تنهایی

alale2011

عضو جدید
من اگه یادم بمونه ک میزنگم خونمون خب:دی
یا یادم میره شنبه یادم میاد
یا هم ک وقت ندارم کلا
:|
ی کار کن: جمعه ها صب تو پیجم بهم یادآوری کن :D
یادت بره بزنگی خونه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من میگم غیر ممکن هم غیرممکن نیست فقط سخته!!!
ممنونم :)
نمی‌دونم کدوم شهر و دانشگاه درس می‌خونید. اگه به مرکز شهر نزدیکید و یا جای دیدنی، تفریحی و ... نزدیکتون هست، حتی اگه شده تنهایی، برید گهگاهی. زندگی تو خوابگاه باعث می‌شه آدم به هر چیزی که نباید، فکر بکنه! تا جایی که می‌تونید، سعی کنید دوستاتونو بیشتر کنید. اینجوری تقریباً هیچوقت تنها نمی‌مونید. حتی شده، مثل من، با وجود درس و ...، برید پیششون و Call of Duty 6 بزنید. :D اتفاقاً منم چند روز تو خوابگاه تنهام. خدارو شکر دوستای زیادی دارم که گر و گر یا میان پیشم یا زنگ می‌زنن. همین چند دقیقه پیش، یکیشون زنگ زده می‌گه بیا اتاق ما، ماکارونی پختیم، با هم بخوریم :) حیف که شام خوردم، سیرم... :D
جدای از شوخی، بازم می‌گم، زیاد به فضای مجازی دل نبندید و سعی کنید دوستای اطرافتونو بیشتر کنید. حتی اگه شده، با دشمناتون هم جوری رفتار کنید که باهاتون دوست بشن. مطمئن باشید اینجوری وضعیتتون خیلی بهتر و حالتون خیلی قشنگتر می‌شه :)

alale2011

عضو جدید
:D ازین هنرام ندارم آخه
با اینکه صب تا شب تنهام اما اینجور فکرا ب ذهنم نمیاد!!!

زنگ بزن به اپراتور خطت باهاشون صحبت کن...:D

من که هر سری زنگ میزنم به این اپراتورا کلی دلشون شاد میشه...
ذخیره ی سوتی 2سالمو تو یه تماس میدم:biggrin:

اخه دلم برا خونوادم تنگ میشه زنگ بزنم ب اپراتور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
:D ازین هنرام ندارم آخه
با اینکه صب تا شب تنهام اما اینجور فکرا ب ذهنم نمیاد!!!

زنگ بزن به اپراتور خطت باهاشون صحبت کن...:D

من که هر سری زنگ میزنم به این اپراتورا کلی دلشون شاد میشه...
ذخیره ی سوتی 2سالمو تو یه تماس میدم:biggrin:
:D من اصن حوصله تلفنی حرفیدنو ندارم.وگرنه کمبود گوش شنوا ندارم

alale2011

عضو جدید
نمی‌دونم کدوم شهر و دانشگاه درس می‌خونید. اگه به مرکز شهر نزدیکید و یا جای دیدنی، تفریحی و ... نزدیکتون هست، حتی اگه شده تنهایی، برید گهگاهی. زندگی تو خوابگاه باعث می‌شه آدم به هر چیزی که نباید، فکر بکنه! تا جایی که می‌تونید، سعی کنید دوستاتونو بیشتر کنید. اینجوری تقریباً هیچوقت تنها نمی‌مونید. حتی شده، مثل من، با وجود درس و ...، برید پیششون و Call of Duty 6 بزنید. :D اتفاقاً منم چند روز تو خوابگاه تنهام. خدارو شکر دوستای زیادی دارم که گر و گر یا میان پیشم یا زنگ می‌زنن. همین چند دقیقه پیش، یکیشون زنگ زده می‌گه بیا اتاق ما، ماکارونی پختیم، با هم بخوریم :) حیف که شام خوردم، سیرم... :D
جدای از شوخی، بازم می‌گم، زیاد به فضای مجازی دل نبندید و سعی کنید دوستای اطرافتونو بیشتر کنید. حتی اگه شده، با دشمناتون هم جوری رفتار کنید که باهاتون دوست بشن. مطمئن باشید اینجوری وضعیتتون خیلی بهتر و حالتون خیلی قشنگتر می‌شه :)

نمیدونم چرا ولی تو دنیای واقعی زیاد دوست ندارم
کاش میفهمیدم چرا
خیلی سعی میکنم باهاشون خوب باشم مهربون باشم صمیمی باشم ولی دوست صمیمی ندارم:cry:
کسی غیر از خونوادم به من زنگ نمیزنه...........:cry:
چرا نمیدونم
خیلی دلم میخواد بفهمم کجای کارم اشتباهه
من تو شهری درس میخونم ک خودبچه های این شهر میگن جایی نداره فقط پاساژ یا کافی شاپ
خودشون هم وقتی بخوان باهم برن بیرون میرن رستوران!!!

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این بچه بازیا از سن و سال ما گذشته
اونوقتا ک باید اینکارارو میکردیم امکاناتش نبود
حالا ک امکاناتش هست حس و حالش نیس:D
ننه مگه چند سالته؟ :D
پس خدا رو شکر که امکاناتشو نداشتی. خدا خودش بنده‌هاشو خوب می‌شناسه... :D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیا با من دوست واقعی بشیم خخخخخخخخ
فقط پول شارزمو خودت باید بدی زنگ میزنم 2 ساعت بحرف خخخخخخ
کاش میفهمیدم چرا
خیلی سعی میکنم باهاشون خوب باشم مهربون باشم صمیمی باشم ولی دوست صمیمی ندارم:cry:
چرا نمیدونم
من تو شهری درس میخونم ک خودبچه های این شهر میگن جایی نداره فقط پاساژ یا کافی شاپ

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا الان تو خوابگاه یه ماکارونی حرفه ای درست کردم بچه ها حال کردن
ته دیگ نونی هم تستی زدم،خوب از آب در اومد

خلاصه تنها شدی یه غذا واس خودت درست کن تو رویحه ات صدددد در صددددد تاثیر داره!

ادیت> دوستان اشاره کردن تبلیغ کردم :D خواستم با دل و جرات بگم منظورم از هیکل گنده همان چربی هستش
لذا برای اینکه سو تفاهم نشه بنده ۲عدد ماهیچه درون بدنم وجود داره یکیش قلب که خون برسونه دومیش ماهیچه شـــُــش هام هستن که اونم بخاطر مصرف کم هر ۵دقیقه یک بار کار میکنه که کم مصرف باشم
:D

نخند مطلب علمیه!!!

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کاش میفهمیدم چرا
چرا نمیدونم
ایرادی نداره. همیشه که قرار نیست مشکل از خود آدم باشه. آیات 63 سوره فرقان و 159 سوره آل عمران، رهنمودهای خیلی خیلی خوبی برای اصلاح و یا بهبود رفتارمون هستن. یه نگاهی بهشون بندازید و سعی کنید خیلی خوب بهشون فکر کنید. ضمن این که یادتون نره، خیلی‌ها اطرافمون هستن که دلشون یه عروسک با آپشن‌های دلخواه خودشون می‌خواد. قرار نیست که ما باب دل اونا هم باشیم! پس به‌خاطر اینجور آدما، لطفاً سعی نکنید شخصیت خودتونو تغییر بدید!

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

ادیت> دوستان اشاره کردن تبلیغ کردم :D خواستم با دل و جرات بگم منظورم از هیکل گنده همان چربی هستش
لذا برای اینکه سو تفاهم نشه بنده ۲عدد ماهیچه درون بدنم وجود داره یکیش قلب که خون برسونه دومیش ماهیچه شـــُــش هام هستن که اونم بخاطر مصرف کم هر ۵دقیقه یک بار کار میکنه که کم مصرف باشم

نخند مطلب علمیه!!!
چه خوب! رده مصرف انرژیت A هستش؟! :D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

نخند مطلب علمیه!!!

منم امروز دیگچه درست کردم
خوب شده فقط خیلی زیاد شده تا 2روز باید 5وعده دیگچه بخورم:D:D

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز درود بر تو...
نه برای من صدق نمیکنه این موضوع چون من تو بدترین شرایط هم خدارو کنارم احساس میکنم...

شهاب داداش......حرفت به نظرم شعار اومد:smile:
اگه واقعا اینطوره خوش به حالت........خدا برای ادم کافیه:smile::gol:
منم این جمله به دلم نشست ولی هنوز باورش نکردم :smile: چه خوب می شد اگه باورش میکردم

آخرین ویرایش:

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امکاناتش بود
ما ازون خونواده هاش نبودیم
بعــــــــــله:cool::D

اون که صد البته! قصد بی ادبی نداشتم. شوخی کردم :)
والا من خودم هم رفتم دانشگاه، برام موبایل گرفتن. الانشم یکی از بزرگترین معضلاتم شده همین موبایل! منم تنها کاری که می‌تونم بکنم، اینه که شماره ناشناس جواب ندم. اینجوری از دست حدود 80%شون خلاص می‌شم :D

alale2011

عضو جدید

نخند مطلب علمیه!!!

خخخخخخ
من اینترم خیلیییییییییییی کم سلف میرم
همش دارم غذا میپزم
جوری شده ک مامانم میگن پس فردا تو امتحان مینویسی دوکیلو بادمجان اینقد میشه،این غذا اینجوری بهتره پخته بشه!!:D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ازخونوادم دورم،این خیلی منو اذیت میکنه.....
کاش موقع انتخاب رشته فقط شهر خودمونو میزدم........
الان خیلی وقته که دیگه دوست مجازی هم کم دارم،تقریبا فقط با دونفر دوستم که گهگاهی باهم حرف میزنیم
خیلی وقته سعی کردم از دنیای مجازی دور شم
یکی از دوستام تو باشگاهه،فک کنم دیده باشه که تو باشگاه فقط برای سوال پرسیدن میام،الانم دیگه حوصلم سررفته بود ......

سلام:smile:هیچوقت ازاین فکرا نکن که کاش شهر خودمو میزدم-کاش فلان میشد-کاش بهمان بود--.... هرچیزی یه حکمتی داره و یه تجربه محسوب میشه. آدم باید همه نوع سختی رو تحمل کنه تا ساخته بشه...حتی تنهاییا رو باید بچشه. من خودم یه مدت از تو بدتر بودم....خیـــلی از تنهایی متنفر بودم و اصلا افسرده میشدم. مثلا دوستام (دوستای صمیمی و خوب) فارغ التحصیل میشدن یا جای دیگه قبول میشدن من حتی گریه میکردم!... یا از خونوادم نمیتونستم خیلی دور باشم یا دیر برم سر بزنم.... امابا اینکه من لیسانسمو نزدیک بودم و زیاد میرفتم خونه ولی چون دوری بعضی دوستان رو چشیده بودم، این کم کم منو قوی کرد....الان برای ارشد خودم مخصوصا جای دور رو انتخاب کردم-(البته نه برای دور بودن از خانواده)-برای اهداف دیگه و اینکه دانشگاه های دیگه رو هم تجربه کنم و از لحاظ علمی بتونم تجربیات جدیدتری کسب کنم و ازااین قبیل چیزا... چون میگذرد غمی نیست.......
حضرت حافظ هم میفرماید؛ "بکش دشواری منزل به یاد عهد آسانی"...
این هم که هرکسی تو زندگیش یه برهه هایی کلاً دلش میگیره خیلی طبیعیه و واسه همه پیش میاد.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم
انشاء الله حال همتون خوب باشه
پیشاپیش عید رو به همتون تبریک میگم
تقریبا میشه گفت این اولین تاپیکی هست ک مینویسم
......امیدوارم خوب شروع کنم و شماهم ازم راضی باشید......
میخوام تو این تاپیک بگید به نظرتون چرا این روزا خیلیا تنهان؟؟؟؟؟
بعضی وقتا میای نت با دوستای مجازیت کلی حرف میزنی بعد یهویی دلت میگیره، بغض میکنی،برامن خیلی پیش اومده،واسه شما هم همینطور؟؟؟؟؟؟؟

شاید خودمون دور خودمون دیوار کشیدیم........با یه سری باورها........بقیه رو از خودمون دور کردیم.......البته تنهایی زیادم بد نیست:smile: با وجود بعضی ادما

alale2011

عضو جدید
سلام:smile:هیچوقت ازاین فکرا نکن که کاش شهر خودمو میزدم-کاش فلان میشد-کاش بهمان بود--.... هرچیزی یه حکمتی داره و یه تجربه محسوب میشه. آدم باید همه نوع سختی رو تحمل کنه تا ساخته بشه...حتی تنهاییا رو باید بچشه. من خودم یه مدت از تو بدتر بودم....خیـــلی از تنهایی متنفر بودم و اصلا افسرده میشدم. مثلا دوستام (دوستای صمیمی و خوب) فارغ التحصیل میشدن یا جای دیگه قبول میشدن من حتی گریه میکردم!... یا از خونوادم نمیتونستم خیلی دور باشم یا دیر برم سر بزنم.... امابا اینکه من لیسانسمو نزدیک بودم و زیاد میرفتم خونه ولی چون دوری بعضی دوستان رو چشیده بودم، این کم کم منو قوی کرد....الان برای ارشد خودم مخصوصا جای دور رو انتخاب کردم-(البته نه برای دور بودن از خانواده)-برای اهداف دیگه و اینکه دانشگاه های دیگه رو هم تجربه کنم و از لحاظ علمی بتونم تجربیات جدیدتری کسب کنم و ازااین قبیل چیزا... چون میگذرد غمی نیست.......
حضرت حافظ هم میفرماید؛ "بکش دشواری منزل به یاد عهد آسانی"...
این هم که هرکسی تو زندگیش یه برهه هایی کلاً دلش میگیره خیلی طبیعیه و واسه همه پیش میاد.
الان یکم اسون شده دوری از خونواده
ممنون از نظرتون

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودم از هر 2 دقیقه 3 دقیقشو خوابم دقیقا برای همین آواتار لامصب اندازه 10 تا قرص خواب آور خواب آلودگی میاره خخخخخخخ
نه نمیدونم چیه خخخخخ
آواتارتو عوض کن.هردفه میبینمش خمیازم میگیره:|
چرا ک ن!!
خوردی؟میدونی چیه؟؟

alale2011

عضو جدید
شاید خودمون دور خودمون دیوار کشیدیم........با یه سری باورها........بقیه رو از خودمون دور کردیم.......البته تنهایی زیادم بد نیست:smile: با وجود بعضی ادما

شاید!!!
چیزی ندارید باهاش این دیوارو بشکونیم!!!
تنهایی که بعضی وقتا خوبه
همیشگیش خوب نیس..........