تفاوت شامپو خریدن دخترا با پسرا

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز

بده خانوما به فکره خودشوننن آخه؟؟....

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا پسرا واسشون فرق نمیکنه چی میننبه سرشون ولی دخترا موهاشون واسشون مهمه

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حرفت با واقعیت تناقض داره.....:w19:
برو بیشتر دقت کن ببین واقعاً این کارو میکنی؟؟؟

به قران صابون نمیزنم، شامپو داروگر میزنم، یه مدت همه جور شامپویی خونه میخریدن منم مفت بود استفاده میکردم، بعد آخرش برگشتم به همون داروگر که خیلی هم خوبه

SaEeD_13

کاربر بیش فعال
به قران صابون نمیزنم، شامپو داروگر میزنم، یه مدت همه جور شامپویی خونه میخریدن منم مفت بود استفاده میکردم، بعد آخرش برگشتم به همون داروگر که خیلی هم خوبه

شاید هنوز به بلوغ نرسیده باشی.... چند سال دیگه فقط از صابون اونم از نوع گلنارش مصرف میکنی....

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید هنوز به بلوغ نرسیده باشی.... چند سال دیگه فقط از صابون اونم از نوع گلنارش مصرف میکنی....

نه عزیزم به بلوغ رسیدم من 25 سالمه،مشکلیم با شامپوم ندارم طبق ارث پدر بزرگیم هم کچل نمیشم

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لابد هنوز خدمت نرفتی ؟؟؟؟
باز ربطی به خدمت نداره من بابام سی سال ارتشی بوده، خدمت نرفتم، رفیقامم که رفتن هیچ کدوم صابون نمیزنن، تموم شد زمان صابون گلنار، ما داریم ولی باش لیف میزنیم همین

SaEeD_13

کاربر بیش فعال
باز ربطی به خدمت نداره من بابام سی سال ارتشی بوده، خدمت نرفتم، رفیقامم که رفتن هیچ کدوم صابون نمیزنن، تموم شد زمان صابون گلنار، ما داریم ولی باش لیف میزنیم همین

بیخیال دا6 داشتم شوخی میکردم اینقدر جدی نگیر
من رفتم بای

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: یه عالمه مررررررسسسسسیییییی خیلی با مزه بود
یه شامپو مناسب برای موهای خشک و حساس، نرم کننده و خوشبو کننده و حالت دهنده موف سرشار از ویتامین!!!
چه شامپوی خوبی!... هر چی گشتم پیدا نکردم

سعید گروسی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدی ؟دیدی به خدا......ماروبگوبه این قانعی اونوقت این دخملا....وای وای وای ایشششششششششششششششششش:biggrin:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin: یه عالمه مررررررسسسسسیییییی خیلی با مزه بود
یه شامپو مناسب برای موهای خشک و حساس، نرم کننده و خوشبو کننده و حالت دهنده موف سرشار از ویتامین!!!
چه شامپوی خوبی!... هر چی گشتم پیدا نکردم
خواهش میکنم
;)
از اینور به ماجرا نگاه نکرده بودم.....دی

خوب اومدی:d

من تا دلت بخواد موهام پره، تراکم در حد فرش دستباف

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همینه دیگه!!! خیلی هم عالی!
:biggrin:
کاملا درسته! خب حالا مشکلش کجاس ؟؟؟!
به نظر دخترا که مشکلی نداره
دیدی ؟دیدی به خدا......ماروبگوبه این قانعی اونوقت این دخملا....وای وای وای ایشششششششششششششششششش:biggrin:
همیشه همینه، تا بوده همین بوده

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون..........ولی خودتونم میدونید که جدیدا پسرا بیشتر از دخترا به خودشون میرسن:biggrin: