تحلیل شخصیت yamaha R6

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
سلام منم تازه اومدم
کم میام باشگاه...نیستم زیاد
وقتش گذشته ولی من نظر میدم...
بقیه حرفارو زدن فقط من یه خوصوصیتی که به چشمم نخورد میگم...
از اون آدمایی که دلش که میگیره،بد جور میگیره...
دلش که میگیره ،دلش میخواد همه چیو بذاره بره جایی که هیچکس نباشه که آزارش بده...

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام منم تازه اومدم
کم میام باشگاه...نیستم زیاد
وقتش گذشته ولی من نظر میدم...
بقیه حرفارو زدن فقط من یه خوصوصیتی که به چشمم نخورد میگم...
از اون آدمایی که دلش که میگیره،بد جور میگیره...
دلش که میگیره ،دلش میخواد همه چیو بذاره بره جایی که هیچکس نباشه که آزارش بده...

سلام خوش اومدی مهتاب جان

بعد از مدتها یادی از ما کردی

آره از چیزی یا کسی که دلم بگیره کلا کاتش می کنم و تموم میشه برام

ممنونم که اومدی :w23:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

سلام مجدد تشکر می کنم از شما و همه دوستانی که در این تاپیک شرکت کردن :w27:
:w23:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟
آره خوب بود عالی

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
فرقی نداره مجازی و حقیقی یکیه

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
منفی : ولخرج ، نمی تونم پول پس انداز کنم ، رفیق باز، تو منطق من هم 0 و 1 وجود داره یا همه چی یا هیچی :D

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
سوال چالش برانگیزی بود بیشتر بالغ

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
خیلی

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
نه خیلی زیاد نه نمیشه :D
8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

آره برام خیلی جالب بود و گاهی بهشون فکر می کنم
9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟
والا هرکدون به نکته ای اشاره کردن نمیشه گفت کدوم دوست بیشتر منو شناخته

باز ممنون از همتونننننننننننننننننننننننننن

وضعیت
موضوع بسته شده است.