تلویزیون دقیقا این کار را با شما میکند

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
:confused::confused:

:eek::eek::eek::eek::eek:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبول دارم

دقيقا

ژاپن خودش بزرگترين توليد كننده تلوزيون ، انواع و اقسام تلويزون از يك سنتي بگير تا 10 متريش

اما مردم ژاپن زياد اهل تلوزيون نيستند ، بعضي ها كه كلا ترك كردند ، خيلي خيلي كم تلوزيون نگاه ميكنند

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبول دارم

دقيقا

ژاپن خودش بزرگترين توليد كننده تلوزيون ، انواع و اقسام تلويزون از يك سنتي بگير تا 10 متريش

اما مردم ژاپن زياد اهل تلوزيون نيستند ، بعضي ها كه كلا ترك كردند ، خيلي خيلي كم تلوزيون نگاه ميكنند

منم شنيده بودم ولي باورم نشده بود

همینکه فرصته فکر کردنو از ادم میگیره و کلی از عمرمونو میبره واسه خودش ...میشه گفت تاحدودی درسته... البته رو همه تاثیر میذاره اما کم و زیاد داره...خارج و ایرانم نداره ...

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااااای وااااااااااااااااااااااااای

Ramin-GT

عضو جدید
تلویزیون که هیچ فایده ای نداره.دوتا سریال چپر چلاق انداختند توش که نه میفهمی سرش کجاست نه تهش.

sarah89

عضو جدید
tv هم بنوبه ی خودش یه امکانه برا زندگی بهتر
مث هر وسیله ی دیگه ای میشه هم استفاده خوب کرد ازش و هم نا مناسب.
من خودم که در کل به پستم بخوره یه چنتا مستند یا فود سفری و یا بعضا خبرای تصویری و ...

ولی در کل تماشا بیشترش صله رحم رو کم میکنه...این تو دنیای مذهب هم ذکر شده!

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعـــــــــــــــــــــا؟ ساختمان پزشکان میبینیم دیگه

SAMIFAR

عضو جدید
خوش به حال خودم که اصلا وقت تماشا کردن تلویزیون رو ندارم!
چه جور بشه سالی 2 تا مستند علمی ببینم!

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حال خودم که اصلا وقت تماشا کردن تلویزیون رو ندارم!
چه جور بشه سالی 2 تا مستند علمی ببینم!
اما من عاشخ فیلمم حالا چه تلویزیونی باشه و جدید چه بگیرم و ببینم
شما هندونه بخورررررررررررررررررررررررررررر
حسوووود

همه به هندونه من حسودی میکنن

نیاز اینورو ببین

مگه نگفتم تلویزیون نه هاااااااااااااااااااااا

باجه خو چرا میزنی

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که تلویزیون نگاه نمیکنم.

zakari

عضو جدید
این یه تفریحم ازمون بگیرین دیگه چاره ای نداریم جز این که بریم معتادشیم!!!اینترنتمون که ترکیده...بیرون بری بگردی که متهم میشی به ولگردی و بی قیدی...استخر و بیلیارد و بولینگم که گرونه...اینم از تی وی مون...حالا من چی کار کنم؟؟؟

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یه تفریحم ازمون بگیرین دیگه چاره ای نداریم جز این که بریم معتادشیم!!!اینترنتمون که ترکیده...بیرون بری بگردی که متهم میشی به ولگردی و بی قیدی...استخر و بیلیارد و بولینگم که گرونه...اینم از تی وی مون...حالا من چی کار کنم؟؟؟

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w05::w19::cry: