تهرانی ها جواب بدن

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهران یعنی عشق خیلیم خوبه....فرهنگ ادماش بالاست ...کسی به کسی کار نداره همسایه ها تو کار هم فوضولی نمیکنن.ولی شهرای دیگه همه همو میشناسن من دانشجوی قائم شهرم توهین نباشه ها ولی مزخرف تر از شهرای شمال ندیدم.فقط واسه 2-3 روز خوبن اونم بری فقط دریا...بابلسر شما چی داره.من تو بابالسر میخواستم برم بانک پاسارگاد مجبور شدم تا بابل برم چون اونجا حتی یه بانک درست حسابیم نداشت....

شما رفتي درس بخوني يا رفتي دعووووووووووووووووووووووا ؟

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهران واقعا جای جالبیه!!
من از اینکه کسی بشناستم خوشم نمیاد..از اینکه تو خیابون راه به راه به این و اون سلام کنی متنفرم...
توی تهران هر موقع شبانه روز اراده کنی بری بیرون همه مغازه ها بازن...رستوران ها که بازن...کلی پارک و تشکیلات هم داره....
با بی افت میری بیرون 172 نفر چشمت و در نمیارن!!!!
همه مسیر ها هم پر ترافیک نی که!
کلاااا شهر فوق العاده زنده ای..تو بقیه شهرا اصن انگار زندگی جریان نداره...
یا به نظرم خیلی کوچیک میان...البته شیراز خوبه..
اما تنها شهر کوچیکی که واقعا زندگی توش مثه تهران بود...شهر سرعین تو تابستونااااااااااا...خداسسسس
ساعت 3 شب هم بری بیرون کلی آدم بیرونه!!!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
با همه اين حرفا بازم هيچ جا تهران نميشه ! :d
جاهاي ديگه فقط به درد چند روز مسافرت ميخورن نه زندگي

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهران یعنی عشق خیلیم خوبه....فرهنگ ادماش بالاست ...کسی به کسی کار نداره همسایه ها تو کار هم فوضولی نمیکنن.ولی شهرای دیگه همه همو میشناسن من دانشجوی قائم شهرم توهین نباشه ها ولی مزخرف تر از شهرای شمال ندیدم.فقط واسه 2-3 روز خوبن اونم بری فقط دریا...بابلسر شما چی داره.من تو بابالسر میخواستم برم بانک پاسارگاد مجبور شدم تا بابل برم چون اونجا حتی یه بانک درست حسابیم نداشت....

با سلام:D
اولا باید بگم حساب بابلسر با همه شهرهای شمالی جداست شاید تنها شهری که تو شمال از لحاظ فرهنگی کمی شبیه بابلسر باشه رامسر هست, این دو شهر چون از قدیم محل استراحت رضا خان بوده و توریستهای خارجی زیادی میومدن از لحاظ فرهنگی نمیگم خیلی خوبن بلکه از بقیه شهرها استان خیلی خیلی بهترن. سایه و آرامش کنار رودخونه بابلسر رو تو توکجای ایران میتونی گیر بیاری؟ گفتی از امکانات کم بابلسر که مجبور شدی بری بابل, اول اینکه قبول دارم, بابلسر شهر کوچیکیه نبایدم ازش انتظار داشته باشی با این وسعت کمش همه جور امکانات داشته باشه, تازه اگه بخواد همه امکانات و نمایندگی هارو داشته باشه که باز مثل تهران و یا حتی ساری شلوغ میشه که. دوم هم اینکه فاصله بابل تا بابلسر به اندازه فاصله بین دو محله تو تهران هست پس هر کاری که داشته باشی میشه راحت با 15 دقیقه با ماشین رفت بابل و انجام داد. تو بابلسر باید بیای یک ماه باشی تا ببینی چه آرامشی داره. من خودم خیلی جاها رفتم اما آرامش این شهر فوق والعاده هست. فوضولی در و همسایه؟ اصلا و ابدا به دلیل همون فرهنگی که توریستهای خارجی قبل از انقلاب آوردن.
و همچنین این شهر از لحاظ مذهبی صفر میباشد. درصد کمی از ساکنین شهر اهل نماز و روزه می باشند که ممکنه از نظر برخی بد باشه.

همینه که هست..درست بشو نیست....
مثلا یه بار بیا اوتوبان باقری...
من که اسمش رو می ذارم رالی باقری!ماشینا از سر و کول هم می رن بالا!...
هواش رو هیجای دنیا نداره تک به خدا...یه نفس بکشی ریه هات از دود پر می شه!

دقیقا! دقیقا! خیلی خوب گفتی!

تو همیشه آواتارهات رو با دقت خاصی انتخاب میکنی. این قشنگه:gol:

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانوم هری پاتری:D

اون که گفتی که دوستش داری به خاطر حس ناسیونالیستی هست که تو وجود هر فردی وجود داره , یعنی هر کس محل تولد و زندگیه خودش رو با یه تعصبی دوست داره.
و اما سلام کردن تو خیابون! هم خوبه هم بد, یه جورایی مثه سریال پزشک دهکده باحاله که همه همو میشناسن اما از اون طرف هم راه به راه پشت چراغ قرمز باید با بوق سلام کنی که کلی دردسره!
گفتی تاکسی, یه سوال تو تهران ملت واسه چی خودرو میخرن؟ چون عملن نمیشه ازش استفاده کرد که. یا ترافیکه یا طرح ترافیک یا پلاک زوج و فرد:D
سلام . این خانوم رون ویزلی هست خانوم هری پاتر جین ویزلیه :d
حس ناسونالیستی را قبول دارمو این جور سلامی که میگی بیشتر برای اقایونه .
ماشین در تهران برای رفتن از خونه مامان از این کوچه به خونه اون یکی مامان اون یکی کوچه استفاده میشه !!! :دی .

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهران واقعا جای جالبیه!!
من از اینکه کسی بشناستم خوشم نمیاد..از اینکه تو خیابون راه به راه به این و اون سلام کنی متنفرم...
توی تهران هر موقع شبانه روز اراده کنی بری بیرون همه مغازه ها بازن...رستوران ها که بازن...کلی پارک و تشکیلات هم داره....
اما تنها شهر کوچیکی که واقعا زندگی توش مثه تهران بود...شهر سرعین تو تابستونااااااااااا...خداسسسس

والا ما که شبا ساعت 11 میریم بیرون تو تهران کپ میکنیم, احد و ناسی نبود, شهر ارواح بوده. چند محله تهران رو به کل تهران نسبت ندید لطفا. قبول دارم که تهران و تهرانی قدمت داره و نماد ایران هستن. اما این تهران حداقل خود شهرش جدا از آدمها مخروبه ای از ساختمانهایی که اکثرا بنجل هستند نیست. در مورد بی اف و جی اف حق با توه.

با همه اين حرفا بازم هيچ جا تهران نميشه ! :d
جاهاي ديگه فقط به درد چند روز مسافرت ميخورن نه زندگي

البته بحث عادت هم هست. یه ضرب المثل داریم تو فارسی که هیچ جا خونه آدم نمیشه. دلیل اینکه میگی بقیه شهرها بدرد مسافرت میخورن واسه همین بود که گفتم.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . این خانوم رون ویزلی هست خانوم هری پاتر جین ویزلیه :d
حس ناسونالیستی را قبول دارمو این جور سلامی که میگی بیشتر برای اقایونه .
ماشین در تهران برای رفتن از خونه مامان از این کوچه به خونه اون یکی مامان اون یکی کوچه استفاده میشه !!! :دی .

حالا هرچی! تو فیلم هری پاتر که هست!

:gol::redface:

m_janitabar

عضو جدید
شلوغیه بابلسر 5شنبه جمعه بابلسر روانی کنندست!
خیابوناشم همش تنگه!با یه فرمون نمیتونی واقعا دور بزنی...
ولی برای تفریح جایه خوبیه!برای زندگیم شهرکای اطرافش بله آروومه

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما که شبا ساعت 11 میریم بیرون تو تهران کپ میکنیم, احد و ناسی نبود, شهر ارواح بوده. چند محله تهران رو به کل تهران نسبت ندید لطفا. قبول دارم که تهران و تهرانی قدمت داره و نماد ایران هستن. اما این تهران حداقل خود شهرش جدا از آدمها مخروبه ای از ساختمانهایی که اکثرا بنجل هستند نیست. در مورد بی اف و جی اف حق با توه.

QUOTE]
میشه بدونم کجای تهران رفتی؟!؟!
والا تهران از جنوب شهرش تا شمالش خیابوناش همیشه شلوغه مگه اینکه منطقه مسکونی باشه..وگرنه شما بیا خیابون ستارخانووبرو سمت غرب آریاشهر اینا یا مثلا برو از پارک وی بالاتر یا سمت ونک و کلا به سمت مراکز خرید یا برو میدون جمهوری اینا..تا دیروقت بازن..تا ساعت 1 اینا که حتمیه...
تهران همه ی منطقه هاش شاهده این بی نظمی نیستید!!به نظرم بی انصافیه...هر شهری حتی نیویورک هم یه سری محله داره که ساختار های شهریش زیر سواله اما این که دلیل نمیشه...
بعضی از مناطق هستن که نماهای التقاطی دارن اما این و نمیشه به همه جا تعمیم داد ..به ر حال هر شهری برای توسعه به زمان نیاز داره و متآسفانه تو ایران طولانی تره...
مثلا تو منطقه شهرک غرب یا سعادت اباد و یوسف آباد مخصوصا شهرک شاهد سیستم های شهر سازی پیشرفته تری هستیم...
به هر حال هر شهر بزرگ و هر پایتختی خصوصیات مشنرک زیادی داره...
من بدترینش و این میدونم که مهاجر پذیریش بالاس!

میتا

کاربر بیش فعال
سلام, یه سوال دارم از تهرانی ها, شما چطوری تو این شهر - تهران - زندگی میکنین؟ من هر بار میام تهران :
- اون که از هواش احساس خفگی میکنم.
- اون که از ترافیک و جاده هاش که آدم به روح جد خودش فحش میده توش رانندگی کنه:(
- اون که از راننده هاش که فکر میکنن تو پیست دارن مسابقه میدن
- اون که از فضای بی ریخت شهریش ( البته بعضی جاهاش قشنگه:D) اما به کل بی نظمی ساختمانی تو شهر موج میزنه. یه خونه نما آجری, یه خونه نما بتنی, :cry: یَک وضعیه بیا و ببین
- اون که از حمل ونقل عمومیش, اتوبوسش که دق میده آدمو تا بخواد به مقصد برسه, راه به راه هم پیرمرد میاد باید جاتو بدی بهش! مترو که دل و روده ی آدم میاد تو دهنش, تاکسی هاش هم که خیلی گرونه کرایش و هم خیلی بی کیفیت اونم تو این گرما بدون کولر.
- واسه یه کار کوچیک باید تو این ترافیک از این سر شهر پاشی بری اون سر شهر
- تو این شهر ماشین , لباس , تیریپ و ... مدرن و شیک داشته باشی و نداشته باشی فرقی نداره چون هیشکی آدمو نمیشناسه! اینهمه بیخود تیپ زدم اومدم شهر ( با لحن دهاتی خوانده شود):D
- زباله هم که فراوونه تو شهر

خلاصه خیلی دلم سوخت به حال ایران که بهترین شهرش اینه, -البته من اصفهان رو بهترین شهر ایران میدونم از نظر ساخت شهریش, مخصوصا با روگذرها و زیرگذرهایی که چند وقت اخیر احداث کردند-
بعد از همه این چیزایی که دیدم برگشتم شهرمون! خوشحال و خندون از اینکه تو این نقطه از ایران یعنی بابلسر زندگی میکنم چون خیلی جاش تاپه و فکر میکنم بهترین جای ایرانه واسه زندگی.

خب حالا یه جوری زندگی میکنن دیگه!!! اما توجهتون رو به متن پایین جلب میکنم

جعبه کفش
زن وشوهری بیش از 60 سال بایکدیگر زندگی مشترک داشتند.آنها همه چیز را به طور مساوی بین خود تقسیم کرده بودند.در مورد همه چیز باهم صحبت می کردند وهیچ چیز را از یکدیگر پنهان نمی کردند مگر یک چیز:یک جعبه کفش در بالای کمد پیرزن بود که از شوهرش خواسته بود هرگز آن را باز نکند ودر مورد آن هم چیزی نپرسد
در همه این سالها پیرمرد آن را نادیده گرفته بود اما بالاخره یک روز پیرزن به بستر بیماری افتاد وپزشکان از او قطع امید کردند.در حالی که با یکدیگر امور باقی را رفع ورجوع می کردند پیر مرد جعبه کفش را آوردونزد همسرش برد
پیرزن تصدیق کرد که وقت آن رسیده است که همه چیز را در مورد جعبه به شوهرش بگوید.پس از او خواست تا در جعبه را باز کند .وقتی پیرمرد در جعبه را باز کرد دو عروسک بافتنی ومقداری پول به مبلغ 95 هزار دلار پیدا کرد پیرمرد دراین باره از همسرش سوال نمود.
پیرزن گفت :هنگامی که ما قول وقرار ازدواج گذاشتیم مادربزرگم به من گفت که راز خوشبختی زندگی مشترک در این است که هیچ وقت مشاجره نکنید او به من گفت که هروقت از دست توعصبانی شدم ساکت بمانم ویک عروسک ببافم.
پیرمرد به شدت تحت تاثیر قرار گرفت وسعی کرد اشک هایش سرازیر نشود فقط دو عروسک در جعبه بود پس همسرش فقط دو بار در طول زندگی مشترکشان از دست او رنجیده بود از این بابت در دلش شادمان شد پس رو به همسرش کرد وگفت این همه پول چطور؟پس اینها ازکجا آمده؟
پیرزن در پاسخ گفت :آه عزیزم این پولی است که از فروش عروسک ها به دست اورده ام.

میبینم این تاپیک منو بس که این دوستمون خوششون اومده اینجا هم زدن! مرسی!:D
یاد بگیرین یه کم ! ببین تاپیک باید اینجوری باشه!

حال کردی چه خوب اسپم کردم؟!!!!!!!:w02::w07::w07:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام, یه سوال دارم از تهرانی ها, شما چطوری تو این شهر - تهران - زندگی میکنین؟ من هر بار میام تهران :
- اون که از فضای بی ریخت شهریش ( البته بعضی جاهاش قشنگه:D) اما به کل بی نظمی ساختمانی تو شهر موج میزنه. یه خونه نما آجری, یه خونه نما بتنی, :cry: یَک وضعیه بیا و ببین
- اون که از حمل ونقل عمومیش, اتوبوسش که دق میده آدمو تا بخواد به مقصد برسه, راه به راه هم پیرمرد میاد باید جاتو بدی بهش! مترو که دل و روده ی آدم میاد تو دهنش, تاکسی هاش هم که خیلی گرونه کرایش و هم خیلی بی کیفیت اونم تو این گرما بدون کولر.
- تو این شهر ماشین , لباس , تیریپ و ... مدرن و شیک داشته باشی و نداشته باشی فرقی نداره چون هیشکی آدمو نمیشناسه! اینهمه بیخود تیپ زدم اومدم شهر ( با لحن دهاتی خوانده شود):D

خلاصه خیلی دلم سوخت به حال ایران که بهترین شهرش اینه, -البته من اصفهان رو بهترین شهر ایران میدونم از نظر ساخت شهریش, مخصوصا با روگذرها و زیرگذرهایی که چند وقت اخیر احداث کردند-
بعد از همه این چیزایی که دیدم برگشتم شهرمون! خوشحال و خندون از اینکه تو این نقطه از ایران یعنی بابلسر زندگی میکنم چون خیلی جاش تاپه و فکر میکنم بهترین جای ایرانه واسه زندگی.

سلام همشهری.
اخه میدونی.تو بابلسر داری زندگی میکنی.هیچ جای ایران هم مثل اینجا نیست.
قدرش را بدون.:D

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز

کجای ایران میتونی بری لب دریا تو شلوغی مشروب بخوری.
کجای ایران میتونی با دختر های همه جای ایران اشنا بشی و سر 2 ساعت باهاشون ازدواج کنی{با سانسور}
کجای ایران اینقدر هواش خوب هست البته غیر از 50 روز از تابستون.

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانوم هری پاتری:D

اون که گفتی که دوستش داری به خاطر حس ناسیونالیستی هست که تو وجود هر فردی وجود داره , یعنی هر کس محل تولد و زندگیه خودش رو با یه تعصبی دوست داره.
و اما سلام کردن تو خیابون! هم خوبه هم بد, یه جورایی مثه سریال پزشک دهکده باحاله که همه همو میشناسن اما از اون طرف هم راه به راه پشت چراغ قرمز باید با بوق سلام کنی که کلی دردسره!
گفتی تاکسی, یه سوال تو تهران ملت واسه چی خودرو میخرن؟ چون عملن نمیشه ازش استفاده کرد که. یا ترافیکه یا طرح ترافیک یا پلاک زوج و فرد:D

:biggrin::biggrin::biggrin: دمت گرم. کلی حال کردم. مرسی به تو.

اینقدر ها هم اینطوری نیست.

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز

قائمشهر که شهر مالی نیست.
اگر این چند تا ضعفم که نداشت بابلسر بهشت میشد.
با فرهنگ ترین مردم ها هم همین شهر داره.

OJUBE

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهران واقعا جای جالبیه!!
والا ما یک خونه نقلی تو تهران داریم.زیاد هم میاییم.
ولی باور کن که ساعت 12 شب به بعد که تهران خاموش هست.
یک مغازه باز نیست.
ولی همین بابلسر تازه من ساعت 12 شب از خونه میرم بیرون.والا تو همین تهران نمیتونه جرات کنی 12 شب به بعد بری بیرون.
یک نفر میگه برای اینکه بری فلان بانک رفتم بابل.
اخه از بابلسر تا بابل چقدر راه هست.بیش از 20 دقیقه؟؟؟؟؟؟؟؟

golrokh

اخراجی موقت
خیلی راحت...:smile:

اخه ما عادت کردیم به این همه سختی که شما میگین...من وقتی میرم یه شهر دیگه دلم واسه تهران و شلوغیاش تنگ میشه...من شهرمونو دوست دارم...کسی بد نگه راجش هاااااااااااااااااااا
:D;)

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل گلی منم باهات موافقم با همه شلوغی و ترافیک و الودگیش بازم دوسش داریم
منم وقتی برم مسافرت دلم برا تهران میتنگه.....عادت کردیم دیگه:smile:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا تهرانه یعنی شهری که هر چی توش میبینی باعثه تحریکه...:D
تهران شبش خوشگله
تازه دود ماشین باعث میشه ریه ت و ششو ابششو کلهم اعضا و جوارحت قوی شه تا وقتی یه باد کوچولو اومد شیش روز نری رختخواب:D

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اين خوبي
اصلا بخاطر هميناشه كه دوست داشتني شده

• Like
واکنش ها: IMDB

Sarp

مدیر بازنشسته
درسته همه همو نشناسن تا اونجایی خوبه که تو کار آدم فوضولی نکن, اما مثلا جایی که ما زندگی میکنیم وقتی از این سر شهر پا میشم میرم اون سر شهر مثلا خرید کنم, بعد از خرید طرف صاحب فروشگاه تا دم در میاد بدرقه میکنه من رو و میگه سلام به بابا برسون:D
یا مثلا وقتی با یه ماشین مدل بالا میری بیرون سیل تبریکها به سمتت روونه میشه
یا مثلا پلیس ها همه ما رو میشناسن ما هم همه پلیس ها رو میشناسیم تیریپ شهرهای کوچیک آمریکا که همه کلانتر رو میشناسن, خوبیش اینه که اگه مثلا داری با یه دختر بیرون قدم میزنی نمیریزن سرت , بلکه خیلی با کلاس شبش زنگ میزنن خونه بابا مامان آدم!
و....:gol:
:w15::w15::w15::w15::w15:

جدی اینجوریه ؟ :surprised:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من یه توضیحی برای تنویر افکار عموم بدم
اوهوم اوهوم..
ببین دوست من بستگی داره شما کجایه تهرون رفته باشی بالاشهر همونطور که همتون میدونین:heart: نازی اباده:heart: پایین شهرشم میشه طرفای پاسدارانو زعفرانیه و فرمانیه و الهیه و حومه.. وقتی شما بالا شهرش میای کلا روحیه ت عوض میشه، ترافیک اصلا نداریم و هوا هم کاملا پاک و تمیزه مثه هاوایی. خاکشم حاصلخیزه ، تازگیا فهمیدن که در نازی اباد میشه اناناس هم پرورش داد، واسه همین چن روزه رو پشت بوممون میمون و از این جک و جونورایه دم دراز دیده میشه که احتمالا بخاطر باغات اناناس کوچ کردن به بالایه شهر تهرون... در نازی ایاد از نزاع و دعوا خبری نیست ، انسانهای کاملا متمدن و Open Mind. پر از رستوران های شیک و ترو تمیز که میتونین با عشقتون برین اونجا و حالشو ببرین، دس تو دس و لب تو لب:D (لطفا با جنبه باشید)... تو نازی اباد برجهای انچنانی و پارک جنگلی به وفور یافت میشه... در اینجا اجباری به رعایت حجاب نیست، میتونین با مینی ژوپ یا Bikini دور بزنین کسی کار به کارتون نداره و واسه مردم اینجا هم کاااملا عادیه، بخاطر اینکه افراد گردن کلفت و سرمایه دار اینجا زیاده از گشت عفاف و از این جینگولک بازیا خبری نیست...مدارس اینجا مختلطه و کودکان از همان امفوان جوانی طرز برخورد با جنس مخالفو یاد میگیرن تا مثه پایین شهریا وقتی یه دختر یا پسرو میبینن دستو پاشونو گم نکنن...زبان رسمیشم فارسیه ولی گهگاه بخاطر اینکه اقوام مختلفی اینجا ساکنن به زبانه فرانسوی و اسپانیولی هم صحبت میکنن.
تجارت اکثره مردم در نازی اباد تجارت پنیر شکلاتیه، یه چیزیه که سفتیش مثه پنیر (یکمم کش میاد) و رنگش قهوه ایه تقریبا قهوه ای سوخته و بویه نسبت تندی داره ولی هر دردیو در کسری از ثانیه ساکت میکنه ...
نازی اباد یه منطقه نخبه پروره، در زمینه افراد موفق در تجارت و بیزینس میتونم از حمید پلنگ یاد کنم که در حین ماموریت برای رسوندن چند مثقال پنیر ناقابل به ملت شریفمون به دسته اشرار شهید شد، در ورزش میشه از امیر قلعه نویی نام برد که همه میدونن چقد کار درسته و کلا امیر خان دوست داریم.. در موسیقی هم شهناز تهرانی که معرف حضور هم هستند. قبلنا میدون توپخونه و بخشی از ولیعصر و اونورا جز این منطقه بود که متاسفانه چون چشه دیدنه موفقیتمونو نداشتن از نازی اباد جداش کردن
خب فک کنم توضیحاتم کافی و وافی بود باز اگه سوای بود بنده در خدمتم و امیدوار در سفرهای بعدی حتما سری به این منطقه های کلاس و فشن پرور بزنین
استلاویستا بیبی

parichehr16

عضو جدید

هرجای شلوغ و زشت درمقابلش جاهای قشنگی هم داره...
مثل پارک ملت,پارک جمشیدیه,دارآباد,درکه,دربند,توچال و...پروزه عظیم تونل توحید,ساختمونای نواب,
باغ موزه دفاع مقدس,خیابون اصلی شهر(ولیعصر)و....بازم بگم؟؟؟
شلوغی مترو,اتوبوس و....زیباییهای یه شهر بزرگه...:gol:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرجای شلوغ و زشت درمقابلش جاهای قشنگی هم داره...
مثل پارک ملت,پارک جمشیدیه,دارآباد,درکه,دربند,توچال و...پروزه عظیم تونل توحید,ساختمونای نواب,
باغ موزه دفاع مقدس,خیابون اصلی شهر(ولیعصر)و....بازم بگم؟؟؟
شلوغی مترو,اتوبوس و....زیباییهای یه شهر بزرگه...:gol:

اصلیاشو یادت رفت..
برج میلاد، موزه ابگینه، کاخ سعد اباد