تولد آرامش عزیز ...مدیرتالارهای فرهنگی و عمومی

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دیگه ...این چرخ و فلک چرخیدو چرخید تا به یه روز خوب رسید ...
چه روزی؟؟؟؟؟؟؟؟
یه روزی که یه دختر خیلی خیلی خوب و نازنین و مهربون فرستاده شد به زمین ..
و این دختر مهربون همون ARAMESH مهربون و دوست داشتنی خودمونه ..

آرامش عزیزم ..تولدت رو حسابی تبریک میگم ..... امیدوارم سالهای سال شاد و سلامت زندگی کنی

پ.ن: تولدت رو توی تقویمم فردا زده بودم اما چون میخواستم تاپیکش رو خودم بزنم زودتر جشن گرفتم ...امیدوارم اشتباه نکرده باشم ..
دوستت دارم هوار تا

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز

بیا این روز مال تو باشه
اما خب تنها مال تو نباشه
به ما هم بده سهمی از آن
ما، مایی که هستیم از برای تو
همانگونه که تو هستی برایمان!
زمان عشق را حرام کن تو ای یار
با حال خوش و شادی سبکبار
ما آماده ایم برای خدمت
با لطف و عشق یکسان برایت
البته اینها قابل تو نیست
تو فکر کن فقط به یک چیز
که سرتاسر سال ای یار
چنین روزی هست فقط یکبار!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار

تولدمه!!تولدمه!!!آخ جون!!:biggrin: آخ جون!!تولدمه!!:biggrin::biggrin:
فریباجونم دستت درد نکنه..احساس کردم الان یهو تولدمه!!اوهوم فردا تولده ولی خب ما شب قبلش میگیریم:D متولد شدم من ..حالا متولد شدم من..آخ جون متولد شدم من..چه عجب متولد شدم من...آهان..متولد شدم من..اوهوم متولد شدم من.....حالا..متلود شدم من:biggrin: هورااااااااااااااااااا!!!
فریباجونم دستت درد نکنه که با جونت بازی کردی و برام تاپیک زدی :D:gol::gol:
تولد من رو توی تقویمت نوشته بودی؟؟چقدر تو خوبییییییییییییییییییییییییییییییی!!عاشقتم ژنرال
:D:D:gol::gol:
دست همگی درد نکنه اومدید گل و شیرینی آوردین..واااااااای!!چه حس تولد خوبه

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز

تولدمه!!تولدمه!!!آخ جون!!:biggrin: آخ جون!!تولدمه!!:biggrin::biggrin:
فریباجونم دستت درد نکنه..احساس کردم الان یهو تولدمه!!اوهوم فردا تولده ولی خب ما شب قبلش میگیریم:D متولد شدم من ..حالا متولد شدم من..آخ جون متولد شدم من..چه عجب متولد شدم من...آهان..متولد شدم من..اوهوم متولد شدم من.....حالا..متلود شدم من:biggrin: هورااااااااااااااااااا!!!
فریباجونم دستت درد نکنه که با جونت بازی کردی و برام تاپیک زدی :D:gol::gol:
تولد من رو توی تقویمت نوشته بودی؟؟چقدر تو خوبییییییییییییییییییییییییییییییی!!عاشقتم ژنرال:D:D:gol::gol:
دست همگی درد نکنه اومدید گل و شیرینی آوردین..واااااااای!!چه حس تولد خوبه
الان یهو الکی احساس نکن ... اصلش فرداست اما خوب ما رفتیم پیشواز!!!!!!!!!!!!!

عزیزم نترس محوطه رو مین گذاری کردم دشمن وارد نمیشه
فکر کردی من کم ژنرالم ... واسه فرماندهی به خوبی تو باید بیشتر از اینها کار کرد

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار

بدو بیا شمعا رو فوت کن دیگه ....

بله دیگه ...این چرخ و فلک چرخیدو چرخید تا به یه روز خوب رسید ...
چه روزی؟؟؟؟؟؟؟؟
یه روزی که یه دختر خیلی خیلی خوب و نازنین و مهربون فرستاده شد به زمین ..
و این دختر مهربون همون ARAMESH مهربون و دوست داشتنی خودمونه ..

آرامش عزیزم ..تولدت رو حسابی تبریک میگم ..... امیدوارم سالهای سال شاد و سلامت زندگی کنی

پ.ن: تولدت رو توی تقویمم فردا زده بودم اما چون میخواستم تاپیکش رو خودم بزنم زودتر جشن گرفتم ...امیدوارم اشتباه نکرده باشم ..
دوستت دارم هوار تا

بیا این روز مال تو باشه
اما خب تنها مال تو نباشه
به ما هم بده سهمی از آن
ما، مایی که هستیم از برای تو
همانگونه که تو هستی برایمان!
زمان عشق را حرام کن تو ای یار
با حال خوش و شادی سبکبار
ما آماده ایم برای خدمت
با لطف و عشق یکسان برایت
البته اینها قابل تو نیست
تو فکر کن فقط به یک چیز
که سرتاسر سال ای یار
چنین روزی هست فقط یکبار!
فریبام دستت درد نکنه....خیلی خیلی زحمت کشیدی ...هرچی ازت تشکر کنم بازم کمه..خوشبخت بشی...انشالا روز به روز پودرهای بیشتری گیرت بیاد..همیشه شاد و خندون باشی .مرسی که اینهمه ماهی:gol:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
فریبام دستت درد نکنه....خیلی خیلی زحمت کشیدی ...هرچی ازت تشکر کنم بازم کمه..خوشبخت بشی...انشالا روز به روز پودرهای بیشتری گیرت بیاد..همیشه شاد و خندون باشی .مرسی که اینهمه ماهی:gol:
ارادتمندیم ....انجام وظیفه است عزییییییییییییییزم ...

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
تولدت چیز
پ.ن : چیز یعنی مبارک ......ایشالا تو سن جدید زندگی زیباتر باشه برات .....
:gol::gol: ممنون با داشتن دوستای خوبی مثل شما زندگی همیشه زیباست;)
:gol:happyyyyyyy birthdayyyyyyyyyyyyyyy
تولدت مبارکککک.
مرسی!!!!!!!!!!!!!!!!!وووای!!فکر کن تولدمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1وای!!تولد منه!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w40.gif

تولدت مبارك...

مرسی از عکس قشنگتون..خیلی زحمت کشیدید..تولد شما هم مبارک..نه ..چیز..انشالا عروسیتون جبران کنیم:D:gol:
با درود

آرامش عزیز :gol:

خجسته زادروزت فرخنده باد ، فرا رسیدن این روز رو بهت شادباش می گم .

برات بهترین ها رو آرزو دارم .
ممنونم سعیدجان..انشالا روزها برای شما هم زیباترین باشن..انشالا سعید 100 بشی...خیر از جوونت ببینی..همیشه موفق و شاد و سلامت باشی.:gol:
آرامش عزیزم

تولدت مبارک
امیدوارم همیشه همینطوری خوب و خوش باشی!

وووووووای!!یوحنا!!!!ببین تولدمه!!!!!!تولد منه!!!
مرررررسی!!انشالا یه روزی مثل تو مهربون و خوش قلب بشم:gol:

eybe

عضو جدید
وووووای!!یوحنا!!!!ببین تولدمه!!!!!!تولد منه!!!
مرررررسی!!انشالا یه روزی مثل تو مهربون و خوش قلب بشم:gol:
[/QUOTE]
هر کاریت کنما بازم غلط مینویسی

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بفرمایید عصرونه

بفرمایید عصرونه

اینم عصرونه های خوشمزه ...
آخه شما که نمیدونین آری جون خییییییییییییییییییییییییییلی دوست داشتنیه ..باید براش بیشتر از اینا جشن بگیریم...

royan aria

عضو جدید
آخ جون بازم تولد آخ جون بازم تولد
!JapaneseOtanjou-bi Omedetou Gozaimasu!Javaans-IndonesiaSlamet Ulang Taunmoe!JerriaisBouon Anniversaithe!Kannada (India)Huttida Habba Subashayagalu!Kapangpangan (Philippines)Mayap a KebaitanKashmiri (India)Voharvod Mubarak Chuy!Kazakh (Kazakstan)Tughan kuninmen!KlingonQuchjaj qoSlIj!KoreanSaeng il chuk ha ham ni da!KurdishRojbun a te piroz be! KyrgyzTulgan kunum menen! LatinFortuna dies natalis!LatvianDaudz laimes dzimsanas diena!LithuanianSveikinu su gimtadieniu! or Geriausi linkejimaigimtadienio progalLugandaNkwagaliza amazalibwa go amalungi!LuxembourgeoisVill Gleck fir daei Geburtsdaag!MacedonianSreken roden den!Malayalam (India)Pirannal Aasamsakal! or Janmadinasamsakal!MalaysianSelamat Hari Jadi!MalteseNifrahlek ghal gheluq sninek!MaoriKia huritau ki a koe!Marathi (India)Wadhdiwasachya Shubhechha!Mauritian Kreolmo swet u en bonlaniverser!Mbula (Umboi Island, Papua New Guinea)Leleng ambai pa mbeng ku taipet i!MongolianTorson odriin mend hurgee!Navajobil hoozho bi’dizhchi-neeji’ ‘aneilkaah!Niederdeutsch (North Germany)Ick gratuleer di scheun!NepaliJanma dhin ko Subha kamana!NorwegianGratulerer med dagen!Oriya (India)Janmadina Abhinandan!Papiamento (lower Dutch Antilles)Masha Pabien I hopi aña mas!Pashto (Afganistan)Padayish rawaz day unbaraksha!PersianTavalodet Mobarak!Pinoy (Philippines)Maligayang kaarawan sa iyo!PolishWszystkiego Najlepszego! or Wszystkiego najlepszego zokazji urodzin!
wszystkiego najlepszego z okazji urodzinPortuguese (Brazil)Parabens pelo seu aniversario! or Parabenspara voce! or Parabens e muitas felicidades! PortugueseFeliz Aniversario! or Parabens!Punjabi (India)Janam din diyan wadhayian!Rajasthani (India)Janam ghaanth ri badhai, khoob jeeyo!RomanianLa Multi Ani!Rosarino Basico (Argentina)Feneligiz Cunumplegeanagonos!RussianS dniom razhdjenia! or Pazdravliayu s dniom razhdjenia!Sami/LappishLihkos Riegadanbeaivvis!SamoanManuia lou aso fanau!Sanskrit (India)Ravihi janmadinam aacharati!Sardinian (Italy)Achent’annos! Achent’annos!Schwyzerduetsch (Swiss German)Vill Glück zum Geburri!SerbianSrecan Rodjendan!SlovakVsetko najlepsie k narodeninam!SloveneVse najboljse za rojstni dan!SothoMasego motsatsing la psalo!SpanishFeliz Cumplea–os!Sri LankanSuba Upan dinayak vewa!SundaneseWilujeng Tepang Taun!SurinameseMi fresteri ju!SwahiliHongera! or Heri ya Siku kuu!SwedishGrattis pŒ fšdelsedagenSyriacTahnyotho or brigo!Tagalog (Philippines)Maligayang Bati Sa Iyong Kaarawan!TaiwaneseSan leaz quiet lo!Tamil (India)Piranda naal vaazhthukkal!Telugu (India)Janmadina subha kankshalu!TeluguPuttina Roju Shubakanksalu!ThaiSuk San Wan Keut!TibetanDroonkher Tashi Delek!Tulu(Karnataka - India)Putudina dina saukhya!TurkishDogum gunun kutlu olsun!UkrainianMnohiya lita! or Z dnem narodjennia!Urdu (India)Janam Din MubarakUrdu (Pakistan)Saalgirah Mubarak!VietnameseChuc Mung Sinh Nhat!Visayan (Philippines)Malipayong adlaw nga natawhan!WelshPenblwydd Hapus i Chi!Xhosa (South Afican)Imini emandi kuwe!YiddishA Freilekhn Gebortstog!Yoruba (Nigeria)Eku Ojobi!Zulu (South Afican)Ilanga elimndandi kuwe!

تولدت مبارک به زبانهای مختلف

اینم از طرف من
ببخشید هر کاری کردم عکساش نیومد ولی به تاپیک تولد من یه سری بزن اونجا همه چی هست
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=144411
بازم بازم مبارک
آخه من عاشق تولدم

sisah

عضو جدید
به به،خدارو شکر نمردم و پیرتر شدن آراممو دیدم
آرام گوشاتو بگیر می دونم قلبت ضعیفه

تولدت مبارک آرام ترین آرام باشگاه

اینم مموشیته که با کلی ذوق اومده واسه تبریک: