تعویض نوکیا با سونی اریکسون

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من یه راهنمایی میخواستم : یک گوشیه نوکیا c5-03 خریدم که ازش راضی نیستم، از تاچش به خاطر اینکه مثل تاچ حرارتی سریع عمل نمیکنه ،به نظر شما اصلا تاچ حرارتی بهتره یا مقاومتی؟
خواستم عوض کنم به نظرتون x8 سونی اریکسون از این نوع نوکیا بهتر نیست؟
یه سوال دیگه دوربین c5 پنج مگا پیکسل ،واقعا کیفیتش در اون حد هست یا نه ؟
یا علی
التماس دعا

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم . اول یه چیز خدمتتون میگم .
ما تاچی به اسم حرارتی نداریم . اون تاچ در حقیقت Capacitive یا خازنی هستش . یعنی با الکترون های نوک انگشتتون کار میکنه .
ببینید مسلما تاچ خازنی از مقاومتی بهتره .
X8 گوشیه بدی نیست . ولی بهتره شما انتظاراتتون رو از گوشی بگین تا بهتر بشه راهنماییتون کرد . ضمن اینکه بودجه رو هم نگفتین .

مسئله بعدی دوربینه . ببینید مگاپیکسل سایز عکس هستش . دوربینی که بتونه عکسی با رزولوشن 2592x1944 ذخیره کنه یه دوربین 5 مگاپیکسل هستش . حالا اون کیفیت دیگه ربطی به مگاپیکسل نداره و به خیلی چیزای دیگه مثل نحوه پردازش عکس ، نوع لنز و ... بستگی داره .

ab 84

عضو جدید
سلام دوست گلم . اول یه چیز خدمتتون میگم .
ما تاچی به اسم حرارتی نداریم . اون تاچ در حقیقت Capacitive یا خازنی هستش . یعنی با الکترون های نوک انگشتتون کار میکنه .
ببینید مسلما تاچ خازنی از مقاومتی بهتره .
X8 گوشیه بدی نیست . ولی بهتره شما انتظاراتتون رو از گوشی بگین تا بهتر بشه راهنماییتون کرد . ضمن اینکه بودجه رو هم نگفتین .

مسئله بعدی دوربینه . ببینید مگاپیکسل سایز عکس هستش . دوربینی که بتونه عکسی با رزولوشن 2592x1944 ذخیره کنه یه دوربین 5 مگاپیکسل هستش . حالا اون کیفیت دیگه ربطی به مگاپیکسل نداره و به خیلی چیزای دیگه مثل نحوه پردازش عکس ، نوع لنز و ... بستگی داره .

سلام ممنونم
ببین من قبل از عید این گوشی رو 300 تومن خریدم میدونم اگه بخوام عوضش کنم صد تومنی ضرر میکنم امروز رفتم برای فروشش گفتن خیلی بخریم 200 تومنه ،منم خیلی نمیخوام بذارم سرش نهایت 20 یا 30 تومن.راستی منظورم از پاک کردن عکسا این بود مثلا من 100 تا عکس دارم میخوام 20 تاشو حذف کنم نمیشه 20تا رو باهم علامتدار کنم فقط "علامتدار کردن همه" رو داره ،برنامه هایی رو که تو رم ریختم قابل حذف نیستن مگه رم رو بذارم تو کامپیوتر.
یا مثلا من برای پیام هام پوشه درست کردم حالا میخوام یکی از این پوشه ها رو حذف کنم نمیشه؟
:cry:میشه راحت باهاش رفت اینترنت؟تواین مایه ها سونی اریکسون سراغ ندارید؟
کلا من با سونی اریکسون راحت تر کار میکنم اشتباه اولم خرید نوکیا بود:(

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
راستش من الان C5-03 دم دستم نیست که چک کنم . ولی بعیده قابلیت تک تک مارک کردن رو نداشته باشه !
ببین دوست گلم شما الان با نوکیا کار نمیکنین . در حقیقت دارین با سیمبین کار میکنین . سیمبین سیستم عامل ساده ای هستش . اما شما حالا میخواین برین سمت X8 ! این گوشی سیستم عاملش اندروید هست و خیلی پیچیده تر از سیمبین هستش .

ab 84

عضو جدید
راستش من الان C5-03 دم دستم نیست که چک کنم . ولی بعیده قابلیت تک تک مارک کردن رو نداشته باشه !
ببین دوست گلم شما الان با نوکیا کار نمیکنین . در حقیقت دارین با سیمبین کار میکنین . سیمبین سیستم عامل ساده ای هستش . اما شما حالا میخواین برین سمت X8 ! این گوشی سیستم عاملش اندروید هست و خیلی پیچیده تر از سیمبین هستش .[/
سلام
بابت همه راهنماییهاتون ممنون
گوشیمو عوض نکردم .........
یا علی
التماس دعا