تحلیل اگسرژی در سیکل تبرید تراکمی

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خلاصه ای از مقاله:
این مقاله در یازدهمین کنگره مهندسی شیمی به چاپ رسیده است.

سيستم هاي تبريد تراكمي ضمن اينكه يكي از متداولترين سيست مهاي رايج به منظور توليد برودت ميباشند ،
نسبت به ساير سيستم ها ، داراي اتلاف انرژي بالاتري هستند . اين تحقيق به بررسي تأثير دماي مافوق گرم و دماي
محيط بر روي پارامترهاي كمي و كيفي عملكرد سيستم و نيز بررسي بازگشت ناپذيريهاي موجود در سيكل تبريد
تراكمي مي پردازد. بعلاوه در اين تحقيق تخريب اگسرژي و توليد آنتروپي ، در اجزاي مختلف سيكل و در كل سيستم
بررسي شده است. در سيكل تبريد تراكمي بيشترين مقدار اتلاف اگسرژي در حدود ٦٠ درصد مربوط به كمپرسور بوده و
با افزايش ميزان دماي مافوق گرم كاهش اتلاف اگسرژي در او اپراتور ، كندانسور و شير انبساط مشاهده مي گردد ، در
حالي كه در كمپرسور اتلاف اگسرژي رو به افزايش است.

در پایین لینکی که وارد آن می شوید دو سرور وجود دارد که می توانید از هر کدام از سرورها استفاده کنید.
دانلود

پیوست ها

• NICEC11_067_2478525.pdf
    239.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

eko

عضو جدید
سلام امکان لینک شدن با شما وجود ندارد امکان دارد به ایمیل من ارسال کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dalvand1984

عضو جدید
سلام امکان دانلود وجود نداره اگه ممکنه برام سند کنید فایلشو

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sarab_m

عضو جدید
من نمی تونم دانلود کنم می شه یه بار دیگه چکش کنین،ممنون

"Che.Engineer"

عضو جدید
ندارد

ندارد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samsami389

عضو جدید
سلام
لینک پروژه تحلیل اگسرژی سیستم تبرید که جناب پیرجو در بالا قرار دادن خراب است اگر امکان دارد و شما با ایشان در ارتباط هستید به ایشان اطلاع دهید لینک تصحیح شود یا پروژه به ایمیل بنده بفرستند
بنده به این پروژه برای تکمیل پروژه خودم نیاز فوری دارم لطفا به ایشان اطلاع دهید در اسرع وقت(حداکثرامشب)این پروژه به بنده برساند
تشکرفراوان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
لطفاً لینک چک شود

سلام امکان لینک شدن با شما وجود ندارد امکان دارد به ایمیل من ارسال کنید.

من نمی تونم دانلود کنم می شه یه بار دیگه چکش کنین،ممنون

سلام
لینک پروژه تحلیل اگسرژی سیستم تبرید که جناب پیرجو در بالا قرار دادن خراب است اگر امکان دارد و شما با ایشان در ارتباط هستید به ایشان اطلاع دهید لینک تصحیح شود یا پروژه به ایمیل بنده بفرستند
بنده به این پروژه برای تکمیل پروژه خودم نیاز فوری دارم لطفا به ایشان اطلاع دهید در اسرع وقت(حداکثرامشب)این پروژه به بنده برساند
تشکرفراوان
فایل این مقاله در پست اول پیوست شد/:gol:

آخرین ویرایش:
بالا