته یه جایی اساسی می لنگن

این همه فهمیدم اما باز هم نفهمیدم که با این همه فهمیدن چیکار کنم....

SAMAN_747

عضو جدید
فهمیدم همیشه باید به فکر جبران اشتباهاتت باشی و برای جبرانشون امروز و فردا نکنی چون ممکنه موقعی به خودت بیای که برات زمانی نمونده و دیگه فردا رو نمیبینی.( 23 ساله )
( ای که دستت میرسد کاری بکن//پیش از ان کز تو نیاید هیچ کار )

آخرین ویرایش:

zakari

عضو جدید
فهمیدم وقتی خیلی درد داری اگه یکی کنارت باشه و دستشو محکم بگیری یادت میره چه دردی تو سینته{20ساله}
منم اینو فهمیدم اما بعدش فهمیدم چرا...چون اونوقت طرفت به جای تو درد میکشه بهتر دونستم ملافه رو بکشم رو سرم و از شدت درد بی صدا گریه کنم تا اون فکر کنه که من بدون درد خوابم برده

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
فهميدم دنيا لايتنهاي خيلي كوچيكه

فهميدم دنيا قشنگ نيست

فهميدم بايد ياد بگيري تنها باشي چون هيچكس كنارت نيست

فهميدم كه خيلي چرت و پرت ميگم

بالا