تجربه دوستانی در کلاس دفاع شخصی (یا هنر رزمی) شرکت کردن:

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام

دوستان عزیز هم باشگاهی، روز شما بخیر:gol:

مدتی هست یادگیری دفاع شخصی رو آغاز کردم. چند تا کلاس رو به صورت تک جلسه امتحان کردم و البته کتب دفاع شخصی جدیدی به زبان اصلی رو هم برای شروع در دست مطالعه دارم. متاسفانه به علت مشغله امکان شرکت مستمر در کلاس های هنرهای رزمی رو هم ندارم و بعید می دونم بتونم چند سال زمان بزارم تا هنری رو یاد بگیرم و از طرفی سن بنده هم (28 سال) برای شرکت در این کلاس ها به نظر مناسب نیست. دوست داشتم دوستانی که در این فعالیت ها شرکت کردن در این تاپیک شرکت کنند و بنده رو راهنمایی کنن که چه کلاسی رو با توجه به این که من با هنرهای رزمی متاسفانه آشنا نیستم و هدف من دفاع است و نه مبارزه خیابانی! برای بنده مناسب می بینن.

از راهنمایی دوستان پیشاپیش سپاس گزارم.

+
البته می دونم که متاسفانه دوستانی کمی ممکنه در انجمن به این مقوله ورود پیدا کرده باشن اما متاسفانه چون نتونستم فروم هنرهای رزمی ایرانی پیدا کنم اینجا مطرح کردم

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.باید ببینید علاقتون به چه رشته ای هست.من کیک بوکس کار کردم .ولی من خودم تکواندو رو میپسندم.هیچ ربطیم ورزش به سن نداره.شما از نظر من میتونی شروع کنی .:D

mehdi-y

عضو جدید
تجربه ی من میگه که دفاع شخصی(قفل، نه ضربه) فقط برای نمایش خوبه، تو درگیری واقعی گاهی مشت و لگدم جواب نمیده
برای دفاع از خود تو درگیری واقعی به مهارت بالایی نیازه که توی چندین سال تمرین بدست میاد اونم نه توی هر رشته ای!

Uchiha Itachi

عضو جدید
تجربه ی من میگه که دفاع شخصی(قفل، نه ضربه) فقط برای نمایش خوبه، تو درگیری واقعی گاهی مشت و لگدم جواب نمیده
برای دفاع از خود تو درگیری واقعی به مهارت بالایی نیازه که توی چندین سال تمرین بدست میاد اونم نه توی هر رشته ای!

سلام.

شما چه هنر رزمی کار می کنی؟