تولدهsanaz sa عزیزم

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز

همگی خوش اومدین

تولده دوسته خوبمون ساناز سا هستش
منو آجیه گلم هلنا همتونو به این جشن دعوت میکنیم

زمین در انتظار تولد یک برگ، من در حال شمارش معکوس

صفر همیشه پایان نیست گاهی آغاز پرواز است

تبریک تبریک تبریک

ساناز سا عزیزم برات بهترین ها رو آرزو میکنم

اینم از کیک

اینم کادو

دوستانه عزیز هر کی میاد کادو یادش نره

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مبااااااااااااااااااااارککککککککککککککککککککک آجی ماهی تابه نوااااااااااااااااااز مننننننننننننننننننن

امیدوارم تا عمر داری زنده باشی:D
بیاین وسطططططططططططططططططططططططط

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز

سااااااااااااااااناز جون تولدددددددددددددددتت مبااااااااااااااااااارک

ایشالا به همه آرزوهات برسی

f.babaei

عضو جدید
باز که دارید بندری میرقصید:razz:

عاقا من متولد امروزمون رو نمیشناسم اما واسش ارکست اوردم همه بریزید وسط ببینم چه میکنیدا............;)

یک
دو
سه
دلکم دلبرکم.دلبر بانمکم...چرا خوردی کلکم.شکستی بال وپرکم.....منی که شاپرکم...توی عاشقا تکم......چی شده که اسممو.................:w31::w32:

عه اهنگ تولد قرار بود بخونیم.::::::::::::::::::::::::تولد تولد تولدت مبارک...مبارک مبارک تولدت مبارک.....بیا شمعارو فوت کن وگرنه خودمون فوت میکنیما:w39:

هوووووووووووووو........بیا وسط...........................اهااااااااااااااااااااااااااااااااا:w31::w33::w33::w31:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

عاقا من متولد امروزمون رو نمیشناسم اما واسش ارکست اوردم همه بریزید وسط ببینم چه میکنیدا............;)

یک
دو
سه
دلکم دلبرکم.دلبر بانمکم...چرا خوردی کلکم.شکستی بال وپرکم.....منی که شاپرکم...توی عاشقا تکم......چی شده که اسممو.................:w31::w32:

عه اهنگ تولد قرار بود بخونیم.::::::::::::::::::::::::تولد تولد تولدت مبارک...مبارک مبارک تولدت مبارک.....بیا شمعارو فوت کن وگرنه خودمون فوت میکنیما:w39:

هوووووووووووووو........بیا وسط...........................اهااااااااااااااااااااااااااااااااا:w31::w33::w33::w31:

:biggrin::w15::w15::w15:

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تولدت مبااااااااااااااااااارک عزیزم

همراه با بهترین آرزوها

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز

یک
دو
سه

:biggrin::biggrin:
خیلیییییی ممنون.. :gol::gol::gol::w27:متولد امروز منم...:D
عجب گروه شادیم تشکیل دادیدن..مرسیی....:biggrin: کارتون عالیه..یادم باه برای مراسمای بعدی شمارو دعوت کنیم...:D;)
شمعارو هم فوت کردم با آرزووو....:D

f.babaei

عضو جدید
:biggrin::biggrin:
خیلیییییی ممنون.. :gol::gol::gol::w27:متولد امروز منم...:D
عجب گروه شادیم تشکیل دادیدن..مرسیی....:biggrin: کارتون عالیه..یادم باه برای مراسمای بعدی شمارو دعوت کنیم...:D;)
شمعارو هم فوت کردم با آرزووو....:D

خواهش میشه :)
اره کلا منو وساناز وسارا وهلن مجلس گرم کنیم:biggrin:

ایشالا که به همممممممممممممممممه آرزوهاتون برسید وسلامت باشی:gol:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مبااااااااااااااااااااارککککککککککککککککککککک آجی ماهی تابه نوااااااااااااااااااز مننننننننننننننننننن

امیدوارم تا عمر داری زنده باشی:D
بیاین وسطططططططططططططططططططططططط

:biggrin::biggrin: بزار همه اومدم براتون ماهیتابه بنوازم..فقط چودن و یک عدد رویی با چنتا قاشقو اینا..... :biggrin::w40:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
DSC02336.jpg

اینم کیکمه....:gol::gol:دیگه ببخشید برای مهمونی دو سه نفره سفارش داده بودم...:redface:دیگه خودتون کنااار بیاین با هم تقسیمش کنید...:w12: تازه الان دیگه به این شکل نیس....!!!:D
از قبل خبر داشتم بزرگترشو سفارش میدادم:D

NASIM.1111

عضو جدید
فوووووووت .....​
فووووووووت ....
فوووووووت .....
فووووووووت ...
فوووووووت ....
بیا شعما رو فوت کن !!!
تولدت مبارک !!!

میگویند آغاز نو شدن آغاز تازه شدن بهار است اما برای من روز میلاد تو سر آغاز فصلی دگر از زندگیست تولدت مبارک​

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوووووووت .....​
فووووووووت ....
فوووووووت .....
فووووووووت ...
فوووووووت ....
بیا شعما رو فوت کن !!!
تولدت مبارک !!!

میگویند آغاز نو شدن آغاز تازه شدن بهار است اما برای من روز میلاد تو سر آغاز فصلی دگر از زندگیست تولدت مبارک

خیلی خیلی ممنونم.... :gol::gol::gol::w27: