تمرینات SolidWorksبه صورت تصویری و همراه با نقشه دو بعدی

ali68mohammad

کاربر فعال
نسخه چندش رو داری ؟ من نسخه 5 رو دارم (می گن تا مهر 92 آپدیت شده ! ) تو dvd 8 بخش تمرینات solid
سایتش برای من هم باز نشد ! پریروز که باز می شد ! احتمالا درست بشه!
3 روز پیش خریدم :D

خوب میدونی من هم اول که این فیلما رو درست کردم میخاسم بفروشم ولی کسی ازم نخرید نمیدونسم که کجا باید ارائش بدم به دانشگاهم گفتم اصلا به حرفام گوش نکرد یعنی مستقیم بهم گفت اینجا جای اینکارا نیس من هم کارم یکسال رو دستم مونده بود و هیچ کس ازشون استفاده نمی کرد گفتم رایگان بزارم روی سایتی که بقیه دانشجویان ایران بتونن ازش استفاده کنن
اگه دقیقا تو این مجموعه فیلمایه منه حتما یکی دانلودشون کرده و داده به موسسه انار و داره میفروشه

فرهاد.ب

عضو جدید
خوب میدونی من هم اول که این فیلما رو درست کردم میخاسم بفروشم ولی کسی ازم نخرید نمیدونسم که کجا باید ارائش بدم به دانشگاهم گفتم اصلا به حرفام گوش نکرد یعنی مستقیم بهم گفت اینجا جای اینکارا نیس من هم کارم یکسال رو دستم مونده بود و هیچ کس ازشون استفاده نمی کرد گفتم رایگان بزارم روی سایتی که بقیه دانشجویان ایران بتونن ازش استفاده کنن
اگه دقیقا تو این مجموعه فیلمایه منه حتما یکی دانلودشون کرده و داده به موسسه انار و داره میفروشه

خب من هم برای همین گفتم که پیگیری کنی حقت رو بگیری ! اگه قراره رایگان باشه که اونا حق فروش ندارند اگر هم نه که باید یه چیزی بهت بدن ! :)
( انجمن مکانیک دانشگاه هم بردی ؟ اصن خودت می تونستی رو dvd بزنی بفروشی ! خیلی ها می خرن !)
آدرس زیر رو ببین ! ماله یکی از دوستان خودمه
http://rhino.persianblog.ir/
می تونی اینجوری هم کار کنی :)

ali68mohammad

کاربر فعال
خب من هم برای همین گفتم که پیگیری کنی حقت رو بگیری ! اگه قراره رایگان باشه که اونا حق فروش ندارند اگر هم نه که باید یه چیزی بهت بدن ! :)
( انجمن مکانیک دانشگاه هم بردی ؟ اصن خودت می تونستی رو dvd بزنی بفروشی ! خیلی ها می خرن !)
آدرس زیر رو ببین ! ماله یکی از دوستان خودمه
http://rhino.persianblog.ir/
می تونی اینجوری هم کار کنی :)

زدم رو dvd ولی کسی ازم نخرید بعدش همشو به شاگردام تو کلاس هدیه دادم تا استفاده کنن
به انجمن هم دادم ولی دسته رد به سینم زد
خوب سایتی که دوستت درست کرده خیلی خوبه ولی من که سازنده این سایت رو نمیشناسم چه تضمینی هس که من پول واریز کنم بعد او محصول رو برام بفرسه ولی اگه همین محصول رو از طریق یه موسسه ارائه بده بهتر فروش میره بعد با یه بار فروش ای محصول خیلی راحت کپی برداری میشه و مثله فیلمایه من به فروش میره

فرهاد.ب

عضو جدید
زدم رو dvd ولی کسی ازم نخرید بعدش همشو به شاگردام تو کلاس هدیه دادم تا استفاده کنن
به انجمن هم دادم ولی دسته رد به سینم زد
خوب سایتی که دوستت درست کرده خیلی خوبه ولی من که سازنده این سایت رو نمیشناسم چه تضمینی هس که من پول واریز کنم بعد او محصول رو برام بفرسه ولی اگه همین محصول رو از طریق یه موسسه ارائه بده بهتر فروش میره بعد با یه بار فروش ای محصول خیلی راحت کپی برداری میشه و مثله فیلمایه من به فروش میره
فعلا که ظاهرا فروش داره . البته اصل فروش این بنده خدا به خاطر license ه !
عجیبه که نه دانشگاه قبول کرده نه انجمن ! دانشگاه شیراز درس می خونی ؟
اگه یه تماسی با " انار " داشته باشی فکر نکنم بد باشه ! اولا که احتمالا بتونی حق فروش فیلم هات رو بگیری دوما باهاشون شروع به کار کنی چون توی سایتشون خودشون دعوت به همکاری تو زمینه های مختلف کرده اند!

ali68mohammad

کاربر فعال
فعلا که ظاهرا فروش داره . البته اصل فروش این بنده خدا به خاطر license ه !
عجیبه که نه دانشگاه قبول کرده نه انجمن ! دانشگاه شیراز درس می خونی ؟
اگه یه تماسی با " انار " داشته باشی فکر نکنم بد باشه ! اولا که احتمالا بتونی حق فروش فیلم هات رو بگیری دوما باهاشون شروع به کار کنی چون توی سایتشون خودشون دعوت به همکاری تو زمینه های مختلف کرده اند!

دانشگاه شیراز چیه کاش اینجا بودم دانشگاه صنعتی سیرجان بودم
من موقعی که شروع به کار کردم خیلی وارد نبودم بعد دیگه کارام رو به همه داده بودم
کاری که دوستت انجام داده من بلد نیسم اگه بخام همچین کاری بکنم باید اول وبلاگ نویسی یاد بگیرم
حالا با موسسه انار یه تماسی میگیرم
خیلی ممنون که خبرم دادی:D;)

فرهاد.ب

عضو جدید
کاری که دوستت انجام داده من بلد نیسم اگه بخام همچین کاری بکنم باید اول وبلاگ نویسی یاد بگیرم
خواهش می کنم.
پیشنهاد می کنم که ادامه آموزش audi رو نزاری و به اونها بفروشی (علی رغم اینکه خودم خیلی دوست دارم زودتر یاد بگیرم) مطمئن باش رو هوا می زنند:)
موفق باشی، شبت بخیر

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
Cylinder

Cylinder

مشاهده پیوست cylinder.rar

hafez3

عضو جدید
لطفا ادامه آموزش audi رو بزارین، چون من فایل های قبلی رو به سختی (دیال آپ) دانلود کردم، لطفا آموزش رو ادامه بدین استاد
:)

juve12

عضو جدید
نسبت به سنتر لاین طولی بکشش.بعد با دستورrevolved نسبت به سنتر لاین بهش حجم بده.

cyrusco

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز من میتونم پیشنهاد یک همکاری رو بهتون بدم سایتی هست که توسط تیم سایروس طراحی شده و شاید بتونیم با هم همکاری داشته باشیم.
درصورت تمایل با ما در تماس باشید

مجتبی صابر

عضو جدید
سلام دوست عزیز،واقعا که کارتون عالیه فقط اگه ممکنه این فایل رو نمیشه دانلود کرد اگه ممکنه اصلاحش کنید

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
با سلام. این فایل باز نمیشه این ارور رو میده :

صفحه مورد نظر پیدا نشد

چند پست بعد اصلاح شده:

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...نقشه-دو-بعدی?p=5692331&viewfull=1#post5692331

palproject

عضو جدید
با تشکر فراوان از استارتر ولی کاش همه حجم پستا کمتر و یکجا بود که آدم بتونه پیدا کنه!!

parastoo zali

عضو جدید
salam ali.
inke mizane safheye morede nazar peyda nashod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chikar konam man alan daghighan ??????????
man solid mikham alan :((((((((((((((

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
salam ali.
inke mizane safheye morede nazar peyda nashod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chikar konam man alan daghighan ??????????
man solid mikham alan :((((((((((((((
سلام دوست عزیز
لطفا فارسی تایپ کنید؟
دقیقا کدوم لینک منظور شماست بفرمایید تا بتونم بررسی کنم

yaser.z

عضو جدید
سلام ممنون.
من تازه میخام سالید یاد بگیرم واسه نقشه کشی اگه کمکی از دستتون بر میاد ممنون میشم

sunboy1388

عضو جدید

سلام دوست عزیز.بازم ممنون از آموزش هاتون،اما من یه مشکل دارم اونم اینکه ابعاد چرخدنده و نوع یاتاقان ها رو از کجا بیاریم،آخه شما فیلم آموزشیشو نذاشتین..؟؟؟؟

ali68mohammad

کاربر فعال
سلام دوست عزیز.بازم ممنون از آموزش هاتون،اما من یه مشکل دارم اونم اینکه ابعاد چرخدنده و نوع یاتاقان ها رو از کجا بیاریم،آخه شما فیلم آموزشیشو نذاشتین..؟؟؟؟

سلام دوست عزیز.ممنون که تمرینات رو دنبال کردین
ابعاد چرخ دنده و یاتاقان رو تو نقشه دادم.اگه نقشه را توی فایل نگذاشتم بگین تا براتون نقشه اش رو بفرسم

بالا