تا حالا کسی عاشقت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شده اره... کلی باهاش حرف زدم تا سعی کرد بی خیال شه.
فکر نکنم هنوزم بی خیال شده باشه.
غیر از اون موردای دیگه هم بوده که عشق نبوده منم تلاشی نکردم که راحت فراموش شه.
مشکل خودشون بود... اما دایی اگه عشق بود منم یه کاری میکردم

در کل خدا نسیب گرگ بیابون نکنه سخته بخوای برا کسی که اصلا حرف تو کلش نمیره چیزیرو توضیح بدی...

صياد

عضو جدید
خود تشخيص اينكه عاشقته يا ميخواد ازت سوء استفاده كنه خودش خيلي مهمه ...
الان اين دوميش مده ... گول نخور عزيز:razz:

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق همیشه بوده همیشه خواهد موند
من خودم این تاپیک رو زدم اما معتقدم که می شه عاشق شد و عاشق موند نه فقط اینکه عاشق یه نفر باشی و واسش بمیری نه این عشق نیست
عشق اونه که عاشق همه چیز و همه کس باشی و با این احساس به کمال برسی

عزيزم مثل اينكه عنوان تاپيكت رو فراموش كردي ! چون گفته بودي كه اگر كسي عاشقت بشه .
من هم با تو موافقم كه عشق فقط به يك انسان خلاصه نمي شه چون اگه يه همچين چيزي بود الان توي زندگي هيچ كس اميدي نبود چون هر انسان به عشق چيزي زندگي مي كنه و اون هم هدفش رو تعيين مي كنه و براش تلاش مي كنه ! وگرنه همه به پوچي مي رسيديم .

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
یه نفرم عاشق من شده .طبق معمولم از بچه های دانشگاهه.اگه بدونین به خاطر من چه کارایی می کنه;)یه مدتیه که ازش خبری نیست.خدا کنه عاشقی از سرش افتاده باشه چون ما به هیچ وجه به درد هم نمی خوریم.

kavehm

عضو جدید
واسه من هردو حالتش پیش اومده،‌هم کسی عاشقم بوده که من نمیخواستمش و هم من کسی رو دوست داشتم که اون منو نمیخواست.
تقریبا 1 سال اعصاب درستی نداشتم، حسابی به هم ریخته بودم، داشتم خل میشدم.
نه من تونستم کسی رو که منو دوست داشت متقاعد کنم و نه کسی رو که من دوسش داشتم و هنوز هم دارم تونسته منو راضی کنه. یکی کمکم کنه که بتونم فراموش کنم.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واسه من هردو حالتش پیش اومده،‌هم کسی عاشقم بوده که من نمیخواستمش و هم من کسی رو دوست داشتم که اون منو نمیخواست.
تقریبا 1 سال اعصاب درستی نداشتم، حسابی به هم ریخته بودم، داشتم خل میشدم.
نه من تونستم کسی رو که منو دوست داشت متقاعد کنم و نه کسی رو که من دوسش داشتم و هنوز هم دارم تونسته منو راضی کنه. یکی کمکم کنه که بتونم فراموش کنم.
این ینی اخر خود خواهی.
دلم برا اونی که دوستت داره میسوزه ... بیچاره.
تا وقتی که اذیتش کنی خودتم اذیت میشی...

امیر Amir

عضو جدید
شده اره... کلی باهاش حرف زدم تا سعی کرد بی خیال شه.
فکر نکنم هنوزم بی خیال شده باشه.
غیر از اون موردای دیگه هم بوده که عشق نبوده منم تلاشی نکردم که راحت فراموش شه.
مشکل خودشون بود... اما دایی اگه عشق بود منم یه کاری میکردم

در کل خدا نسیب گرگ بیابون نکنه سخته بخوای برا کسی که اصلا حرف تو کلش نمیره چیزیرو توضیح بدی...

زرشک

یعنی شما اینقدر دلبربا هستی که موردای دیگه هم داشتی..به غیر از اون بخت بر گشته!!!
مشکلشون چی بوده؟!! یعنی شما خیلی نرمالی و بقیه مشکل دارند!!!:)

اون کسیکه باهاش حرف میزدی چرا حرف توی کلش نمیرفت؟؟

اصلا خواستی به حرف هاش گوش بدی؟

آی پارا

عضو جدید
امیر جان خیلی باحال بود;):biggrin:
یکی عاشق من شده بود ولی نمیتونستم بهش بگم نمیخوامت چون میترسیدم ناراحت بشه،من ازش دوری کردم،فکر کنم الان دیگه فراموشم کرده

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره یه چند نفری بودن همشونا پیچوندم اما این اخرییه یا منا میگیره یعنی زنش میشم یا منا دق میده اخه اومده تو کوچمون خونه اجاره کرده ای خدا :cry:

gol_bahar

عضو جدید
تا حالا سه بار هم چنین اتفاقی برام افتاده،سعی کردم مثل خودشان پیش یرم تا ضربه ی زیادی بهشان نخوره ولی نشد بعدش سعی کردممنطقی کنار بیام ولی اصلا حرف منطقی را نمی فهمیدند بنابراین یکدفعه گفتم نه
حالا که خودم عاشق شدم و طرفه مقابل هم خیلی دوستم داشت یکدفعه رفت.احساس میکنم آه اونا من رو داره می گیره.

امیر Amir

عضو جدید
اره یه چند نفری بودن همشونا پیچوندم اما این اخرییه یا منا میگیره یعنی زنش میشم یا منا دق میده اخه اومده تو کوچمون خونه اجاره کرده ای خدا :cry:

امیر جان خیلی باحال بود;):biggrin:
یکی عاشق من شده بود ولی نمیتونستم بهش بگم نمیخوامت چون میترسیدم ناراحت بشه،من ازش دوری کردم،فکر کنم الان دیگه فراموشم کرده

آرزو بر جوانان عیب نیست...

تازگیا جوک های جالبی میخونم و میشنوم...:biggrin:

گیریم راست باشه....اون 2 تا چقدر ابله هستند که نمیدونند کسایی که الان توی عشقشون دارند کله معلق میزنند هیچ علاقه ای بهشون ندارند...:surprised:

متاسفم

LargoWinch

عضو جدید
تا حالا شده کسی عاشقت بشه؟ولی تو عاشقش نباشی یا حتی اونو نخوای ولی اون به شدت و از صمیم قلب تو رو دوست داشته باشه؟اگه اینجوری بشه چیکار می کنین چطوری به طرف می گین نمی خواینش و به درد هم نمی خورین؟جوری که نه اون ناراحت شه و نه خودتون مجبور باشین این عشق یه طرفه رو بپذیرین
چه دل خوشی داری شما
عشق چیه خیلی دوستش داری برو میدون انقلاب سراغ کتاب های رومانتیکی رو بگیر که سالی 2 تا نسخه هم فروش ندارن اونجا پیداش میکنی.
بر فرض که حالتی رو که شما گفتین پیش بیاد خیلی رک بهش میگم که شما دلباخته یک توهم شدین و من هیچ احساسی نسبت به شما ندارم.:w01::w18:

saba eng

عضو جدید
عشق بايد دوطرفه باشد عشق يكطرفه معني ندارد ولي اگرعشق عشق واقعي باشد درطرف مقابل نيز اين عشق پديد ميايد وليكن باصبر:love:

MFN

عضو جدید
:w42: آدم خودش عاشقشه بهتره;)امشب دلم از آمدنت سرشار است......... ....فانوس به دست کوچه دیدار است..........آن گونه تو را در انتظارم که اگر...... ..این چشم بخوابد آن یکی بیدار است:w42:

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره واسه منم اتفاق افتاده براتون يه چيز جالبي رو بگم

چند ماه پيش عاشق يه آدمي شدم كه هيچ وقت دليلشو نمي دونستم البته نگم عشق بگم دوسش داشتم چون به هر حال عشق يه مرحله بالاتره

يه روز زنگ زد و خداحافظي كرد
و حتي به من اجازه نداد بگم خداحافظ

فرداش زنگ و اس ام اس كه برگرد اين اولين آدمي بود كه شايد دوسش داشتم كه الان خيلي وقته ازم مي خواد برگردم اما من فهميدم كه اشتباه كرده بودم

اما در حال حاضر كسي پيدا شد كه اون عاشقم بود وسعي كردم بهش بگم كه من دوسش ندارم
و از اون جايي كه آدم ركي هستم حتي يه شب بهش گفتم از حرف زدنش متنفرم .........

و حالا باز من اشتباه كردم چون در تمام مدتي كه باهاش بودم دوسش داشتم
و ناخواسته عاشقش شدم
حالا اون مي خواد بره
حالا من مي خوام برم التماسش كنم كه نره
مگه چندبار ما عاشق مي شيم
درسته اگه دوسش نداشتم
اما حالا كه نيست و قراره 6 روزه ديگه ببينمش حاضرم هر كاري كنم تا برگرده

فقط يه چيز بهتون بگم بچه ها اگه كسي دوستون داره و تو دوسش نداري نپيچينوش
راحت بهش بگو البته اگه واقعا اين جوريه
نكنه اشتباه كنبد و مثل من دير بغميد كه تو هم اونو دوست داري .

تو رو خدا برام دعا كنيد
كه آخر اين هفته تنهام نزاره ......................

rosemehr87

عضو جدید
آره
بیچاره کلی هم ابراز احساس می کرد به حدی بود که دیگه دلم براش سوخت ولی خوب منم دلایلم را بهش گفتم
اون که قبول نکرد ولی سعی کردم که دیگه جلوی روش ظاهر نشم

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من هم پیش آمده ولی من خودم تا حدودی کشیدم کنار یعنی بدون اینکه بهش بگم فهمندم که ما به درد هم نمی خوریم اون هم خیلی خوب فهمید البته یکمی هم در موردش صحبت کردیم و از آنجایی که واقعا من را دوست داشت و بقول خودش خوشبختی من براش مهم بود با هم خداحافظی کردیم

من می دونم اون واقعا من را دوست داشت چون عاشق واقعی دنبال خوشبختی معشوقش هستش نه حتما رسیدن به اون

موفق باشید
پری :gol:

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا کسی عاشقت شده!!!!!!!!!!!!
چه جمله غریبی!!!!!!!!!!!
بهتره فقط روی این جمله خوب فکر کنیم که داره چی ازمون سوال میکنه
ممنون دوست عزیز تاپیک جالبی بود

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز

آرزو بر جوانان عیب نیست...

تازگیا جوک های جالبی میخونم و میشنوم...:biggrin:

گیریم راست باشه....اون 2 تا چقدر ابله هستند که نمیدونند کسایی که الان توی عشقشون دارند کله معلق میزنند هیچ علاقه ای بهشون ندارند...:surprised:

متاسفم

سلام امیر
اینو باهت موافق هستم :redface:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق بايد دوطرفه باشد عشق يكطرفه معني ندارد ولي اگرعشق عشق واقعي باشد درطرف مقابل نيز اين عشق پديد ميايد وليكن باصبر:love:

عشق واقعی :eek: مگه پیدا می شه وقتی پسران بخاطر پول و زیبایی و ... عاشق دختران می شن آیا این عشق واقعیه!
البته دختران هم همین طور
متاسفانه جامعه امروز برای عاشق شدن دنبال دلیل هستن اگر کسی که زشت باشه و بی پول آیا کسی هست که عاشق بشه ؟

mahroo

عضو جدید
آره.منم اينجوري شده.ولي وتقعا نمي دونم چي و چه جوري بهش بگم.نميدونم.خيلي سخت و دردناكه

morshedhossein

عضو جدید
تا حالا شده کسی عاشقت بشه؟ولی تو عاشقش نباشی یا حتی اونو نخوای ولی اون به شدت و از صمیم قلب تو رو دوست داشته باشه؟اگه اینجوری بشه چیکار می کنین چطوری به طرف می گین نمی خواینش و به درد هم نمی خورین؟جوری که نه اون ناراحت شه و نه خودتون مجبور باشین این عشق یه طرفه رو بپذیرین
سلام ارغوان

morshedhossein

عضو جدید
اصلا هم دردناک نیست, دردناکتر اون موقع است که زمان بگذرد و طرف مقابل عاشقتر شود اون موقع است که اگر بفهمد که این عشق یک طرفه است دردناک است

بالا