تغییر رشته در ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

miladwwe

عضو جدید
سلام دوستان
امسال در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته رشته ی کامپیوتر کنکور دادم واسه بهمن ماه

وحالا مایلم که تغییر رشته بدم به رشته ی مکانیک سیالات.ایا این امکان وجود داره که در کارشناسی ناپیوسته مکانیک سیالات خواند؟

چون در گروه امتحانی رشته کامپیوتر کنکور دادم مجاز به انتخاب رشته در رشته های دیگه نیستم مثلا برق یا مکانیک و... ومجبور بدم که کدرشته/محل های رشته کامپیوتر رو بزنم

ایا این امکان وجود داره ازاد برم رشته مکانیک سیالات.

ممنون

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام دوستان
امسال در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته رشته ی کامپیوتر کنکور دادم واسه بهمن ماه

وحالا مایلم که تغییر رشته بدم به رشته ی مکانیک سیالات.ایا این امکان وجود داره که در کارشناسی ناپیوسته مکانیک سیالات خواند؟

چون در گروه امتحانی رشته کامپیوتر کنکور دادم مجاز به انتخاب رشته در رشته های دیگه نیستم مثلا برق یا مکانیک و... ومجبور بدم که کدرشته/محل های رشته کامپیوتر رو بزنم

ممنون
امکان تغییر رشته برای کاردانی به کارشناسی وجود نداره.
ازاد هم بخوای بری مکانیک یا برق باید کنکور مکانیک یا برق میدادی . که ندادی.
جز اینکه سوال کنی ببینی ازاد بدون کنکور قبول میکنه یا نه که باید به واحد مربوطه مراجعه کنی.

Terminator-3

عضو جدید
سلام دوستان

ممنون

در صورتی که کنکور رشته تاسیسات رو میدادی، میتونستی بری تاسیسات. الان دیگه نمیتونی بری. باید یکی از گرایش های کامپیوتر رو بری.

miladwwe

عضو جدید
ممنون
یعنی هیچ راهی نیست بهمن ماه برم چه بدون کنکور یا با کنکور؟

miladwwe

عضو جدید
ممنون
ی سوال دیگه تو انتخاب رشته ها رشته ی مکانیک توشون نیست فقط خودرو وحرارتی هستش واسه کارشناسی ناپیوسته

اگه کسی بخواد بره سیالات یا جامدات چیکار باید کنه.باید از سراسری اقدام کنم راهی وجودنداره از کارشناسی ناپیوسته اقدام کنم؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ممنون
ی سوال دیگه تو انتخاب رشته ها رشته ی مکانیک توشون نیست فقط خودرو وحرارتی هستش واسه کارشناسی ناپیوسته

اگه کسی بخواد بره سیالات یا جامدات چیکار باید کنه.باید از سراسری اقدام کنم راهی وجودنداره از کارشناسی ناپیوسته اقدام کنم؟
حالا شاید بهمن ماه جامدات و سیالات هم پذیرش داشته باشه
اگه هم نداشته باشه که باید صبر کنی سال بعد با آزمون شرکت کنی

بالا