تصاويري بسيار جالب از فوتبال خانمها!!!(طنز)

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز

...

سروین

عضو جدید
حالا می خوای انقدر خانم ها خورد نشن ولی قسمت آقایونش جالب بود. مرسسسیییی

tahe-t

عضو جدید
واا!!!

واا!!!

بنظرم آخریش بیشتر جای خنده داره آقایون محترم!!:w08::w11:

financialmanager

عضو جدید
آخرین عکس جذابترینش بود اگه برای تاپیکت فقط همینو میذاشتی کافی بود.ممنون

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه اه حالم بد شد... این چه وضعیه این چه وضعیت جسمانی ناهنجاریه اینا دارن؟ مثلا فوتبالیستن! لباساشون باعث خجالته زناس! اه اه!
الکی آدم بگه خوبه که مثلا پیشرفت کنن! شرم آوره!
واقعیتو باید گفت! مسخرست!
پرستیژ فوتبالو با این لباسا و اندام آوردن پایین! بابا هر چیزی یه کلاسی داره ! این چیه آخه!

اخبار ورزشی بانوان تو ایران شرم آوره و باعث تمسخر !!

والا من یه مدتی بیشتر ورزشا رو تجربه کردم.
اون زمان که والیبال کار می کردم انقد دخترای درست حسابی و خوش استیل از اروپاییا اونور تر به خدا واقعا بودن آدم دوس داشت فقط به کارشون و توانایی جسمیشون نگاه کنه بعد تو اخبار میان یه چیزایی نشون میدن انگار مسخره بازیه یا کلا شوتن همه و بازیا در حد کودکانست!
از همین تریبون می خوام اعلام کنم تو باشگاه ها خیلی حرفه ای و در سطح خوب با اندام و لباسای استاندارد و زیبا ورزشا انجام میشه! چشم ندارن ببینن! اخبار کلا ...! واقعا که

آخرین ویرایش:

financialmanager

عضو جدید
اه اه حالم بد شد... این چه وضعیه این چه وضعیت جسمانی ناهنجاریه اینا دارن؟ مثلا فوتبالیستن! لباساشون باعث خجالته زناس! اه اه!
الکی آدم بگه خوبه که مثلا پیشرفت کنن! شرم آوره!
واقعیتو باید گفت! مسخرست!
پرستیژ فوتبالو با این لباسا و اندام آوردن پایین! بابا هر چیزی یه کلاسی داره ! این چیه آخه!

اخبار ورزشی بانوان تو ایران شرم آوره و باعث تمسخر !!

والا من یه مدتی بیشتر ورزشا رو تجربه کردم.
اون زمان که والیبال کار می کردم انقد دخترای درست حسابی و خوش استیل از اروپاییا اونور تر به خدا واقعا بودن آدم دوس داشت فقط به کارشون و توانایی جسمیشون نگاه کنه بعد تو اخبار میان یه چیزایی نشون میدن انگار مسخره بازیه یا کلا شوتن همه و بازیا در حد کودکانست!
از همین تریبون می خوام اعلام کنم تو باشگاه ها خیلی حرفه ای و در سطح خوب با اندام و لباسای استاندارد و زیبا ورزشا انجام میشه! چشم ندارن ببینن! اخبار کلا ...! واقعا که

حالا شوما خیلی جوش نیار شیرت خشک میشه خواهر

Dota_Eng

کاربر فعال
سر ایستگاه ایستاده بودم یک اتوبوس مال مدرسه ی دبیرستان و راهنمای پسرانه ی ابادان از کنار ایستگاه رد شد که حدود 15 -20 تا دختر دبیرستانی پیشش ایستاده بودن
اقا تا این رد شد همه پسر امدن کنار پنچره و ....
اینم عکس العمل دخترا
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

وای خدا جالب ترین چیزی بود که تو سال 89 دیدم ;)