توی خلوت خودت به چی فکر میکنی؟

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دیشبه دارم به این فکر میکنم چرا به ناخدا میگن ناخدا:(

• Like
واکنش ها: K.T

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دیشبه دارم به این فکر میکنم چرا به ناخدا میگن ناخدا:(
ناو: (نه + جاو)(نه جاو) نه یاو ناو (= چیزی که در آب فرو نرود / کشتی)
ناخدا: (ناو + خدا)(= صاحب ناو)(= صاحب کشتی) ناو خدا.
همچنین جاو نخستین نام آب است که بعداً به یاو تبدیل شد و یاو دست کم تا چهار هزار سال پیش، در زبان فارسی بکار می‌رفت. این واژه هم اکنون در زبان بَشگردیَّ و گونه‌هایی از زبان کُردی بکار می‌رود.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اینکه هوای نم نم بارون و تا حدی که خیابونا خیس بشن و من اصلا خیس نشم و در همون لحظه بوی آتیشو چقد ازش خوشم میاد..:D

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قسط 18500 وام دانشجویی ، قسط 84000 بانک کشاورزی ، قسط 190000 بانک رسالت ، قسط 270000 دانشگاه

سر هم 562500 {به جز خرجای معمول}همینجوری پیش بره ب اب خنک نیاز پیدا می کنم، لعنت براین وضعیت نکبت بار

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قسط 18500 وام دانشجویی ، قسط 84000 بانک کشاورزی ، قسط 190000 بانک رسالت ، قسط 270000 دانشگاه

سر هم 562500 {به جز خرجای معمول}همینجوری پیش بره ب اب خنک نیاز پیدا می کنم، لعنت براین وضعیت نکبت بار

اینا به ریال یا به تومن؟!:D

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز

باقالی پلو ناهارت

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینم یه مرحله از زندگیه دیگه نکبت بار نیست....
من اگه بودم میدونستم چیکار کنم ;)

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم یه مرحله از زندگیه دیگه نکبت بار نیست....
من اگه بودم میدونستم چیکار کنم ;)
اخه این تموم میشه بعدی میاد ، فک کنم تا اخرش همین طور پیش بره
منم ی کارایی کردم ، مثلا اینکه بخاطرش رشته مو عوض کردم و نرفتم به دانشگاهی ک قبول شدم ، برقو ول کردم و چسبیدم ب معماری تا وقت کار بیشتری داشته باشم ، کلا همه چیزو اونجوری که می خواستم خراب کردم ، به به

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه این تموم میشه بعدی میاد ، فک کنم تا اخرش همین طور پیش بره
منم ی کارایی کردم ، مثلا اینکه بخاطرش رشته مو عوض کردم و نرفتم به دانشگاهی ک قبول شدم ، برقو ول کردم و چسبیدم ب معماری تا وقت کار بیشتری داشته باشم ، کلا همه چیزو اونجوری که می خواستم خراب کردم ، به به

بیخیال همینه دیگه هر چی تموم میشه یه چیز دیگه میاد...ولی خوبیش به اینه که ادم روز به روز پخته تر و جون سخت تر میشه:D اینا هم میگذره...

بعدشم تلاش ادم هیچ وقت بی نتیجه نمیمونه ....شاید الان نتیجش رو نبینین ولی مطمئنا روزی میاد که ببینین..
بابا کارای راحت ترم هست ... از همه راحت تر و دانشجویی تر و پولدرارتر ترجمه س:D

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخیال همینه دیگه هر چی تموم میشه یه چیز دیگه میاد...ولی خوبیش به اینه که ادم روز به روز پخته تر و جون سخت تر میشه:D اینا هم میگذره...

بعدشم تلاش ادم هیچ وقت بی نتیجه نمیمونه ....شاید الان نتیجش رو نبینین ولی مطمئنا روزی میاد که ببینین..
بابا کارای راحت ترم هست ... از همه راحت تر و دانشجویی تر و پولدرارتر ترجمه س:D
با ترجمه ک چیزی در نمیاد اونم تو این خراب شده
برق کشی همچنان حرفه دوست داشتنی ما:D ، درسته ک ناامیدی زیاده ولی من به لامپا عشق می ورزم ، به سیم نیم که خیلی مرده ، به کلید صلیبی که هنوز کاربردش واسم سواله :D

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
با ترجمه ک چیزی در نمیاد اونم تو این خراب شده
برق کشی همچنان حرفه دوست داشتنی ما:D ، درسته ک ناامیدی زیاده ولی من به لامپا عشق می ورزم ، به سیم نیم که خیلی مرده ، به کلید صلیبی که هنوز کاربردش واسم سواله :D

ولی تو خراب شده ما خوب در میاد ما یه مقاله 20 صفحه ای بدیم ترجمه...با تایپ با یه کم تخفیف 80 ازمون میگیرن:D
خوبه دیگه معماری که بلدین برق کشی هم بلدین فردا پسفردا نتیجشو میبینین;)

نفس شیمی

عضو جدید
ولی تو خراب شده ما خوب در میاد ما یه مقاله 20 صفحه ای بدیم ترجمه...با تایپ با یه کم تخفیف 80 ازمون میگیرن:D

خودم واست ترجمه میکنماااااااا
مو قچنگ خودم بلدماا

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
80 واسه 20 صفحه ، صفحه ی 4 ، مقاله های بعدی تو واسه من بفرست صفحه 2.7

اره خب ، تنها شوقمم همینه

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو زمستون آدم کوه میره آخه؟!
یخ میزنه آدم..

من اگه پول داشتم یه موتور واسه خودم میگرفتم:D
پاییز کوه خیلی مهیجه دختر ، شبش حسابی میچسبه ، استقامت بدنو حسابی بالا میبره ،

:razz:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم واست ترجمه میکنماااااااا
مو قچنگ خودم بلدماا

80 واسه 20 صفحه ، صفحه ی 4 ، مقاله های بعدی تو واسه من بفرست صفحه 2.7

اره خب ، تنها شوقمم همینه

بعله مواقعی که ادم تنبلی میکنه و کلی از مقاله هاش رو دستش باد میکنه یا وقت نداره همین میشه
تازه تو کارشناسی من نصفشو خودم ترجمه کردم برای پروژه تا 300-400 هم دوستام داده بودن...
اینه که میگم درامدش خوبه تازه اخر ترمم انقد بی انصاف میشن خودتو بکشی هم یه ریالم تخفیف نمیدن:D
یه تبلیغ جالب هم دیدم خلاصش اینه که از یه شهر دیگه اومده تو همین خراب شده به درودیوار تبلیغ زده (مکانهای مهم)بعد مقاله رو با نت میفرستی ترجمه میکنه و پولم با کارت میریزی به حسابش.... ملت مغزشون خیلی کار میکنه ...:D

بالا