تبریک روز پدر ....(سری اول )

ترناز

عضو جدید
سلام دوستان
امروزدلم گرفته بود گفتم شاید تو باشگاه دوستانی باشند چون من در این روز عزیز غصه دار باشند واسه همین به فکر این تاپیک افتادم
البته علت دلخوری من یاد آوری پارسال ،روز پدر و امسال که ......
بچه ها برای تبریک روز پدر چه هدیه ای در نظر گرفتید ؟(منظورم با دوستانیه که پدرانشون در قید حیات نیستند)
من خودم میخام برم سرخاک ،ولی بجای بوسه بر دستان زحمتکشش امسال بوسه بر خاک زنم و، بگم پدر همیشه پدر است چه در میان ماباشد چه در یاد ما
شما چی دوستان ؟موافقید با سه صلوات به نیت فاتحه و به نوعی تبریک ،یه حاضری در این تاپیک بزنید ؟

ای پدر! ای مظهر رنج و تلاش، غنچه ای بر پینه های دست تو خواهم گذاشت،یک سبد بوسه نثارت می کنم،صبح و شب دست علی همراه و یادت می کنم

آخرین ویرایش:

naghmeh raha

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جانم عزیز دلم

خدا بیامرزتشون پدر گرا می تونو دوست خوبم

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین

روحشون شاد

عزیزم اگه می دونستم کی می خوای بری امامزاده منم می اومدم هم تو رو میدیدم هم برای پدر عزیزت فاتحه می خوندم

چون منم پنجشنبه ها میرم

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی عزیزم منم خیلی دلم گرفته بود...
اتفاقی این تاپیک و دیدم و تعجب کردم فک کردم مثه بقیه تاپیکا ست
منم سال گذشته پدرم بود ولی حالا خیلی جاش خالیه
دلم نمیاد روز پدربرم سر خاکش
روحشو همیشه کنارم احساس میکنم میدونم همه همینطورن
ممنون از توجه ات عزیزم

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
امروزدلم گرفته بود گفتم شاید تو باشگاه دوستانی باشند چون من در این روز عزیز غصه دار باشند واسه همین به فکر این تاپیک افتادم
البته علت دلخوری من یاد آوری پارسال ،روز پدر و امسال که ......
بچه ها برای تبریک روز پدر چه هدیه ای در نظر گرفتید ؟(منظورم با دوستانیه که پدرانشون در قید حیات نیستند)
من خودم میخام برم سرخاک ،ولی بجای بوسه بر دستان زحمتکشش امسال بوسه بر خاک زنم و، بگم پدر همیشه پدر است چه در میان ماباشد چه در یاد ما
شما چی دوستان ؟موافقید با سه صلوات به نیت فاتحه و به نوعی تبریک ،یه حاضری در این تاپیک بزنید ؟

ای پدر! ای مظهر رنج و تلاش، غنچه ای بر پینه های دست تو خواهم گذاشت،یک سبد بوسه نثارت می کنم،صبح و شب دست علی همراه و یادت می کنم

پدر نازم
امسال هم دستام خالیه
تا وقتی بودی غیرتی نبود که جبران محبتاتو بکنه
الانم که نیستی فرصتی نیست
فقط میگم هرجا باشم به یادتم هرجا باشم دوست دارم
با تمام وجووودم
تو تنها عشق من باقی میمونی
کاش صدامو بشنوی عشقم

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وی الهی...
خیلی سخته بی پدری:w04:
ایشالا خدا همه پدرای خوب و زحمتکش رو که در قید حیات نیستن رحمت کنه:w16:
مرسی از تاپیکت:victory:
غصه نخور دوستم :crying2:
عید همگی مبارک:w17:
روز مرد هم بر آقایان مبارک:D

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
آخی الهی دورت بگردم...هر وقت غصه اومد سراغتون یاد پچه ایی بیفتین که تو زلزله بم همه ی کس و کارشو از دست داد...یاد طفل معصومی بیفتین که تو یه سانحه خونوادشو از دست دادو به خاطر بی کسی الان تو بهزیستیه و سلامتیشم از دست داده....نمیخوام بیشتر ناراحتت کنم عزیزم، ولی دوست ندارم یه ذره هم دل مهربونت غصه دار باشه...من احساس میکنم خدا ادمای خوبو زودتر میبره پیش خودش...

فردا میدونم واست یه ذره سخته ولی بدون دل همه ی بچه های اینجا پیش شما و دوستاییه که پدرشون پیش خداست....

چشم قربونت برم ما واسه آرامش روحشون حتما دعا میکنیم اگه قابل باشیم:gol::gol::gol:

دوست دارم همیشه بخندی و خوشحال باشی...دست مادرتو ببوس فردا...

nafis...

مدیر بازنشسته
اشکمو در آوردی:crying2:
انشالا که خدا بابای شما و همه ی باباهایی که دیگه در قید حیات نیستن رو، بیامرزد،
منم سه صلوات به نیت فاتحه براشون فرستادم.:w30:
میگن میزان مصیبت و بلا به اندازه صبر و تحمل، پس حتما خدا به همون اندازه به شما صبر و تحملشم میده
[FONT=arial, sans-serif]
[/FONT]

ice-boat

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر نازم
امسال هم دستام خالیه
تا وقتی بودی غیرتی نبود که جبران محبتاتو بکنه
الانم که نیستی فرصتی نیست
فقط میگم هرجا باشم به یادتم هرجا باشم دوست دارم
با تمام وجووودم
تو تنها عشق من باقی میمونی
کاش صدامو بشنوی عشقم
سلام دوست عزیز .واقعا نمیدونم چی بگم .خیلی باید واستون سخت باشه غم از دست دادن پدر خیلی سخته .خدا بیامرزدش روحش شاد وهمیشه در ارامش باشه.:gol::gol::gol::gol:

پریناز68

عضو جدید
سلام ترناز جونم...........
خیلی دیر به تاپیکت سر زدم، واقعا نمیدونم چی بگم، میدونم خیلیییییییی سخته... خیلیییییییی
دخترا خیلی بابایی هستن، من که اینطوریم ولی حالا که نیست در عوضش مادرت هست، قدر اونو بدون عزیزم
خدا بیامرزتش... منم حضورم رو هرچند دیر اعلام میکنم و برای آرامش روحش فاتحه میخونم