تسلیت به دوست عزیزمون << دختر شاه پریون >>

Food science eng

عضو جدید
این رسم غلطیه که بعد از یه مدت که طرف داره فراموش میکنه دوباره داغ دلشو تازه میکنین . اگر عروسی بود ، صحیح بود که بهش تبریک بگید تا خاطره خوش رو در ذهنش تداعی کنید ولی رسومی مانند این صحیح نیست . اگر به دین هم بنگرید بیش از سه روز اجازه تسلیت گفتن ندارید . و هفته و چهلم و سالگرد و دو سالگرد و تا آخر عمر .......اینا چه سودی داره ؟! به هر حال این مصیبت بر سر همه میاد . چه خوبه مصیبتها رو زنده نکنیم .

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیلام و عرض ادب
داش پری غمگین شدم خبرو شنیدم
تسلیت رفیق

خوشحالم از بازگشتت

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر از همه دوستان

تشکر از همه دوستان

این رسم غلطیه که بعد از یه مدت که طرف داره فراموش میکنه دوباره داغ دلشو تازه میکنین . اگر عروسی بود ، صحیح بود که بهش تبریک بگید تا خاطره خوش رو در ذهنش تداعی کنید ولی رسومی مانند این صحیح نیست . اگر به دین هم بنگرید بیش از سه روز اجازه تسلیت گفتن ندارید . و هفته و چهلم و سالگرد و دو سالگرد و تا آخر عمر .......اینا چه سودی داره ؟! به هر حال این مصیبت بر سر همه میاد . چه خوبه مصیبتها رو زنده نکنیم .
بله خب حرف شما صحیحه
ولی میگن دوستانتو تو غم و اندوه و ناراحتیهات بشناس . علاوه بر این من فکر میکنم سبب دلگرمی هم میشه . البته امیدوارم برای هیچ کسی ناراحتی و غم و اندوه پیش نیاد ولی.......
من به شخصه به پری خانم حسودیم شد:redface:

وقتی این همه از اعضای باشگاه میان ایجا و خودشونو تو غم پری خانم شریک و سهیم میدونن انصافا تو شادیهاش دیگه قراره چند نفر از بچه ها بیان .
البته من میدونم دلیل این همه محبت بچه ها چیه:redface: همش برمیگرده به اینکه پروین خانم یکی از محبوبترین اعضای باشگاه مهندسان ایرانه .
هر کاری در حقش کنیم کمه

بازم تشکر میکنم از حضور گرم و صمیمی بچه ها (البته با شرمندگی چون فعلا تشکر ندارم )
و امیدواریم که بتونیم جبران کنیم .

در پایان از زحمات ابوالفضل جان و آقا امیر تشکر میکنم .
هر چمد که حقیقتا بار اصلی مسئولیت بر دوش ابوالفضل جان بود

بازم از این حضور گرم دوستان تشکر میکنم باشد که مایه دلگرمی خواهر خوبمون و خانواده محترمشون قرار گرفته باشد
انشاالله

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض تسليت............دوست عزيز وگرامي من را هم در غمتان شريك بداريد

کاش آن شب را نمی آمد سحر

کاش گم در راه پیک بد خبر

ای عجب کان شب سحر اما به ما

تیره روزی آمد و شام دگر

دیده پر خون از غم هجران و او

با لب خندان چه آسان بر سفر

ای دریغ از مهربانی های او

دست پر مهر آن کلام پرشکر

غصه ها پنهان به دل بودش ولی

شاد و خرم چهره اش بر رهگذر

در ارزان زان ما بود ای دریغ

گنج پنهان شد به خاک و بی ثمر

تا پدر رفت آن سحر از پیش رو

بی نشان را خاک تیره شد به سر

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهیییییییییییی بمیرم عزیز دلم!
از ته ته دلم بهت تسلیت میگم.هرچند ظاهرا آخرهمه فهمیدم.واقعا متاسفم.امیدوارم خدا مامانتو برات نگه داره و هرچی خاک اون مرحومه عمر بقیه عزیزات باشه.
بازم تسلیت.فداااای تو

آذر دخت

عضو جدید
سلام عزیزم.
میدونم که خیلی دیره. ولی باور کن خبر نداشتم.
انشااله که دیگه غم نبینی عزیزم.
خدا رحمتشون کنه.