تشكر از مديران قبلي و انتخاب مدير و همكار جديد تالار

تشكر از مديران قبلي و انتخاب مدير و همكار جديد تالار

• Ho$$ein

رای: 24 51.1%
  • sara.ceramic

رای: 7 14.9%
  • namavar1989

رای: 2 4.3%
  • sunset_69

رای: 0 0.0%
  • Melted_Boy

رای: 3 6.4%
  • sonya-b

رای: 1 2.1%
  • Hamid_MadNess

رای: 21 44.7%
  • vafa8989

رای: 1 2.1%
  • m4material

رای: 11 23.4%

• مجموع رای دهندگان
    47
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
بسم الله الرحمن الرحيم

با سلام به همه دوستان عزيز و گرامي

اميدوارم خوب و خوش و سلامت باشيد:gol:

متاسفانه الان مدتي زيادي هست كه تالار با نبود مدير همراه است و آقاي
ghzshadow كه مدت مديدي است حضور ندارند و آقاي reza_1364 هم متاسفانه در تاپيك خداحافظي،‌خداحافظي كردند و الان بيشتر از 3 هفته است كه حضور ندارند!طي مكاتبه اي كه از admin‌داشتم،‌ از ايشون درخواست كه با آقا رضا صحبت كنن تا دوباره به تالار برگردن، ولي اگه واقعا تمايل به برگشت ندارن، به ايشون عنوان "مدير بازنشسته" داده بشه و صميمانه و نهايت احترام از ايشون تشكر بشه و مدير جديد هم با توجه به مشكلات تالار انتخاب بشه.
تالار هم متاسفانه با مشكلات تعدد تاپيكها و كمبود زير تالارهايي مواجه هست كه اميدواريم با انتخاب مدير جديد مرتفع شود.
هدف از اين تاپيك هم همينه كه ان شاءاله با انتخاب شما دوستان، بتونيم مدير تالار و همكار يا دستيار وي رو انتخاب كنيم و تشكري هم از مديران قبلي داشته باشيم كه با وجود سختي اين كار،‌ چندين مدت كنار تالار بودند.
اميدوارم تا پايان انتخاب شما عزيزان، به يه جمع بندي برسيم و نهايتا با انتخاب بزرگواراني به بالا بردن سطح اين تالار كمك كنيم.
در اين نظر سنجي اسم فعال ترين كاربران رو آوردم و اميدوارم اسمي جا نيفتاده باشه، ولي اگه جا هم افتاده باشه، خواهشا بگيد تا اضافه كنم.

در انتها، شخصي كه بيشترين آرا را كسب كرده باشد، به عنوان مدير و نفر دوم را به عنوان دستيار وي معرفي خواهيم كرد؛‌
پس خواهشا حداكثر تنها دو انتخاب داشته باشيد.

در ضمن، خواهشا بنده رو به عنوان گزينه آخر مدنظر داشته باشيد، مطمئنا دوستاني با لياقت تر از بنده هم در تالار حضور دارند.

منتظر حضورتون هستيم

موفق و سلامت و شاد باشيد:gol:

m4material

مدیر تالار
سلام به همه دوستان و همه كساني كه زحمت كشيدند و راي دادند

واقعا ممنون، ولي من اصلا فكر نميكردم 29 نفر كاربر مهندسي مواد داشته باشيم!!!!!!

راستش من گزينه نمايش راي دهندگان رو برداشتم تا همگي بتونن راحت راي بدن، اما متاسفانه خيلي هم اين نظرسنجي سالم برگزار نشده و دوستان هم به اين موضوع در پيغامهاي خصوصي به بنده يادآوري كردند و خودم هم به اين نتيجه رسيده بودم. به همين خاطر اين نظرسنجي ان شاءاله بعدا و با كنترل كامل و نظارت بيشتر و وضع قوانين بهتر برگزار خواهد شد.
با تشكر

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز

راستش من گزينه نمايش راي دهندگان رو برداشتم تا همگي بتونن راحت راي بدن، اما متاسفانه خيلي هم اين نظرسنجي سالم برگزار نشده و دوستان هم به اين موضوع در پيغامهاي خصوصي به بنده يادآوري كردند و خودم هم به اين نتيجه رسيده بودم. به همين خاطر اين نظرسنجي ان شاءاله بعدا و با كنترل كامل و نظارت بيشتر و وضع قوانين بهتر برگزار خواهد شد.
با تشكر

سلام

لطف کنید و بنده رو از لیست حذف کنید .

متاسفانه بخاطر مشغله کاری و خدمت سربازی نمی تونم در خدمت دوستان باشم .

هم تالاری های عزیز عذر منو بپذیرید .

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز

با تشكر

درود به دوست خوبم m4material عزيز

مهندس جان شما اي كاش قبل ازينكه اين نظر سنجي رو بزنيد يه مشورت با بچه ها ميداشتيد .

نظر بنده اين هست كه در نظر سنجي جديد قابليت مشاهده كاربران راي داده رو فعال كنيد و همچنين در تاپيك نظر سنجي كساني كه كانديد مديريت هستند ، معرفي كنيد يا حداقل آدرس پروفايلشون رو قرار بديد تا امر راي دادن صحيح تر و با شناخت صورت بگيره .

جدا ازين فكر نمي كنم تعداد كساني كه در تالار مواد فعاليت مي كنند و مي توان راي اونها رو به حساب آورد از 15 نفر بيشتر باشن بهمين خاطر يه حداقل شرايطي براي نظر سنجي قيد بشه بعنوان مثال حداقل پست : 50 يا حداقل امتياز 100 .
چون كاربران كمتر ازين امتياز نمي تونن شناخت خوبي نسبت به اعضا داشته باشن و راي اونها معتبر نيست ...

بنده رو هم از ليست نظر سنجي حذف بفرمايين .

اميدوارم شخص مسئولي براي اين امر انتخاب بشه تا تالار مواد ازين وضعيت نجات پيدا كنه ...

تشكر .

m4material

مدیر تالار
درود به دوست خوبم m4material عزيز

مهندس جان شما اي كاش قبل ازينكه اين نظر سنجي رو بزنيد يه مشورت با بچه ها ميداشتيد .

نظر بنده اين هست كه در نظر سنجي جديد قابليت مشاهده كاربران راي داده رو فعال كنيد و همچنين در تاپيك نظر سنجي كساني كه كانديد مديريت هستند ، معرفي كنيد يا حداقل آدرس پروفايلشون رو قرار بديد تا امر راي دادن صحيح تر و با شناخت صورت بگيره .

جدا ازين فكر نمي كنم تعداد كساني كه در تالار مواد فعاليت مي كنند و مي توان راي اونها رو به حساب آورد از 15 نفر بيشتر باشن بهمين خاطر يه حداقل شرايطي براي نظر سنجي قيد بشه بعنوان مثال حداقل پست : 50 يا حداقل امتياز 100 .
چون كاربران كمتر ازين امتياز نمي تونن شناخت خوبي نسبت به اعضا داشته باشن و راي اونها معتبر نيست ...

بنده رو هم از ليست نظر سنجي حذف بفرمايين .

اميدوارم شخص مسئولي براي اين امر انتخاب بشه تا تالار مواد ازين وضعيت نجات پيدا كنه ...

تشكر .

سلام حسين جان
دقيقا همين مطالبي كه فرموديد رو اگه يادتون باشه تو آخرين صحبت مد نظر قرار داديم و ان شاءاله همانطور كه قبلا اشاره كردم، يا جناب ادمين خودشون يه نفر رو انتخاب ميكنن يا دوباره يه نظرسنجي منظم تر و با قاعده ميذاريم
ممنون از پست منطقي و خوبت حسين جان
ان شاءاله
سپاس فراوان

m4material

مدیر تالار
به نام خدا

سلام به همگي دوستان گرامي

با صحبتي كه با جناب پيرجو داشتم، ايشون اصلااااا اين نظرسنجي رو قبول نداشتند و به نوعي مخالفت كردند، بنده هم با توجه به نتيجه عجيب غريبي كه ناشي از تعداد بالايي از راي دهندگان به دست آمد، قيد اين نظرسنجي رو زدم و ان شاءاله هر كس كه مدير شد، اولين كارش اين خواهد بود كه اين تاپيك رو حذف كنه. اين از اين تاپيك و اين نظرسنجي!

اما در مورد مدير هم جناب پيرجو عرض كردند كه خودشون انتخاب ميكنند، ولي دقيقا به من اشاره كردند كه هنوز كاربر فعالي در تالار سراغ ندارند!!!منم كلا پامو از قضيه انتخاب مدير كنار كشيدم، با توجه به اينكه حسين آقاي عزيز هم كنار كشيدند و من نظرم رو ايشون و خانم نام آور بود، ولي انتخاب رو ميذارم به عهده مديران خود تالار، ان شاءاله هر كس رو انتخاب كردند،‌من هم تابع وي خواهم بود.

اميدوارم بهترينها نصيبتون بشه

موفق و سلامت و شاد باشيد
:gol:

ياحق

m4material

مدیر تالار
سلام به همگي دوستان عزيز

اميدوارم همگي خوب و خوش و سلامت باشيد

متاسفانه يا خوشبختانه جناب ادمين بر خلاف ميل باطنيم بنده رو براي مديريت انتخاب كردند؛‌نه خوشحالم و نه ناراحت؛‌اينو به عنوان يه مسئوليت خطير نگاه ميكنم، چون اين تالار كلي كار داره!
خواستم از تمام كساني كه در اين نظرسنجي شركت كردند صميمانه تشكر كنم و اميدوارم به كمك همديگه و دست در دست همديگه بتونيم تالاري مطلوب بسازيم.
خوشحال ميشم همگي متحد باشيم و براي تالاري با بهترين ويژگيها تلاش كنيم.
به اميد ايراني سرفراز

با توجه به تمام شدن مسئوليت اين تاپيك، قفل ميشه.

با تشكر دوباره از حضور همه دوستان

ياحق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا