تصاویری دردناک از پشت پرده تهیه یک غذا ...

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض معذرت، واقعاً ببخشید ولی بد نیست که بدونید ...........

غذایی به نامFoie Gras به معنی جگر چرب غذای تجملی و گران قیمتی است که منشاء آن فرانسه است و در رستورانهایی چون مک دونالد و کی اف سی سرو می شود.

برای تهیه این غذا مرغابی و غازها را مجبور می کنند مقدار زیادی چربی بخورند تا بیش از اندازه چاق شوند و به بیماری جگر چرب مبتلا شوند.

پرندگان مجبور می شوند مقدار زیادی روغن و غذای چرب بخورند حتی اگر میلی به خوردن آن نداشته باشند

یک لوله فلزی از گلوی حیوان به داخل معده وارد می کنند و به حیوان غذا می خورانند تا حدی که جگر آنها بزرگ و بزرگتر شود؛

سپس آنها را درون قفس های بسیار کوچک قرار می دهند و آنها را مجبور می کنند که در یک حالت ثابت و بدون حرکت بایستند تا انرژی مصرف نکنند.

خوب نگاه کنید. می توانید غم را در چشمهای او ببینید؟

پاهای آنها در اثر ایستادن های ثابت و طولانی مدت ورم می کند. و نمی توانند بخوابند. و البته نیازی هم به خواب نیست چون دوباره مجبور هستند غذا بخورند.

آنها سعی می کنند از جان خود دفاع کنند، اما این تلاش هم بی فایده است.

آنها را مجبور به خوردن می کنند تا جایی که بمیرند و یا بدن آنها نتواند این مقدار غذا را تحمل کنند

همانطور که می بینید غذا از دهان حیوان بیرون زده

آنهایی زنده می‌مانند، بیمار می شوند و از مخرج آنها هنگام دفع مدفوع خون جاری می شود

آنها نه تنها از ناحیه دهان و گلو دچار جراحت می شوند، بلکه تمام مدت زندگی غم انگیز خود از دل درد و ورم و درد پا عذاب می کشند.

نه خوابی دارند و نه حرکت و جنب و جوشی، که مطابق غریزه خود و مطابق آزادی و زندگی که خداوند به آنها داده بتوانند آسمان را ببینند ، روی زمین راه بروند و در آب شنا کنند.

در عکس زیر می توانید جگر چرب را در مقایسه با جگر معمولی حیوان ببینید:

از خودمان شروع کنیم. قبل از خوردن هر چیز تفکر کنیم که چه می خوریم و به چه قیمتی. به سلامتی خود و جان حیوانات اهمیت دهیم. غذایی که زجر دادن و شکنجه شدن حیوانات تهیه شود جز سم و سرطان چیزی عایدمان نخواهد کرد.

Green Head

عضو جدید
از خودمان شروع کنیم. قبل از خوردن هر چیز تفکر کنیم که چه می خوریم و به چه قیمتی. به سلامتی خود و جان حیوانات اهمیت دهیم. غذایی که زجر دادن و شکنجه شدن حیوانات تهیه شود جز سم و سرطان چیزی عایدمان نخواهد کرد.

خیلی ناراحت کننده بود نزدیک بود گریم بگیره دستتون درد نکنه که اینا رو مطرح کردید. خیلی عصبانی شدم.:mad:

چه کسی سلیقه مردم را به نفع خود تغییرمی دهد؟؟؟ مردم که خیلی هاشون نمی دونند و نمی تونن بفهمند چی دارن می خورن؟؟؟

دم تروریست گرم.
کسانی که این کارا رو می کنن مخالفین سرسخت نقض حقوق بشر می باشند و فقط بلدند به خیلی از مردم بی گناه دنیا انگ تروریست بزنن. من از مرگ حیوونا مخصوصا به این شکل بیشتر ناراحت می شم تا مرگ بعضی از همین آدما.

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:
:crying::crying::crying:
:w04::w04::w04::w04::w04:
بی انصافای بیرحمِ بی همه چیز،حیوونیا گناه دارن آخه،من حیوونارو خیــــــــــــــــــلی دوس دارم تعصب خاصی دارم نسبت بهشون
جیز جیگر بگیرن الهی،هم اونایی که این غذارو تهیه میکنن هم اونایی که میخورن
تا دو سه شب من کابوس خوام دید:(

ali.fatemi4

عضو جدید
قبلا شنیده بودم!
ولی ندیده بودم!
هرچی میکشیم از نبود اخلاقه. . .

ایلناز71

عضو جدید
الهی عزیزم
خدا لعنتشون کنه. اینا دیگه چه جانی هایی هستن.
الهی بمیرم. اشکم درومد :cry:
به امید روزی که به هیشکی ظلم نشه.....

ایلناز71

عضو جدید
خیلی ناراحت کننده بود نزدیک بود گریم بگیره دستتون درد نکنه که اینا رو مطرح کردید. خیلی عصبانی شدم.:mad:

چه کسی سلیقه مردم را به نفع خود تغییرمی دهد؟؟؟ مردم که خیلی هاشون نمی دونند و نمی تونن بفهمند چی دارن می خورن؟؟؟

دم تروریست گرم.
کسانی که این کارا رو می کنن مخالفین سرسخت نقض حقوق بشر می باشند و فقط بلدند به خیلی از مردم بی گناه دنیا انگ تروریست بزنن. من از مرگ حیوونا مخصوصا به این شکل بیشتر ناراحت می شم تا مرگ بعضی از همین آدما.
کاملأ باهت موافقم
اینا اصأ انسان نیستن.
عاطفه ندارن.
ولی خدا جای حق نشسته، خودش جوابشونو میده.
الهی بمیرم براشون :cry:

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
فقط می توان گفت که اینها فقط برای شکمشان زنده هستند نه چیزه دیگزی.

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینهایی که این رفتار را با حیوانات میکنند خودشان حیوان ترند

Engineer Sahar

عضو جدید
یاد اردک خودم افتادم وقتی کشتنش خیلی ناراحت شدم :cry:
ولی حداقل اردک من یه زندگی عالی داشت تو یه باغ خیلی بزرگ با یه استخر که هر روز صبح تا شب توش شنا میکرد
الهی بمیرم برای اینا، آدم احساس خجالت و شرمندگی میکنه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
یاد اردک خودم افتادم وقتی کشتنش خیلی ناراحت شدم :cry:
ولی حداقل اردک من یه زندگی عالی داشت تو یه باغ خیلی بزرگ با یه استخر که هر روز صبح تا شب توش شنا میکرد
الهی بمیرم برای اینا، آدم احساس خجالت و شرمندگی میکنه
ببخشید احیانا این پنت هاوس 23 میلیاردیه واسه شما نیست ؟!؟!؟! :surprised:

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا لذت بردم از مطلبتان و نکته اخلاقی آخر آن ...........اما ........
من یه سوال از همه شما دوستان دارم

واقعا به غذا هایی که خودمان مصرف میکنیم ....فکر کردید ؟

مثلا مرغ هایی که از مغازه ها میگیریم...مزغهایی که توسط مرغداری ها وقتی که جوجه یک روزه هستند خریداری شده و 45-50-60 روز نگهداری شده به وزن میانگین 2 کیلو رسیده و بعد به بازار عرضه میشوند.

آخرین ویرایش:

afshin-18

عضو جدید
وااااای
یه مرغابی داشتیم وقتی مرد تا یه هفته دپ بودم خیلی نازن خیلی ناراحت شدم

niki.unique

عضو جدید
هیچ موجودی در کره ی زمین مخرب تر از انسان نیست :cry:
واقعا ناراحت شدم

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از خوردن هر چیز تفکر کنیم که چه می خوریم و به چه قیمتی. به سلامتی خود و جان حیوانات اهمیت دهیم. غذایی که زجر دادن و شکنجه شدن حیوانات تهیه شود جز سم و سرطان چیزی عایدمان نخواهد کرد.

عالی بود
بسیار ممنون

yare66

عضو جدید
خیلی ناراحت شدم !!! بیچاره حیوونا زیر دست آدما چی میکشن
.
.
.
حالم بهم خورد

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا هم ناراحت کننده نبود
وقتی‌ خودتون میرین کباب میخورین تا حالا فکرش رو نکردین اون حیوون بیچاره رو سر میبرن چه حالت بدیه
اون دست و پا زدن‌ها کی‌ میدونه شاید داره درد می‌کشه ....
یا وقتی‌ ماهی‌ تازه میرین از مغازه میگیرین همون جا واستون پاکش می‌کنن
ندیدین چطور واسه زنده بودن دهانش رو باز و بسته میکنه ...
اونم مثل همین اردک ها
در ضمن اگر غذایی که میخورین رو بخواین اینجوری تجزیه تحلیل کنید پس هیچی‌ نمیشه خورد

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قانون طبیعته
ما هم جزوی از حیوانات هستیم باید بخوریم تا خورده نشیم