تتلو و تهاجم فرهنگی

مخی گیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی تتلو روی ناوجنگی ارتش جمهوری اسلامی ایران ظاهر شد
و با ادا و اطوار مخصوص به خودش از انرژی هسته ای حق مسلم ما دفاع کرد آن را به حساب یک کج سلیقگی فرهنگی گذاشتیم و در پاسخ به کسانی که می گفتند مگر می توان بدون هماهنگی با اعاظم قوم ناو جنگی در اختیار گرفت می گفتیم در این سرزمین پرگهر هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. این جا خیلی چیزها قائم به فرد است. حتما یکی از امرای ارتش از تتلو خوشش می آمده،
یا این که تتلو یکی از قوم و خویش هایش در ارتش کاره ای بوده و گفته امیرجان ناو دوست داری؟
و او هم گفته دوست دارم، او هم گفته بیا این هم ناو برو روش کلیپ کار کن. شاید هم بچه یکی از بزرگان به تتلو علاقه داشته و گفته بابا بابا من تتلو می خوام.
و نتیجه این شده که من و شما می بینیم. اما وقتی دیدم که بعضی از رسانه های مدعی
دفاع از ارزش ها به تئوریزه کردن حضور استاد تتلو بر روی عرشه ناو جنگی پرداختند
فهمیدم که حق با دوستان بوده و بازهم طبق معمول خانه از پای بست ویران است.
من نمی دانم چه کسانی پشت این فجایع فرهنگی قرار دارند اما هرکه هستند
و در هرمقامی قرار دارند چیزی از فرهنگ نمی دانند. ایده این که باید از هرچه مردم خوششان می آید برای جا انداختن فرهنگ ارزشی بهره بگیریم
از اساس یک دروغ و کلاهبرداری رسمی است. مگر وقتی تصمیم گرفته شد صدای ربنای شجریان از صدا و سیما حذف شود کسی به آراء مردمی مراجعه کرد؟
مردم بهانه اند. معمولا کسانی که چنین تئوری هایی صادر می کنند خود از اساس ذائقه و سلیقه ای مبتذل و متنزل دارند
اما آرا و اهواء سخیف خود را پشت عناوینی هم چون مردم پنهان می کنند تا هم خودرا دلسوز و پشتیبان مردم نشان دهند
و هم منتی بر سر دیگران بگذارند. نمی توان دعوی مبارزه با تهاجم فرهنگی داشت و آن وقت از چیزی
که خود مصداق اتم تهاجم فرهنگی است برای مبارزه با تهاجم فرهنگی استفاده کرد.
نمی توان خود با کج سلیقگی و گاه با عداوت بهترین چیزها را از مردم دریغ کرد و زمینه میل به ابتذال و بی معنایی را در مردم پدید
آورد و آن گاه که مردم در یک فضای سرگردان و بی معنا و تهی از جدیت به چیزهای مبتذل روی آوردند همان را به عنوان اتخاب و سلیقه مردم علم کرد
و به همین بهانه به نشر و گسترش حماقت اهتمام ورزید.مردم مقصر نیستند، مقصر کسانیند که بدون هیچ درکی از فرهنگ و تهاجم فرهنگی فقط و فقط
در اتاق فرمان فرهنگ نشسته اند و برای مقوله ای که هیچ درکی از آن ندارند نسخه می پیچند. مقصر کاسب کارانیند
که مفاهیم ارزشی و ملی و دینی را ملک طلق خود می دانند و با ارائه قرائتی که حاصل آن فقط بردن رونق مسلمانی است
هنرمندان ممتاز و فهیم این سرزمین را از پرداختن به مفاهیم ارزشی و دینی و ملی گریزان کرده اند تا عرصه جولان بی هنران را فراهم آورند.
مخلص کلام:مقصر امیر تتلو نیست مقصر تتلو پرورانند.
نویسنده
موسوی، سیدعبدالجواد

reza_19933

عضو جدید
همین حمت و تلاش رو بذارید واسه چیزای بزرگتر قطعا ایران آباد میشه.
درسته امثال تتلو "شاید" مشکل ساز باشن، ولی واسه شما که خیلی نگران فرهنگ هستی باید عرض کنم که، فرهنگ ناب ایرانی اونجایی زیر سوال رفت که رهبر چین در یک سخنرانی قبل از شب یلدا پارسال، بخش کوچیکی از خصلت ها و خصوصیات ایرانی ها به همه ی مردم جهان گفت.
تتلو رو من و تو میبینیم، چرا بزرگترشو نمیبینی و به اون اعتراض نمیکنی؟ زورت نمیرسه؟ میترسی؟ ندیدی؟ نمیخوای ببنینی؟ دیدی به روت نمیاری؟ شاید بگی اینجاش به من ربطی نداره، حالا هرچی، به نظر من مشکل ایران نقادهایی مثل شما "هم" هستند/ منظورم نویسنده ی محترم، جناب موسوی هستند.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته امثال تتلو "شاید" مشکل ساز باشن، ولی واسه شما که خیلی نگران فرهنگ هستی باید عرض کنم که، فرهنگ ناب ایرانی اونجایی زیر سوال رفت که رهبر چین در یک سخنرانی قبل از شب یلدا پارسال، بخش کوچیکی از خصلت ها و خصوصیات ایرانی ها به همه ی مردم جهان گفت.
تتلو رو من و تو میبینیم، چرا بزرگترشو نمیبینی و به اون اعتراض نمیکنی؟ زورت نمیرسه؟ میترسی؟ ندیدی؟ نمیخوای ببنینی؟ دیدی به روت نمیاری؟ شاید بگی اینجاش به من ربطی نداره، حالا هرچی، به نظر من مشکل ایران نقادهایی مثل شما "هم" هستند/ منظورم نویسنده ی محترم، جناب موسوی هستند.

آقا رضا نویسنده هم که گفت به تتلو در این مورد نقدی وارد نیست و پیکان انتقاد رو به بالاتری ها نشانه گرفته

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قضیه ش چیه؟؟؟؟

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
نویسنده به شدت از روی کار اومدن فرقه ی جدید هراس داره! نمی دونم رپ و هیپ هاپ که انقدر بین جوونا محبوبیت داره چرا نباید به شکل رسمی و قانونی باهاش برخورد کرد،حداقل در مورد کسایی که خودشون میل به کار با مجوز دارن!

منم به شدت از رپ و تتلو و ... بدم می آد ولی از سنتی هم چندان خوشم نی آد،همه جیز که نباید بر وفق مراد من و دیگران باشه!

kiana khanoom

اخراجی موقت
مگه داریم کسی امیر تتلو گوش کنه!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
انقدر ازش بدم میاد :|
بهش ناو جنگی دادن!!!
وااااای خدا منکه رفتم اسید قرقره کنم :|

مخی گیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو صفحه این بنده خدا در فیسبوک واقعا یک سری خیلی بی حرمتی ها میکنند.
چه فحش های رکیکی که کامنت نمیکنن. واقعا نمیدونم چرا نمیتونیم همدیگه رو تحمل کنیم.
بعضی وقتا آدم از ایرانی بودنش شرمنده میشه

Uchiha Itachi

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح