تسلیت به نیو شای عزیز

mahsa_archi_arch

عضو جدید
واقعا شوکه شدم از شنیدن این خبر...
نیوشا جان از صمم قلب برات آرزوی صبر و بردباری میکنم ..
میدونم این حادثه خیلی دردناکی است که زمان زیادی برای پذیرفتنش داری ...ولی امیدوارم خدا بهت صبر بده ...
نمیدونم چی بگم ...تسلیت میگم بهت عزیزم :cry::cry:

گلابتون

مدیر بازنشسته
واي بميرم الهييييييي...اصلا نميدونم بايد چي بگم...
نيوشا جان دخترم تسليت ميگم...گرچه اصلا كلامي براي تسلاي دلت پيدا نميكنم..ترجيح ميدم سكوت كنم..واي خداي من چه مصيبتي ...عزيزم ما رو هم در غم خودت شريك بدون ميدونم جاي هيچ تسلاي خاطري نيست...خدا براي هيچكس نخواد
فقط از خداي منان واسه دلت شكسته ات مرحمي و واسه پدر و مادرت رحمت الهي وغفران ايزدي رو درخواست ميكنم..
خدايا به داد دل مهربون نيوشام برسسسسسسسسسس
:cry: :cry: :cry: :cry:

گلابتون

مدیر بازنشسته

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم عزیزم...تسلیت میگم...غم تو دنیا زیاده...نمیگم غم اخرت باشه چون انگار دارم دعا میکنم بمیری....(زبونم لال)...چون غم ها مسلما تموم نمیشن....ولی دعا میکنم شادیای زندگیت غماتو از یادت ببره

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز با خبر شدم که نیو شای عزیز در اثر یک سانحه رانندگی پدر و مادرخود را ازدست دادن امید وارم خدا بهش صبر بده و برای پدر و مادرش مغفرت از خدا طلب میکنم هرچند این دوست عزیزمان الان در باشگاه کمتر فعالیت میکند ولی دوستان قدیمی کاملا این دوست عزیز مان را می شناسند
از شنیدنش بسیار متاثر شدم:cry:
امیدوارم که روح پدر و مادر بزرگوارشون قرین رحمت و مغفرت الهی باشه و حتما هم هست
نیوشا خانم تسلیت بنده رو بپذیرید
از خدا براتون صبر می خوام

آیهان

عضو جدید
واقها شرایط سختی داری نیوشا جان.
امید وارم زود با این قضیه کنار بیای و ار صمیم قلب برای پدر و مادرت طلب رحمت میکنیم.:gol:

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تسلیت میگم خیلی ناراحت شدم خیلی سخته این بزرگترین دردیه که واسه آدما هستش از خدا می خوام بهت نیوشا جان صبر بده و بتونی با این شرایط ناگوار کنار بیایی خیلی دردناکه اما عزیز دل هیچ وقت امیدتو از دست نده و برای ادامه ی زندگیت قوی باش تا بتونی زندگی کنی از صمیم قلب بهت تسلیت میگم...:cry: برات آرزو می کنم که از این به بعد همیشه شاد باشی عزیزم (خدایا برس به داد دله نیوشا و همه ی کسایی که این اتفاق ناگوار افتاده واسشون:gol:)

m_janitabar

عضو جدید
ای وای !
ای وای !
واقعا نمیدونم چی باید بگم الان که دارم مینویسم نمیتونم جلو اشکمو بگیرم!!!!
از ته قلبم برای پدر و مادر نیوشای عزیز طلب مغفرت و برای خودش صبر و آرامش آرزو میکنم.
فقط میتونم بگم با تمام وجود متاسفم.

نگين اخراجي

عضو جدید
اگر تنها ترین تنهایان شوم
باز هم خدا هستhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif
او جانشین تمام نداشتن ها در زمین استhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif
چه روزهايي رو داشتيم
دقيق روزشو يادم يست ولي يادمه نيوشاي عزيزمون خودش پارسال تصادف كردن و اينجا بچه ها دور هم جمع شديم و براي اينكه خدا دوباره بهمون برش گردونه دعا مي كرديم
عزيزم ، نيوشا جان ، روزهاي سختي رو مي گذروني و روزهاي سختي رو هم در پيش داري اما به ياد داشته باش دوستات اينجا هيچ وقت تنهات نميذارن
و از بچه ها ميخوام كه براي شادي روح پدر و مادر نيوشا جان فاتحه اي بخونن و هر وقت به يادشون افتادن چند صلوات نثار روح اين دو عزيز كنن

kar20

عضو جدید
بر این باور باش و شک نکن که راهش راهیست به سوی نور، روانش شاد است و برین آشیان جایگاهش
مهرشان جاودانه در قلبت و یاد و نام مهربانشان پایدار در زندگیت
امید بر آن دارم که تسلیتم را پذیرا باشی و با شکیبایی و بردباری روانش را شاد تر سازی.
تسلیت میگم دوست عزیز.

chem_s

عضو جدید
کاش..

کاش..

کاش همه چی به سادگی گفتن این حرفا بود..کاش همه اینا زود که نه دیر تموم میشد ولی تمومی نداره...خدا بهش صبر بده ..که باز هم سخته..خدایا تنهاش نذار.:(

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا بعد از شنیدن این خبر انسان نمی دونه باید چی بگه ... امیدوارم خدا صبر بده

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تسلیت میگم...(ناراحت)

دکتر علی شریعتی
وقتی خواستم زندگی کنم، راهم را بستند.وقتی خواستم ستایش کنم، گفتند خرافات است.وقتی خواستم عاشق شوم گفتند دروغ است.وقتی خواستم بگریم، گفتند دروغ است.وقتی خواستم بخندم، گفتند دیوانه است.دنیا را نگه دارید، میخواهم پیاده شوم

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
اميدوارم زودتر به آرامش برسي نيوشاي عزيز:gol:
خدا پدر و مادرت رو رحمت كنه

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداحافظ کامیار عزیز

خداحافظ کامیار عزیز

متاسفانه
یکی از بچه های جوان نواندیشان هم