**تولد تولد تولدت مبااااارککک**

tanha-s

عضو جدید
سلام دوست عزیز
تولدتون مبارک

آروز میکنم ک لبخندهاتون همیشه تکرار بشن

اینم کادوی من ناقابله امیدوارم خوشتون بیاد:)

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از همه از شيرين جان تشكر ويژه دارم
دستت درد نكنه
ممنونم
خيلي خيلي محبت كردي

ايشاله تولدت ، عروسيت ، بچه دار شدنت ،‌عروس دار شدنت ، داماد دار شدنت ،‌نوه دار شدنت ، نتيجه دار شدنت ، نبيره دار شدنت و نديده دار شدنت جبران كنم

بازم تشكر دوست عزيز:w30:

بعدشم از تمام دوستاي عزيز كه تبريك گفتن ممنونم
ايشاله براي شما هم بتونم جبران كنم ممنونم

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
تـــــــــــــــــــولـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ مبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شيرين جان دستت درد نكنه تولد گرفتي براي من و كيكم دادي به مهمونا اما قرار نشد كادو ها رو بگيري ها؟؟؟؟ كادوها را بيار بده كار دارم

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تـــــــــــــــــــولـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ مبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مرسي ماماني
ايشاله تولدت

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم تبریک میگم باارزوی موفقیت بیشــــــــــــــــــــــــــــــتر

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
دستت درد نكنه
ممنونم
خيلي خيلي محبت كردي

ايشاله تولدت ، عروسيت ، بچه دار شدنت ،‌عروس دار شدنت ، داماد دار شدنت ،‌نوه دار شدنت ، نتيجه دار شدنت ، نبيره دار شدنت و نديده دار شدنت جبران كنم

سلام
من تبریک نمیگم چه مهنی داره مردم دوبار دوبار تفلد میگیرن ...............دی
شوخی میکنم باوووووووووو منم دوباله شباله تبریک میگم بهت امیدوارم کنار همسرت یه زندگی اروم و شادی داشته باشی

پ ن: بیساله خانمیت دنم براش میسوزه سی میکسه از دست تو دوبال دوبال برات هدیه میخله(راستش بگو دوبار هدیه میخره یا فقط یه بار میخره؟)

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من تبریک نمیگم چه مهنی داره مردم دوبار دوبار تفلد میگیرن ...............دی
شوخی میکنم باوووووووووو منم دوباله شباله تبریک میگم بهت امیدوارم کنار همسرت یه زندگی اروم و شادی داشته باشی

پ ن: بیساله خانمیت دنم براش میسوزه سی میکسه از دست تو دوبال دوبال برات هدیه میخله(راستش بگو دوبار هدیه میخره یا فقط یه بار میخره؟)

ملسي مهلبون
نميدونم بايد وقتي اومد ببينم دوبال دوبال ميخله يا نه؟

*شیرین*

عضو جدید
دستت درد نكنه
ممنونم
خيلي خيلي محبت كردي

خواهش میکنم علیرضا...کاری نکردم

انشاالله همیشه موفقو سالمو شاد باشی وبه همه آرزوهات برسی