تصاویری از شهر ارواح واقعی !!!!!!!!!

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میتونم اوجا زندگی کنم ولی فکر نمیکنم روحا از دست من بتونن اونجا زندگی کنن....:D

mahsa.92

عضو جدید
حرفی زدیا ...چقد این خانوما ادعا دارن حالا حرفش بشه بره اونجا .........زیر 10 تا پتو قایم میشه
نمیخوام برم اونجا اقامت بگیرم که میخوام برم یه سر بیام............................تازه من روز میرم اونجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مطمین باش از شما اقایون شجاع تریم...................

حامدیا

اخراجی موقت
نمیخوام برم اونجا اقامت بگیرم که میخوام برم یه سر بیام............................تازه من روز میرم اونجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مطمین باش از شما اقایون شجاع تریم...................

از آقایون شجاع ترین .:surprised:....خانومایی که از سوسک میترسن از مارمولک میترسن میخوان برن شهر ارواح خانومی که تو یه خونه موش ببینه دیگه اون خونه رو عوض میکنه میخوان برن شهر ارواح و ببینن دارم می میمیرم از خنده ...

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده..خاستین با دوستان قرار بذارید همه باهم بریم

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایییییییییییییییییییییییییییییییییول!!!!!!
دمت گرم!!!منم باهات میام!!!!

طلا.

عضو جدید
:w45:اگه یهو ظاهر شد چیکار می کنین؟؟

حامدیا

اخراجی موقت
آخه پسر از اون حرفا بودا!!اگه من از حال رفته بودم تاپیکشو میزدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو زدی ؟
یه پا ارواحی یا ...ولی دلیل نشد ...شما پاش باشه عکس سوسک و مارکولکم تو بغلوتون هم میذارین ...اما اگه واقعی ببینین.. چند تا نقطه

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو زدی ؟
یه پا ارواحی یا ...ولی دلیل نشد ...شما پاش باشه عکس سوسک و مارکولکم تو بغلوتون هم میذارین ...اما اگه واقعی ببینین.. چند تا نقطه

یه نگاه به اول صفحه بنداز.....!!!
چه ربطی د اره سوسکو مارمولک چندشننننننننننن ترسناک نیس فقط چندشه!!

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسر شجاع دیده بودیم و می بینیم تو هم دختر شجاع .....خوبه؟

من نمیگم دختر شجاعم...
من میگم از روح بدم نمیاد عاشق فیلم ترسناکم هستم شما میگی چون دختریو از سوسک بدت میاد یعنی از روح و .....هم میترسی!!!
این غیرمنطقیه!!!
من خودم روح دیدما!!اینو جدی میگم....

mosafere danesh

عضو جدید
انقدر که ازدواج با پسرای امروزه وحشتناکه و شجاعت میخواد رفتن به این مکان اصلا ترسناک نیست و شجاعت نمیخواد!;)

مرد تنهای شب

عضو جدید
روح نه تنها بد نیست بلکه می توانن با شناخت کامل و کافی از اونها کمکها و راهنمائی زیادی از اونا گرفت.

البته اولین باری که خودم روح دیدم بسیار ترسیدم به قدری شدت ترس زیاد بود که پدرم یه فصل خدا کتکم زد تا صدای دادم رو قطع کنه

غیرت

عضو جدید
من حاضرم برم اینجا اخه عاشق هیجان و وحشتم .
میرم به شرطی که یه فانوس با تجهیزات صوتی داشته باشم و موسیقی گوش بدم . :D

غیرت

عضو جدید
روح نه تنها بد نیست بلکه می توانن با شناخت کامل و کافی از اونها کمکها و راهنمائی زیادی از اونا گرفت.

البته اولین باری که خودم روح دیدم بسیار ترسیدم به قدری شدت ترس زیاد بود که پدرم یه فصل خدا کتکم زد تا صدای دادم رو قطع کنه

سلام . شما جدا روح دیدین ؟ :surprised: