تست مهارت كار تيمي

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
[h=1]تست مهارت كار تيمي[/h] [h=5].http://www.mgtsolution.com/olib/494057974.aspx[/h] [h=3]1- در ارتباط با كارم سعي مي‌كنم اهداف سازماني را درك كرده و در تحقق آنها مشاركت داشته باشم.[/h] [h=5]الف ـ گاهي اوقات[/h] [h=5]ب ـ هرگز[/h] [h=5]ج ـ هميشه[/h] [h=5][/h] [h=3]2- كار كردن با يك گروه...[/h] [h=5]الف ـ من را عصبي مي كند.[/h] [h=5]ب ـ به من كمك مي‌كند تا كارها را انجام دهم[/h] [h=5]ج ـ خيلي وقت مي‌گيرد.[/h] [h=5][/h] [h=3]3- وقتي شما با گروهي كار مي‌كنيد احساس مي‌كنيد كه خيلي سخت است كه نمي‌توانيد كارها را به روش خودتان انجام دهيد؟[/h] [h=5]الف ـ هميشه[/h] [h=5]ب ـ گاهي اوقات[/h] [h=5]ج ـ هرگز[/h] [h=5][/h] [h=3]4- آيا مي‌توانيد با ديگران برنامه‌ريزي و تصميم‌گيري كنيد؟[/h] [h=5]الف ـ بيشتر اوقات[/h] [h=5]ب ـ گاهي اوقات[/h] [h=5]ج ـ نه معمولاً[/h] [h=5][/h] [h=3]5- آيا به افكار و نظرات ديگران احترام مي‌گذاريد؟[/h] [h=5]الف ـ بستگي دارد[/h] [h=5]ب ـ هميشه[/h] [h=5]ج ـ معمولاً[/h] [h=3]
6- آيا به ايده‌هايي كه ديگران براي حل مسائل و انجام كارها به شما پيشنهاد مي‌كنند اهميت مي‌دهيد؟[/h] [h=5]الف ـ نه، دوست ندارم[/h] [h=5]ب ـ بستگي دارد[/h] [h=5]ج ـ ترجيح مي‌دهم خودم راهي پيدا كنم[/h] [h=5][/h] [h=3]7- آيا شما در تقاضا كردن از ديگران براي كمك يا مشورت و نصيحت راحت هستيد؟[/h] [h=5]الف ـ بيشتر اوقات[/h] [h=5]ب ـ اگر آنها را بشناسم[/h] [h=5]ج ـ هرگز[/h] [h=5][/h] [h=3]8- آيا دوست داريد مسئوليت گروهي از افراد را به عهده گيريد كه بر روي چيزي كار مي‌كنند كه شما درباره آن زياد مي‌دانيد؟[/h] [h=5]الف ـ ترجيح مي‌دهم به عهده نگيرم، اما به عهده مي‌گيرم[/h] [h=5]ب ـ نمي‌توانم[/h] [h=5]ج ـ مطلقاً[/h] [h=3]9- آيا شما فكر مي‌كنيد ديگران شما را به عنوان فردي مي‌شناسند كه مي‌توانند از شما كمك يا مشورت بگيرند؟[/h] [h=5]الف ـ نمي‌دانم[/h] [h=5]ب ـ بله[/h] [h=5]ج ـ نه[/h] [h=3]
10- اگر من در مورد كارم مشكلي داشته باشم و بدانم كه همكارم جواب را مي‌داند، از او تقاضاي كمك مي‌كنم.[/h] [h=5]الف ـ هميشه[/h] [h=5]ب ـ هرگز[/h] [h=5]ج ـ گاهي اوقات[/h]
[h=3]
10- اگر من در مورد كارم مشكلي داشته باشم و بدانم كه همكارم جواب را مي‌داند، از او تقاضاي كمك مي‌كنم.[/h] [h=5]الف ـ هميشه[/h] [h=5]ب ـ هرگز[/h] [h=5]ج ـ گاهي اوقات[/h]