تخمین رتبه ارشد هوافضا91

j_r

عضو جدید
درصدهای من تو کنکور ارشد هوافضا91 بصورت زیر:
زبان:35
ریاضی:0
سازه:0
ایرودینامیک:25
مکانیک پرواز:20
طراحی اجسام پرنده:45
به نظرتون چه رتبه ای میارم؟

mehr2097

عضو جدید
رتبه ارشد

رتبه ارشد

درصدهای من تو کنکور ارشد هوافضا91 بصورت زیر:
زبان:35
ریاضی:0
سازه:0
ایرودینامیک:25
مکانیک پرواز:20
طراحی اجسام پرنده:45
به نظرتون چه رتبه ای میارم؟
باسلام طبق رتبه های پارسال رتبه جنابعالی بین 470 تا 550 خوا هدشد برای اطلاعات بیشترمیتونید به قسمت تخمین رتبه ارشد90 سربزنید

hamidftn

عضو جدید
میشه رتبه ی منم بگید؟زبان 0ریاضی 53آئرودینامیک 33سازه 8مکانیک پرواز 25طراحی اجسام پرنده 0من کارشناسی مکانیک بودم نمی دونم ضریب درسا چطوریه؟؟؟کدوم گرایش بهتره؟ممنون

mohammadt

عضو جدید
سوالارو با پاسخ کلیدی هوافضا رو بگید کجاست تا منم بتونم درصد بگیرمو بیام تو بحث

mehr2097

عضو جدید
میشه رتبه ی منم بگید؟زبان 0ریاضی 53آئرودینامیک 33سازه 8مکانیک پرواز 25طراحی اجسام پرنده 0من کارشناسی مکانیک بودم نمی دونم ضریب درسا چطوریه؟؟؟کدوم گرایش بهتره؟ممنون
بازم درمورد درصدهای شما رتبه شماهم دراین حدوداس یعنی بین 450 تا 550 فک کنم امسال سوالها اسون بوده الانم اگه جوابارو از سازمان نگرفتین هیچ وقت حدس نزنید چون حداقل جواب چندین سوال شماباسازمان فرق میکنه درصدهای سال 90 بنده به این صورت بود ورتبه من 415 شد والان روزانه مهندسی فضایی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر میخونم

زبان 0
ریاضی 0
مکانیک پرواز 25%
آئرودینامیک 30 %
سازه 0
طراحی اجسام پرنده 70%

hamidftn

عضو جدید
بازم درمورد درصدهای شما رتبه شماهم دراین حدوداس یعنی بین 450 تا 550 فک کنم امسال سوالها اسون بوده الانم اگه جوابارو از سازمان نگرفتین هیچ وقت حدس نزنید چون حداقل جواب چندین سوال شماباسازمان فرق میکنه درصدهای سال 90 بنده به این صورت بود ورتبه من 415 شد والان روزانه مهندسی فضایی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر میخونمزبان 0ریاضی 0مکانیک پرواز 25%آئرودینامیک 30 %سازه 0طراحی اجسام پرنده 70%
mage zaribe darsa chetorie?riazie 53 tasir nadare?????????????????????shoma halet khube?????????

chocolaterman

عضو جدید
ایمیل خودتونو بدید براتون یوالا رو ارسال میکنم

chocolaterman

عضو جدید

نزدن طراحی یکم میارتتون پایین اما امید خوبی دارید.
برای شما که کارشناسی هوافضا نبودید بهترین گرایش سازه است که اطلاعات هوافضایی کمتر نیاز داره و عقب نمیمونید. بازار کارش هم گسترده تره و علاوه بر صنایع هوافضا در خودرو سازی و ... هم کاربرد دارد.
موفق باشید

peyman.ph91

عضو جدید
سلام بر دوستان
نمیدونم چرا این pdfرو سیستمم اجرا نمیکنه
ممنون میشم برام ایمیل کنید
manmire91@yahoo

hamidftn

عضو جدید
جناب mehr2097 لطفا نظر بدید
به نظر شما این درصدا چه رتبه ای تو کنکور 90 اورده؟
زبان 30
ریاضی 70
ائرو 40
سازه 25
کنترل 5
طراحی 0

loliahmad

عضو جدید
به نظر شما این درصدا چه رتبه ای تو کنکور امسال مياره
زبان 10
ریاضی 80
ائرو 35
سازه 55
کنترل 30
طراحی 0

mehr2097

عضو جدید
mage zaribe darsa chetorie?riazie 53 tasir nadare?????????????????????shoma halet khube?????????
ضرایب همه 2 به جز زبان که 1 هست فرقی نداره شما ریاضی رو 53 بزنی یا آئرو یا سازه یا طراحی و.......
من قطعاحالم خوبه ممنون ازاحوالپرسی شما البته تقصیرم ندارید استرسه چیکارش میشه کرد

mehr2097

عضو جدید
جناب mehr2097 لطفا نظر بدید
به نظر شما این درصدا چه رتبه ای تو کنکور 90 اورده؟
زبان 30
ریاضی 70
ائرو 40
سازه 25
کنترل 5
طراحی 0

سلام جمع درصدای شما 170 هست که اگه به 5.5 تقسیم کنیم میشه 30.9% که سال 90 بااین میانگین درصدا رتبه داوطلب بین 80 الی 120 بوده

mehrdad2009as

عضو جدید
سلام
با درصدهای زیر رتبه چند میشه
زبان 20
ریاضی 67
آیرو 45
مکانیک 93
سازه 26

propulsion A

عضو جدید
تاثیر معدل چقدر هست ؟ یعنی اگر دو نفر درصداشون کاملا یکسان باشه ولی معدل یکیشون 12 و دیگری 16 باشه چند نفر رتبه هاشون باهم اختلاف داره ؟

muhamedro

عضو جدید
تاثیر معدل چقدر هست ؟ یعنی اگر دو نفر درصداشون کاملا یکسان باشه ولی معدل یکیشون 12 و دیگری 16 باشه چند نفر رتبه هاشون باهم اختلاف داره ؟

فکر کنم تاثیر معدل در انتخاب رشته باشه نه رتبه....با توجه به اینکه هر دانشگاه ضریب معدل خاص خودش رو داره....

بازم مطمئن نیستم ولی احتمالا اینجوریاست...:razz: