تفاوت دخترهاوپسرها در پلی استیشن بازی کردن

Lillian

عضو جدید
اصلنم این طور نیست....:razz: من خیلی ام استعدادم خوبه تو بازی....:D مخصوصا بزن بزن...:cool: تا تهش اگه نرم ول نمیکنم....:)گرچه الان 7 8سالی میشه دیگه بازی نکردم...ولی اون موقع ها با پسر عموم تکن بازی میکردیمو من ادی بودم و همیشه ام میبردمش...:D.مرتال کمبات.;)...هیت من;) ....دراکولا.:surprised:;)....چه دوره ای بود واسه خودشااااا...هوس کردم....
در ضمن تا حالا یه بارم از این بازی عشقولانه ندیدم...اصلا چی هستن؟؟؟:surprised::surprised:

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب دنیایی شده من که تا حالا از داداشمو پسرای فامیل کم نیاوردم

raha 001

عضو جدید
تفاوت دخترهاوپسرها در پلی استیشن بازی کردن
همانطور که می دانید امروزه بازیهای رایانه ای همگانی شده اند،وپیر و جوان،دختر و پسر همه به بازی کردن می پردازند.اما در بین پسران ودختران در بازی کردن تفاوت هایی وجود دارد.
اوین تفاوت اساسی بین این دو انتخاب بازی است که معمولا پسران به دنبال بازی های اکشن و ترسناک هستند اما دخترها به دنبال بازی های رمانتیک و عشقولانه هستند،در نتیجه بیخیال بازی کردن می شوند.
تفاوت بعدی بین دخترها و پسرها در نوع بازی کردن آنهاست که پسران در بازیها با قدرت تفکر خود بازی میکنند،اما دختران فقط دسته را در دست گرفته و شروع به زدن دکمه ها می کنند و هر دکمه ای را که بر روی دسته ببینند فکر می کنند باید فشار دهند تا برنده شوند.
اما یکی دیگر از تفاوتها،تمامی پسران در هنگام بازی کردن وقتی دربازی شکست می خورند بازی را دوباره شروع کرده آنقدر بازی می کنند تا بتوانند در بازی پیروز شوند،اما دخترها اگر در بازی شکست بخورند تنها کاری که میکنند گریه کردن است که وای من باختم خاک به سرم شد حالا چیکار کنم.
اما تفاوت بعدی دلیل انتخاب بازی است که پسران برای سرگرمی بازی میکنند اما اگه دختری پلی استیشن بازی کنه اطمینان داشته باشید که از روی چشم وهم چشمی که دختر همسایه پلی استیشن بازی می کنه اینم رفته داره پلی استیشن بازی میکنه.
تمامی پسران اگر بازی ای را بازی کنند به 2 ساعت نمی کشه که در آن بازی حرفه ای می شوند و هیچ کس حریف آنها نمی شود،اما اگر دختری بازی ای را شروع کند فقط 4 ساعت طول میکشه تا بخواهد 1 مرحله از بازی را با موفقیت به پایان برساند حالا چه برسه به اینکه بخواهد در بازی حرفه ای شوند حتما اگر بخوان حرفه ای بشن باید 5روز بازی کنند تازه شایدم بیشتر البته بین هر 1000تا دختر شاید یک نفر پیدا بشه که بتونه تو4روز یا3روز حرفه ای بشه که تو این مدت پسرا تا آخر بازی می روند و حتی شاید بازی را دوباره شروع کرده و برای دومین یا سومین بار تا آخر بازی بروند.
حالا به نظر شما پسرا بهتر بازی میکنند یا دخترا ؟
جواب این سوال حتما خیلی سخت است،به هر حال مهم این است که بازی میکنند حالا می برند یا می بازند مهم نیست،مهم این است که دخترا همیشه می بازند و پسرها همیشه می برند،البته همین جا باید بگم که بهتره دخترا تا بیشتر از این نباختند برن حرفه ای بشن یااصلا بی خیال بازی کردن بشن به هر حال تصمیم گیری با خودتونه.
البته یک راه دیکه هم وجود داره و آن هم این است که به دوست پسراشون بگن بازی کردن بهشون یاد بده. :D

خیلی بی نمکو بیمزه بود :razz:

آیاتای

عضو جدید
[Metal Guard: واقعا" من موندم این ضعیفه ها تو چه زمینه ای استعداد دارن؟! تو هر کاری فک می کنم می بینم باید 10 برابر پسرا تلاش کنن تا بتونن هم سطح بشن!
فعلا که می بینی بیشترین قبولی در کنکور رو دختران ایرانی از ان خود کرده اند با وجود ستم و تبعیضی که در این کشور زن ستیز بر انان میره.

فقط سبزی پاک کردن و کهنه عوض کردن و جزوه نویسی و این امور خدماتی رو خوب بلدن:biggrin:
(خداااااایااااااااااا شکرت.... شکرت...شکرت...:biggrin:)
بی انصافی ست که اینگونه به مادرت توهین کنی!! اگه ایشون سبزی پاک کرده و کهنه تو رو شسته و با هر زحمتی بوده تلاش کرده شکم پسر بی مصرف و بی ادبش را سیر کنه که نباید مورد تمسخر تو قرار بگیره!!! :mad:ای کاش به تربیت تو بیشتر دقت می کرد تا اینگونه گستاخ بار نمیومدی!!!

yahell

عضو جدید
فعلا که می بینی بیشترین قبولی در کنکور رو دختران ایرانی از ان خود کرده اند با وجود ستم و تبعیضی که در این کشور زن ستیز بر انان میره.
بی انصافی ست که اینگونه به مادرت توهین کنی!! اگه ایشون سبزی پاک کرده و کهنه تو رو شسته و با هر زحمتی بوده تلاش کرده شکم پسر بی مصرف و بی ادبش را سیر کنه که نباید مورد تمسخر تو قرار بگیره!!! :mad:ای کاش به تربیت تو بیشتر دقت می کرد تا اینگونه گستاخ بار نمیومدی!!!
ههههههههه......
آره بابا نیستی که دارن اینجا خانمارو صلاخی میکنن.....ای خدا کجایی که ببینی دارن خانمارو میکشن.........تو با خودت مشکل داری...........بلدم نیستی حرف بزنی متاسفانه...یه طوری میگی که انگار اینجا دختراشونو زنده زنده خاک میکنن........بشین بینیم بابا.....بد بخت از دل شوهرت که باید با آدم عصبی مثل تو بسازه.....من نمیدونم شما کدوم دهات زندگی میکنی که الان دهاتتون دارن به خانما ظلم میکنن....بابا شهر ما خانما خیلی محترم هستن.......همه هم بشون احترام میزارن......راست در مورد کنکور همیشه نفرات اول مرد هستن......شما تنها چیزی که بلدین اینه که sms بدین......بدبخت بیوه:gol::gol::gol:

آیاتای

عضو جدید
حالا به نظر شما پسرا بهتر بازی میکنند یا دخترا ؟
وقتم رو با بازی های کامپیوتری تلف نمی کنم و این کار رو به خواهر کوچولوم واگذار میکنم که در این کار حرفه ایست;) اما در مورد پرتاب کارد به در و تخته با فاصله دور را ماهرانه انجام میدم و کسی در این خصوص نمیتونه حریفم بشه:cool:

آیاتای

عضو جدید
ههههههههه......
آره بابا نیستی که دارن اینجا خانمارو صلاخی میکنن.....ای خدا کجایی که ببینی دارن خانمارو میکشن.........تو با خودت مشکل داری...........بلدم نیستی حرف بزنی متاسفانه...یه طوری میگی که انگار اینجا دختراشونو زنده زنده خاک میکنن........بشین بینیم بابا.....بد بخت از دل شوهرت که باید با آدم عصبی مثل تو بسازه.....من نمیدونم شما کدوم دهات زندگی میکنی که الان دهاتتون دارن به خانما ظلم میکنن....بابا شهر ما خانما خیلی محترم هستن.......همه هم بشون احترام میزارن......راست در مورد کنکور همیشه نفرات اول مرد هستن......شما تنها چیزی که بلدین اینه که sms بدین......بدبخت بیوه:gol::gol::gol:

هر وقت بزرگ شدی بیا باهم صحبت کنیم :D در ضمن به مامانت بگو در تربیت تو تجدید نظر کنه...

mamadj

عضو جدید
هر وقت بزرگ شدی بیا باهم صحبت کنیم :D در ضمن به مامانت بگو در تربیت تو تجدید نظر کنه...
دوست عزیز اینجا سایت باشگاه مهندسان جوان.......2 پست دادی به دو نفر توهین کردی.....خواهشن جو اینجارو خراب نکن.................مرسی:gol::gol:

آیاتای

عضو جدید
دوست عزیز اینجا سایت باشگاه مهندسان جوان.......2 پست دادی به دو نفر توهین کردی.....خواهشن جو اینجارو خراب نکن.................مرسی:gol::gol:
دوست گرامی! من در قبال توهین ایشان به زنان جواب دادم... کمی انصاف داشته باشید!

معماری سنتی

عضو جدید
آقایون و خانمها خواهشا دعوا نکنید من قلبم یکی در میون میزنه طاقت این صحنه هارا ندارم
بهتره یککلوپو یک روزه اجاره کنیم هرکی ادعاش میشه بیاد اونجا
در ضمن روکم کنی کله پاچه با چشم اضافه مغزشو دوست دارم

zx1

عضو جدید
بچه ها کسی فیفا 2010 نداره!!!
البته ورژن دخترونه اش رو میخوام! برای خواهر زادم! :دی