تبادل اطلاعات جهت مصاحبه pgsoc

ِDarya

عضو جدید
Re: تبادل اطلاعات جهت مصاحبه pgsoc

اتفاقا" میگن قطار تاخیر نداره اصن؟
با این حساب منم ی روز زودتر برم!واقعا" حسش نیس تو اون گرما:(

اینجور خیالتون راحت تره
من توی نقشه که نگاه کردم فاصله راه آهن تا پالایشگاه خیلی مسیرش زیادتره تا اگه توی شهر باشید.

mohandes_ali

عضو جدید
اتفاقا" میگن قطار تاخیر نداره اصن؟
با این حساب منم ی روز زودتر برم!واقعا" حسش نیس تو اون گرما:(

نهههههههه قطار تاخیرش زیاده داداش من رفت مشهد سه ساعت تاخیر داشت....پس چجوری میخوای کار کنی اونجا باید کنار بیایم با گرما

hunter1986

عضو جدید
الان حسش نیست.وگرنه من کارشناسی آبادان بودم.هم از بندر گرمتره هم این که تا دلت بخواد گرد و خاک داره
شاید با اتوبوس رفتم!

مهیا-ن

عضو جدید
سلام دوستان. خوبین؟
سایت استخدامیو باز کردم. نمیدونستم بخندم یا متاسف شم ولی خب جاتون خالی قهقهقهه زدم. برین یه سر واسه تفریح :)
دوستان مصاحبه که ذکر شده تخصصی ولی امکان گرفتن تست راوان شناسی هستش؟؟
لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده

mohandes_ali

عضو جدید
سلام دوستان. خوبین؟
سایت استخدامیو باز کردم. نمیدونستم بخندم یا متاسف شم ولی خب جاتون خالی قهقهقهه زدم. برین یه سر واسه تفریح :)
دوستان مصاحبه که ذکر شده تخصصی ولی امکان گرفتن تست راوان شناسی هستش؟؟
لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده

بنظر من که واسه همه چی آماده بشید حتی مصاحبه عقیدتی _سیاسی چون به ریسکش نمی ارزه......
کتاب مصاحبه حضوری نوشته کاظم زاده 8تومنه واسه عقیدتی سیاسی
چندتا تست روانشناسی از نت گییر بیار بزن
اسامی کابینه دولت سخخنرانی های اقای خامنه ای و نماز جمعه فراموش نشه با تخصصی هاتون
خلاصه جای هیچ ریسکی نذارید

ali7695

عضو جدید
سلام دوستان
از بچه های مهندسی شیمی اینجا کسی میاد یکم با هم پرسش و پاسخ کنیم

مهیا-ن

عضو جدید
مهندس مصاحبه تخصصیه. عقیدتی بعدن انجام میشه. من عقیدتی نخوندم. توی پروفایل هم ذکر شده بود تخصصی. کلن روند نفت اینجوریه خب
حوصله ندارم عقیدتی بخونم :(

mohandes_ali

عضو جدید
مهندس مصاحبه تخصصیه. عقیدتی بعدن انجام میشه. من عقیدتی نخوندم. توی پروفایل هم ذکر شده بود تخصصی. کلن روند نفت اینجوریه خب
حوصله ندارم عقیدتی بخونم :(

کلا تو این مملکت هیچی حساب کتاب نداره...تنبل

مهیا-ن

عضو جدید
مهندس تشکر واسه فایلات. حالا که زحمت کشیدی میتونی یه سری سوالات روان شناختی به درد بخورم در اختیارمون بذاری. البته پررویی نباشه ها:cool:

mohandes_ali

عضو جدید
سوال اول - دلیلتان برای تقاضای این شغل چیست؟منظور این سوال اینست که آیا شما خود را مناسب این شغل می دانید؟مصاحبه گر می خواهد بداند آیا شما صرفا از روی بیکاری به این شغل و این شرکت آمدید و یا اینکه برای بدست آوردن این شغل، انگیزه دارید؟ لذا لازم است اطلاعات کافی در مورد شغل مورد نظر داشته باشید ، بالاخص در مورد ماموریت آن شغل و ماهیت آن و اینکه هدف کارفرمایان و انتظار آنها از این شغل چیست ؟اگر بتوانید در مورد شغل مورد نظر با اطرافیان از جمله اساتید حسابداری و یا مدیران مالی و حسابداران خبره مشورت کنید و یا در اینترنت در مورد شغل مورد نظر جستجو کنید ، می توانید به چنین سوالاتی پاسخ های مناسب بدهید.برخی از افراد فقط به دلیل کسب درآمد به شغلی روی می آورند و برایشان مهم نیست که شغل مورد نظر چیست.برخی از افراد وقتی پرسشنامه استخدامی را در شرکتی تکمیل می کنند در قسمت شغل مورد تقاضا عبارت (اداری و دفتری) را می نویسند.این عبارت یعنی اینکه مهم نیست چه شغلی باشد و فقط می خواهد مشغول به کار بشود.این دسته افراد فقط به صورت کارمندی هستند یعنی صبح بیایند اداره و ساعت ورود را ثبت کنند و عصر نیز کارت بزنند و از اداره بیرون بروند.این افراد در بلندمدت ، مناسب کارهای مهم شرکت نخواهند بود.اما برخی از افراد علاوه بر در نظر داشتن حقوق و مزایای شغل مورد نظر،به فکر آینده و پیشرفت شغلی خود هستند و هر شغلی را انتخاب نمی کنند.این افراد برای پیشرفت خود و شرکت خود،تلاش می کنند و نظر می دهند و به فکر سازندگی هستند و نسبت به دسته اول بسیار بیشتر می توانند به شرکت کمک نمایند.سوال دوم - اگر ممکن است برای ما بگوئید که چه عاملی باعث جذب شما برای داشتن شغل در شرکت ما شده است؟یعنی چرا برای استخدام به شرکت همسایه نرفیتد و به این شرکت آمدید؟این سوال یعنی اینکه شما چه توانایی در خود سراغ دارید که این شغل را مناسب برای خود می دانید ؟درجواب این سوال می توانیددرباره تحصیلات، مهارتها، تجربیات و خصوصیات شخصیتان که مناسب برای کار در آن سازمان است توضیح دهید.البته حرفی نزنید که بعدا نتوانید آن را انجام دهید.هیچگاه دروغ نگوئید و کارها و توانائی هایتان را بزرگنمایی نکنید.خیال پردازی نکنید و واقعیت ها را بگوئید.سوال سوم - برای ما از زمانی بگویید که از شما برای شرکت در یک کار تیمی درخواست شده است؟
می خواهند روحیه شما را در زمینه کار گروهی ارزیابی نمایند که آیا شما انسانی هستید که برای انجام کارها، تکروی می کنید یا اینکه توانایی بکارگیری افراد زیرمجموعه را دارید؟آیا در یاددادن و یاد گرفتن خسیس هستید و یا اینکه مانند یک معلم به تعلیم و تعلم می پردازید؟باید بگویید و توضیح دهید که در گذشته در چه کار گروهی شرکت کردید و نتیجه آن چه بوده است؟همه انسانها گاهی اوقات رئیس هستند و گاهی اوقات مرئوس.باید بدانید که با هر کدام از اینها چگونه برخورد کنید.از گذسته کاری خود و در خصوص کار گروهی که انجام دادید صحبت کنید. در پاسخ می توانید بگویید که مسئولیت شما در گروه چه بود ، چه کارهایی انجام دادید و نتیجه این کار گروهی چه بود.در واقع شما باید بتوانید بسیار سلیس و روان از گذشته ی کاری خود بگویید،سعی کنید تا حد امکان یک روند بسیار منظم برای بازگویی گذشته ی خود انتخاب کرده و به کار برید.یعن به ترتیب صحبت کنید و پراکنده صحبت نکنید.بهترین راه این است که از قبل،تمرین کنید.اگر بتوانید بیان رزومه ی کاری خود را در حضور افراد خانواده و یا دوستان تمرین کرده و ایرادات خود را متوجه شوید ، کمک شایانی به استخدام خود کرده اید.همیشه باید قبل از امتحان دادن،یکبار درس را مرور کرد بنابراین قبل از جلسه مصاحبه،افراد خانواده را جمع کرده و سعی کنید به آنها توضیح دهید که در جلسه مصاحبه چگونه پاسخگو خواهید بود؟وقتی توضیح می دهید اولا خودتان متوجه اشتباهات خود در توضیح دادن می شوید و ثانیا اعضای خانواده نیز اشکالات احتمالی را به شما گوشزد می کنند و این یک تمرین خیلی خوب است.
سوال چهارم - چگونه با افراد جدید رابطه کاری برقرار می کنید؟این سوال در خصوص روابط عمومی شماست. در شرکتی مه کار می کنید با افراد متعددی همکار می شوید. هر کدام از این همکاران دارای خصوصیات اخلاقی مختلفی هستند و هر کدام از آنها دارای افکار و نگرشهای مختلفی هستند.همچنین برخی از همکاران یک اداره ، گاهی اوقات از مسایل بیرون از شرکت ناراحت هستند، خسته هستند،مریض هستند،مشکل مالی دارند و ... در نتیجه شما باید بتوانید با آنها در هر حالتی رابطه صمیمانه برقرار نمایید و با آنها اصطلاحا بسازید.اگر تشخیص دادید که یکی از همکاران شما در یک روز خاص،نارحت است و مشکلی دارد سعی کنید در آن روز به او کار کمتری واگذار کنید و بخشی از کازهای او را کاهش دهید تا بیش از حد به ایشان فشار نیاید.این اتفاق ممکن است در رزوهای بعد برای شما م اتفاق بیفتد.به هر حال،ما انسان هستیم و دارای احساس . در جواب این سوال باید در باره مهارتهای گروهی خود صحبت کنید. از باید ها بگویید و از نتیجه ی همکاری،یعنی تا حد امکان از خودتان نگویید،چرا که این موضوع باعث می شود کارفرمایان، شما را مغرور و یا از خودراضی بدانند!باید فواید همکاری کارکنان یک سازمان را بگوئید که موجب هم افزایی می شود، بگوئید که همکاران باید به همدیگر کمک کنند ولی در کار یکدیگر دخالت نکنند،بگوئید که گاهی اوقات فردی مریض می شود یا مرخصی می رود باید کار او را انجام داد تا در فعالیتهای روزمره شرکت،خللی ایجاد نشود و .....سوال پنجم -انتظار دارید طی 5سال آینده در چه جایگاهی باشید؟ چه خواهید کرد اگر در رسیدن به آن جایگاه موفق نشوید؟با این سوال می خواهند بدانند که آیا شما دارای برنامه ای برای پیشرفت هستید یا نه ؟به دنبال این هستند که آیا شما فردی هستید که می خواهد پیشرفت کند یا نه؟ برخی از افراد از تغییر می ترسند.مثلا اگر نحوه قرار گرفتن میز کار آنها در داخل اتاق تغییر کند بسیار ناراحت می شوند و فکر می کنند نظم کهکشان بهم ریخته است.با این سوال می توان متوجه شد که آیا فرد مصاحبه شونده از تغییر می ترسد؟آیا برنامه ای برای ارتقا و پیشرفت خود دارد؟ به مصاحبه گر توضیح دهید که درباره خواسته هایتان از شغل و جایگاه مطلوب خود فکر کرده اید.در خصوص قسمت دوم سوال هم به مصاحبه گر نشان دهید که انعطاف پذیر هستید و در صورت عدم موفقیت به دنبال فرصتهای جدید خواهید بود.از شکست،پلی برای پیروزی می سازید.هیچگاه امیدتان را از دست نمی دهید و همیشه تلاش می کنید تا با کمک خداوند به نتیجه مطلوب برسید.سوال ششم-چه مهارتهاوتوانایی های خاصی راباخودبه محیط کارخواهید برد؟ قصد دارید چه مهارتهای دیگری را در آینده بدست بیاورید؟سوال مصاحبه کننده بدین معنی است که چه دلیلی دارد که شما را در این شرکت استخدام نمایند؟شما امتیازی نسبت به دیگر مصاحبه شوندگان دارید که باعث می شود برای استخدام انتخاب شوید؟این سوال درباره توانایی ها و ضعف های شماست.به هرحال باید جهیزیه های خود را نام ببرید.تجربیات گذشته، فعالیتهای قبلی،نمرات خوب دوران دانشگاه،پروژه ها و تحقیقاتی که انجام دادید و نتایجی که به آن دست یافته اید را نام ببرید.البته به متعهد بودن خود(صداقت،درستکاری،امانت دار بودن،رازدار بودن و ... ) هم اشاره کنید . هر حسابدار باید یکسری توانایی داشته باشد.حسابداری که فقط بدهکار و بستانکار بلد باشد نمی تواند موفق باشد. باید کامپیوتر و توانایی بکارگیری انواع نرم افزارهای مختلف را داشته باشد و در زمان مصاحبه این توانایی ها را نام ببرید.سوال هفتم - برای ما درباره یک وضعیت چالش انگیز که با آن برخورد کرده اید بگویید.
وضعیت چالش انگیز یعنی بحران.در این سوال،میزان توانمندی فرد برای مدیریت بحران سنجیده می شود.همیشه شرایط عادی در شرکتها برقرار نیست. گاهی اوقات سختی است و گاهی اوقات خوشی و گاهی اوقات ناخوشی. مصاحبه کننده باید درباره اینکه آن وضعیت چه بود و چگونه با آن کنار آمده است صحبت کند.
این سوال نشاندهنده ی مدیریت شما بر فضای کاری و یا مشکلات است . سعی کنید بیشتر از منطق و عقلانیت صحبت کنید.مدیریت بحران شما چگونه است؟آیا توانایی حل مشکلات را دارید؟به هرحال در اداره در هر روز مشکلاتی به وجود می آید که شما به عنوان مسئول یک قسمت باید بتوانید آنها را راهبری نموده و حل نمائید به نوعی که اولا آسیبی به شرکت نرسد و ثانیا به خود شخص نیز آسیبی وارد نشود.نباید صورت مسئله را پاک کرد و باید به بهترین شکل ممکن،مسائل را حل نمود.در حل مسائل باید قدرت تجزیه و تحلیل خود را به بهترین شکل ممکن افزایش داده و بهترین راه حل را ارئه نمائید.خوب فکر کنید تا نتیجه بهتری بدست آید.
سوال هشتم -آیا موفقیتی هست که شما به طور خاص به آن افتخار می کنید؟ آن موفقیت چیست؟ چرا برایتان مهم است؟باید افتخارات گذشته خود را بیان کنید.بیشتر سعی کنید راجع به شغل مورد تقاضای شما باشد و مرتبط با موضوع باشد.مثلا ممکن است در گذشته یک سیستم اطلاعاتی حسابداری برای یک بنگاه اقتصادی طراحی و اجرا کرده باشید.در یک بنگاه اقتصادی توانسته باشید سیستم حسابداری آنها را از دستی به کامپیوتری تغییر داده باشید.صورتهای مالی یک شرکت را تهیه کرده باشید.کتاب یا مقاله نوشته باشید و .... . سعی نکنید صرفا به خاطر اینکه حرفی زده باشید و پاسخی داده باشید از هر موضوعی سخن بگوئید.ولی اگر راجع به شغلتان هیچ افتخاری در گذشته نداشتید می توانید با ذکر نمودن این مطلب که در رابطه با شغلتان هیچ افتخاری ندارید مابقی افتخاراتتان را بیان کنید.مثلا قهرمانی در یک رشته ورزشی و یا هر توانایی دیگر .البته نکته ی قابل توجه آنکه سعی کنید تا حد امکان دیگران را هم در کسب موفقیتهای خود سهیم بدانید و به نقش اطرافیان تاکید کنید ، این باعث می شود کارفرمایان به نقش کار تیمی در زندگی کاری شما بیشتر ایمان بیاورند.

mohandes_ali

عضو جدید
۱- از خودتان برایمان بگویید
این سوال معمولا اولین سوالی است که هر مصاحبه کننده‏ای از شما می‏پرسد که جواب آن معمولا به این ترتیب است :
مشخصات اسمی، تحصیلات، سابقه کاری، تخصص، چگونگی عملکرد، افتخارات و هر آنچه که نیاز باشد حداکثر در عرض ۲ دقیقه (مختصر و مفید). باید دقت کرد که در پاسخ به این سوال و در کل همۀ سوالات نباید حاشیه رفت و جوابها را از زندگی شخصی بیرون کشید. همچنین باید دقت کرد که مسائل و مشکلات ما به خودمان مربوط است و نه به محیط شغلمان. ضمنا فراموش نکنید که این سوال برای گرم کردن است.
۲- از ما چه می‏دانید و چرا ما را برگزیدید
در جواب این سوال باید کمی دقت کرد و از قبل اطلاعاتی را راجع به این اداره یا کارخانه کسب نمود. همچنین ترجیحا مزایای این مورد شغلی را بیان نمود بعلاوه آیندۀ شغلی، اهداف کاری، مشکلات و موانع و … را نیز باید عنوان نمود.
۳- چرا شغل قبلی خود را رها کردید
این سوال معمولا برای محک زدن روحیه شماست و ترجیحا از انتقاد و بدگویی شغل قبلی بپرهیزید و همچنین سعی کنید به مصاحبه‏کننده بفهمانید که تنوع طلبی و میل به پیشرفت اولین هدف تغییر شغل بوده است.
۴- شما چه کاری از دستتان بر می‎‏آید که فکر می‏کنید بهتر از دیگران می‏توانید
و یا چرا فکر می‏کنید برای این کار مناسب هستید
بهتر است در جواب این سوال به چند مورد از استعدادهای خود اشاره کنیم که در این رشتۀ کاری به کار می‏آید مثلا اگر کار صنعتی است، به مهارتهای فنی اشاره شود و اگر کار نرم افزاری است به مهارتهای مطالعه و … اشاره گردد.
۵- آیا شغل دومی هم دارید
داشتن شغل دوم جرم نیست اما گفتنش هیچ فایده‏ای در یک مصاحبه نخواهد داشت. پس ترجیحا آنچنان وانمود کنید که تمام تمرکز شما بر روی این کار است.
۶- اگر شغلی بهتر از این شغل به شما پیشنهاد شود چه می‏کنید
شما همیشه کارمندی صادق هستید و هیچ وقت کار خود و سابقۀ کاری خود را از بین نمی‏برید پس در جواب این سوال ابتدا باید عنوان کنید که شما به این شغل علاقمند هستید و نیل به اهداف خود را در این شغل می‏بینید اما اگر در میانه راه مشکلی برایتان پیش آمد ناچارا به آن شغل دیگر روی می‏آورید.
۷- چه چیز باعث می‏شود فعالیتتان بیشتر شود
در پاسخ به این سوال از مطرح کردن مسائل مالی بپرهیزید و بیشتر مسائل محیط کار، همکاران و سپس شرایط جسمی روحی را عنوان فرمایید.
۸- انتظار چه میزان حقوق را دارید
مصاحبه کنندگان معمولا صداقت را شرط اول استخدام در نظر می‏گیرند پس در پاسخ به این سوال اولا نباید فروتنی به خرج داد و مثلا مبلغی پایین را پیشنهاد داد ثانیا مبالغ بالا و ایده‏آل را پیشنهاد نکنیم زیرا بلند پروازی و در نتیجه عدم میل به ادامه کار را رقم خواهد زد.
۹- آیا به همکاری و هماهنگی و کار تیمی علاقمندید
کار گروهی نشانه‏ای از اخلاق اجتماعی و بالا بودن سطح هوش اجتماعی هر شخص است که رابطۀ مستقیم با چگونگی عملکرد وی در محیط کار دارد. پس بهترین پاسخ به این سوال جواب دندان شکن “آری” است. اما بازهم صداقت فراموش نشود و در صورتیکه میل شما به گونه‏ای دیگر است عنوان نمایید.
۱۰- دوست دارید رییس یا مدیر شما چگونه باشد
جواب مناسب برای این سوال همان میل شخصی شماست که معمولا به این صورت بیان می‏شود که من از رییسم انتظار انتقادپذیری، روحیۀ تشکر و همزبانی با کارمند را دارم.
۱۱- مهمترین ضعف شما در چیست
در پاسخ به این سوال زیاد نباید دروغ گفت اما نیازی نیست که همه چیز را نیز بگوییم. بهترین راه برای پاسخ به این سوال همان کوچک کردن مسائل بزرگ است. مثلا اگر من از صدای ناهنجار اشخاص ناراحت می‏شود میتوانم این را بگویم صدای بلند گوشم را اذیت می‏کند و یا اینکه اگر مشکل خانوادگی در روحیه کاری من خدشه وارد می‏کند، می‏توانم بگویم ترجیح می‏دهم با روحیه ناخوش سرکار حاضر نشوم و مرخصی بدون حقوق داشته باشم.
۱۲- در صورتیکه مشکلی را در بین کارمندان این اداره/سازمان/کارخانه/شرکت ببینید چه می‏کنید
این سوال نیز نوعی سوال هوش محسوب می‏شود. بهتر است در پاسخ به این سوال دو مطلب را در نظر گرفت : اگر بگوییم هیچ عکس العملی نشان نمیدهیم و به قولی منظورمان عدم دخالت به کار دیگران است اشتباه کرده‏ایم همچنین اگر بگوییم سریعا با مسئول مربوطه در جریان میگذاریم نیز نشاندهندۀ گوش به بازی بودن ماست. اما بهترین پاسخ به این سوال این است که بگوییم ابتدا مسئله را بررسی نموده چنانچه حل آن از دست خودمان بر آمد که هیچ وگرنه طی نامه‏ای کتبی آنرا با مسئول در جریان می‏گذاریم. به این ترتیب انضباط کاری خود را نیز نشان داده‏ایم.
۱۳- چه اهدافی را برای ما دنبال خواهید کرد
پاسخ به این سوال اگرچه برای هم مصاحبه کننده‏ای روشن است اما پاسخ دقیق که از روی تحقیق و بررسی شخص مصاحبه شونده نشئت گرفته باشد خیلی فرق می‏کند. در پاسخ به این سوال باید رقبا و شرکتهای حریف را شناسایی کرده و کالاهای این کارخانه و یا خدمات این سازمان را بدانیم. سپس پاسخی مبنی بر پیشرفت و توسعۀ این نوع محصولات و پیروزی در مقابل حریف را به گونه خلاصه عنوان نماییم.
۱۴- هدفتان از کار کردن چیست
این سوال که معمولا در اواخر مصاحبه پرسیده می‏شود، دربردارندۀ همۀ ابعاد شخصیتی شماست. پاسخ به این سوال درخور کمی تامل و البته برنامه‏ریزی قبلی است. باید دقت کرد که هر کاری در نتیجه رسیدن به جایگاههای بالا را در صورت درست انجام دادن، در بر دارد. پس اولین قسمت پاسخ به این سوال می تواند “پیمودن پله‏های ترقی” باشد. سپس آسایش خانواده و زندگی مرفه و در آخر در صورتیکه کار با ارباب رجوع در ارتباط است خدمت به مردم.
۱۵- آیا سوالی دارید
این سوال معمولا آخرین سوالی است که از مصاحبه شونده پرسیده می‏شود. ترجیحا سوال پرسیده شود اما نه سوالات شخصی بلکه بهترین نوع سوال پرسیدن در مورد چگونگی عملکرد کارمندان، چگونگی دریافت ارتقاء شغلی، محصولات کارخانه و … است.

ali7695

عضو جدید
سلام
از دوستان مهندسی شیمی
کیا روز 17 ام مصاحبه دارن
امیدوارم همتون موفق بیاید بیرون
خواهشا بعد از اینکه مصاحبه دادید بیاید اینجا و کامنت بزارید که چه سوالاتیو پرسیدن

palang-sorati

عضو جدید
سلام دوستان من 17 رفتم مصاحبه
اول صبح رفتم روبروی مجتمع نیلی که اتوبوسش امد و با هماهنگی چند تا از کارکنان سوار شدیم و رفتیم محل مجتمع بعد یک اقایی امد و کمی صحبت کرد که فامیلش اقاجری بود که می گفت مسول استخدام هست 3 تا فرم دادند پر کردیم که مربوط به اطلاعات شخصی هر فرد بود
بعد پرونده هارو تکمیل کردیم تا اینجا که عادی بود
بعد بر حسب رشته می رفتی تو اتاق و ازتون سوال میپرسیدن که فضا خیلیی دوستانه وعالی بود من چون سابقه کار داشتم بیشتر از کارم پرسیدن

بعد دوستان لطف کنند یک سری سوالات روبپرسد که حقوق دریافتی لیسانس چقدر هست ایا اسکان داره یا خیرو اینگونه سوالات تا شفاف سازی بشه
البته ما هم پرسیدیم گفتند حقوق بر اساس ضوابط اداره کاره

آخرین ویرایش:

mohandes_ali

عضو جدید
اول صبح رفتم روبروی مجتمع نیلی که اتوبوش امد و با هماهنگی چند تا از کارکنان سوار شدیم و رفتیم محل مجتمع بعد یک اقایی امد و کمی صحبت کرد که فامیلش اقاجری بود که می گفت مسول استخدام هست 3 تا فرم دادند پر کردیم که مربوط به اطلاعات شخصی هر فرد بود
بعد بر حسب رشته می رفتی تو اتاق و ازتون سوال میپرسیدن که فضا خیلیی دوستانه وعالی بود من چون سابقه کار داشتم بیشتر از کارم پرسیدن

میشه کامل تر توضیح بدی چی پرسیدن ازت؟؟؟؟

بعد دوستان لطف کنند یک سری سوالات روبپرسد که حقوق دریافتی لیسانس چقدر هست ایا اسکان داره یا خیرو اینگونه سوالات تا شفاف سازی بشه

masoumeh.rey2004

عضو جدید
اول صبح رفتم روبروی مجتمع نیلی که اتوبوش امد و با هماهنگی چند تا از کارکنان سوار شدیم و رفتیم محل مجتمع بعد یک اقایی امد و کمی صحبت کرد که فامیلش اقاجری بود که می گفت مسول استخدام هست 3 تا فرم دادند پر کردیم که مربوط به اطلاعات شخصی هر فرد بود

ممنون که توضیح دادین
فقط یه سوال: زبان و کامپیوتر هم میپرسن؟
اگر میپرسن میشه کمی توضیح بدین.
ممنون

مهیا-ن

عضو جدید
مهندس لطفا بیشتر توضیح بدین. منظورم اینه کامل بگین چیا پرسیدن!
ان شاا... که جز نفرات منتخب مصاحبه باشین

palang-sorati

عضو جدید
من یک ساعت داخل بودم مثلا به من یک متنی رو به فارسی گفت و خواست که به انگلیسی بر گردونم

ممنون که توضیح دادین
فقط یه سوال: زبان و کامپیوتر هم میپرسن؟
اگر میپرسن میشه کمی توضیح بدین.
ممنون
زبان رو که گفتم
کامپیوتر هم از من چند تا فرمول اکسل پرسید که خیلی ساده بودو نرم افزار هایسس رو هم پرسید.البته من خودم تو فرم نوشته بودم که اینها رو بلدم کار کنم

مهندس لطفا بیشتر توضیح بدین. منظورم اینه کامل بگین چیا پرسیدن!
ان شاا... که جز نفرات منتخب مصاحبه باشین
من که گفتم در مورد کار قبلیم پرسیدن و اینکه میدونم چه واحد هایی داره اونجا یا نه که من کامل توضیح دادم چون قبلش مطالعه داشتم
کلا دوستان اصلا استرس نداشته باشید سوالات در سطح کتب دانشگاهی شما هست و محیط کامل دوستانه بعد شما قرار نیست به کل سوالت پاسخ بدید

دوستان مصاحبه روانشناسی فعلا در کار نبود، فرم ها اطلاعات شخصی رو می خواست و توانمندیتو تو هر ضمینه مثل سابقه ، نرم افزار ،............
3 نفر از من مصاحبه گرفتند
شما هم اون سوالهایی رو که من گفتم بپرسید انشا ا... هرکس حقش هست قبول شه

;););)

آخرین ویرایش:

masoumeh.rey2004

عضو جدید
من یک ساعت داخل بودم مثلا به من یک متنی رو به فارسی گفت و خواست که به انگلیسی بر گردونم

زبان رو که گفتم
کامپیوتر هم از من چند تا فرمول اکسل پرسید که خیلی ساده بودو نرم افزار هایسس رو هم پرسید.البته من خودم تو فرم نوشته بودم که اینها رو بلدم کار کنم

من که گفتم در مورد کار قبلیم پرسیدن و اینکه میدونم چه واحد هایی داره اونجا یا نه که من کامل توضیح دادم چون قبلش مطالعه داشتم
کلا دوستان اصلا استرس نداشته باشید سوالات در سطح کتب دانشگاهی شما هست و محیط کامل دوستانه بعد شما قرار نیست به کل سوالت پاسخ بدید

خیلی خیلی ممنون
موفق باشید

mohandes_ali

عضو جدید
سایت استخدام بچه ها گفتن چندتا سوال روانشناسی هم پرسیدن البته شفاهی بوده نه کتبی.... این دوستمون هم میگه نپرسیدن ....:confused::confused::confused:

palang-sorati

عضو جدید
سایت استخدام بچه ها گفتن چندتا سوال روانشناسی هم پرسیدن البته شفاهی بوده نه کتبی.... این دوستمون هم میگه نپرسیدن ....:confused::confused::confused:

دوست من سوال فقط شد که نقطه ضعف و قوتت رو بگو من که جاهای دیگه مصاحبه رفتم واسه روانشناسیش 200،300 تا تست میدن.4،5 نفر هم میشینن 1،2 ساعت ازت سوال می پرسن

انشاا... سرگیجه برطرف شه:):smile:

مهیا-ن

عضو جدید
سلام دوستان
دریا جان من الان در دسترس قرار گرفتم که شما رفتی مصاحبه
ان شاا... موفق باشی

hunter1986

عضو جدید
میگم بچه ها کسی راجب این بحث نمره ارفاقی(ب روایتی 20 و ب روایتی 40) به بومیا اطلاعی نداره؟شایعس یا صحت داره؟اعصابم ب هم ریخته از وقتی شنیدم.خودم که مصاحبه رفتم همچین بحثی نبود.خداییش خیلی ستمه

بالا