تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

• تاحالا با به هیچ عنوان با جنس مخالف دوست نبودم

رای: 65 43.9%
  • دوست بودم اما هیچ گونه رابطه جسمی برقرار نکردم

رای: 49 33.1%
  • رابطه جسمی داشتم اما رابطه جنسی نه(رابطه کامل نداشتم)

رای: 18 12.2%
  • دوست بودم و رابطه نسبتا کامل جنسی برقرار کردم

رای: 16 10.8%

• مجموع رای دهندگان
    148
وضعیت
موضوع بسته شده است.
اصلا آمار رو قبول ندارم . خیلی معنی شده .
بر عکس صحبت خیلی از دوستان نتیجه دیگه ای گرفتیم از این نظرسنجی !

pesare_bawafa

عضو جدید
اصلا اشاره من زياد به روابط دختر و پسر نيست
وقتي آدم مي بينه اكثر افراد جامعه فقط به فكر خودشون
تو هر چيزي فقط خودشون مي بينن
وقتي جامعه اينقدر ماديگرا شده
آدم چه جور مي تونه تو اين دوره و زمونه عشق رو باور كنه؟
نمي دونم شايدم دورو بري هاي من اينجورين!:surprised:
آدما باهمند تا باهم لحظه اي رو خوش باشند ولي هيچ وابستگي
قلبي به هم ندارند به راحتي آب خوردن همديگر رو فراموش مي كنند
اصلا من به رابطه اي كه هيچ مسئو ليتي رو براي دو طرف نمياره اعتمادي ندارم
اصلا دوست دختر و پسر داشتن براي تجربه است
تو وسيله اي نه هدف
من فکر میکنم یه طرفه داری به قاضی میری
من هم موافقم که پسرا وقتی قصد دوستی با دختری رو میکنند یکی از اهدافشون ایجاد رابطه جنسیه اما نتنها این مسئله کلی نیست بلکه کسانی هم که این فکر رو نمیکنند هم کم نیستن
خیلی ها رو میشناسم که بیشتر از اینکه نیاز به ارزای جنسی داشته باشن نیاز به ارزای عاطفی دارند
میبخشید که اینو میگم اما به نظر من شما نخوردین نون گندم فقط دیدین دست مردم با دیدن هم که نمیشه دقیق قضاوت کرد تازه به نونوایی هم خیلی بستگی داره شاید نونوای شما نونش خوب نبوده

پری ناز

عضو جدید
من فکر نمی کنم اجباری برای دروغ گفتن باشه چرا فکر می کنید آمار غلطه ؟ به نظر من میتونه درست باشه شاید ما ادمها با دید محدودی که داریم فقط دور و بر خودمونو می بینیم که ممکنه تمیز یا کثیف باشه ولی دنیا خیلی بزرگه و واقعیت رو باید از بالای بالا نگاه کرد.شاید اونقدرها که فکر میکنیم بدی ها زیاد نشده در ضمن هر ارتباطی که بد نیست .آدمها به هم احتیاج دارند .هم ومعنوی هم مادی هم روحی و هم جسمی.;)

من فکر نمی کنم اجباری برای دروغ گفتن باشه چرا فکر می کنید آمار غلطه ؟ به نظر من میتونه درست باشه شاید ما ادمها با دید محدودی که داریم فقط دور و بر خودمونو می بینیم که ممکنه تمیز یا کثیف باشه ولی دنیا خیلی بزرگه و واقعیت رو باید از بالای بالا نگاه کرد.شاید اونقدرها که فکر میکنیم بدی ها زیاد نشده در ضمن هر ارتباطی که بد نیست .آدمها به هم احتیاج دارند .هم ومعنوی هم مادی هم روحی و هم جسمی.;)
خوب منم واسه همین میگم . چون همه به هم نیاز دارن
پس یعنی اینقدر بچه های اینجا مثبتن و ما خبر نداشتیم !
یعنی هیچ کدوم تا حالا به جنس مخالف تمایلی نداشتن ؟ نیاز نداشتن ؟

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پری ناز جان ............شما خیلی به این آدما اطمینان داری
حرفات و منطق قبول می کنه اما
اما تاریخ و تجربه چیز دیگه ای نشون میده
میگه که آدما خیلی هوس بازن
با عقل میرن جلو ولی بعدش...............
گاهی اوقات موضوعی و که عقل تاییدش کرده .......توی تجربه.............نتیجه ی دیگه ای نشون داده

pesare_bawafa

عضو جدید
منم فکر میکنم آمار کاملا منطبق بر واقعیت نیست
البته نه اینکه همه دروغ گفتن بلکه شاید جامعه آماری ما با جامعه واقعی فرق میکنه:w05:

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یکی از دلایلش اینه که ..............
اینجا آدمایی با شخصیتای مختلف زیاد ........وجود نداره
البته به نظر من

pesare_bawafa

عضو جدید
یکی از دلایلش اینه که ..............
اینجا آدمایی با شخصیتای مختلف زیاد ........وجود نداره
البته به نظر من
موافقم
باید اضافه کنم که بیشتر بچه های اینجا اولا سنشون کمه و هنوز پاکن
دوما بیشتر تحصیل کرده یا در حال تحصیلا
در صورتی که این مسائل در جاهای دیگه بیشتر مثل بازار یا در محیط های کارگری

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی .می خواستم بگم نمی دونم چرا تو جامعه ما به همه چیز اینقدر سطحی نگا میشه. چرا تا اسم روابط دختر وپسر میاد سریع ذهنامون به جاهای دیگه کشیده میشه!چرا ما تو ایجاد ارتباطمون به آدم بودن طرف مقابلمون توجه نمی کنیم حالا چه اهمیتی داره که دختر باشه یا پسر!!!!!!!

Matrix

عضو جدید
سلام به همگی .می خواستم بگم نمی دونم چرا تو جامعه ما به همه چیز اینقدر سطحی نگا میشه. چرا تا اسم روابط دختر وپسر میاد سریع ذهنامون به جاهای دیگه کشیده میشه!چرا ما تو ایجاد ارتباطمون به آدم بودن طرف مقابلمون توجه نمی کنیم حالا چه اهمیتی داره که دختر باشه یا پسر!!!!!!!

شما احتمالا" تاپيك رو از اول مطالعه نكردي!

maede akbari

عضو جدید
ba salam.vala age begam na rast goftam .vali be nazaram refaghat dar hade shenakht aslan chize badi nist be sharti k az hade motearef nagzare.harchand khodam inkare nistam:razz:

pesare_bawafa

عضو جدید
ba salam.vala age begam na rast goftam .vali be nazaram refaghat dar hade shenakht aslan chize badi nist be sharti k az hade motearef nagzare.harchand khodam inkare nistam:razz:
خیلی ها تو این تاپیک با این نظر تو موافقن
شاید قبلا کسی بهت گفته باشه ولی من دوباره میگم
لصفا فارسی تایپ کن

mehrdad67

عضو جدید
تا هنگامی که فرهنگ سازی نشود وشیوه درست ارتباط سالم در قالب مهارتهای زندگی به جوانان آموزش داده نشود نمیتوانیم این دوستی را تایید کنیم:warn:

mehrdad67

عضو جدید
اگر شیوه ارتباط سالم در قالب مهارت های زندگی به جوانان آموزش داده شود میتوانیم این روابط راتایید کنیم اما چون در حال حاضر زیر ساخت های فرهنگی جامعه آشفته است این دوستی ها راهی جز به قهقرا ونتیجه ای جز آشفتگی های روحی وروانی به دنبال نخواهد داشت:gol:چون اولین رفتار صمیمانه ی که از طرف مقابل سر میزند آنرا به حساب اظهار علاقه می گذارند:gol: بر خیلی از دوستان و بچه های هم کلاسیم این نکته صدق میکند

Matrix

عضو جدید

اينكه پر از ابهام بود !

در حد شناخت يعني چي؟ شناخت از چي ؟

حد متعارف رو كي تعريف ميكنه ؟ تعريف شما چيه!!؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
من فکر میکنم یه طرفه داری به قاضی میری
من هم موافقم که پسرا وقتی قصد دوستی با دختری رو میکنند یکی از اهدافشون ایجاد رابطه جنسیه اما نتنها این مسئله کلی نیست بلکه کسانی هم که این فکر رو نمیکنند هم کم نیستن
خیلی ها رو میشناسم که بیشتر از اینکه نیاز به ارزای جنسی داشته باشن نیاز به ارزای عاطفی دارند
میبخشید که اینو میگم اما به نظر من شما نخوردین نون گندم فقط دیدین دست مردم با دیدن هم که نمیشه دقیق قضاوت کرد تازه به نونوایی هم خیلی بستگی داره شاید نونوای شما نونش خوب نبوده
من نمي گم كه نبايد هيچ رابطه اي بين دختر و پسر وجود داشته باشه
مثل بعضيا كه جواب سلام پسرا رو هم نمي دن
ولي اين به معناي دوست بودن نيست آدم مي تونه تو جامعه بره و بياد وبا خيلي هام معاشرت كنه بالاخره شناخت پيدا مي كنه كه بتونه وارد مرحله جديدتري از ازدواج بشه حتما براي اينكه شريك زندگيتون رو پيدا كنيد نبايد با خيلي ها دوست بشيد تا از بين اونها همسر آينده تون رو پيدا كنيد
مگه حالا حتما به خاطر ارضاي جنسي بايد باشه كه اين نوع دوستي زشت بشه؟
قبول كنيد دوستي با جنس مخالف براي ارضاي غريزه اي كه خدا در جوان قرار داده تا به ازدواج و تشكيل خانواده راغب بشه ولي چون تو ي اين زمونه كسي تو سن 18 ،19 سالگي ازدواج نمي كنه مجبوره با اين نوع دوستي خودش رو ارضا كنه
وگرنه با داشتن ارتباط سالم در حد معاشرت هم مي شه آدم طرفشو بشناسه
به نظر من آمار درسته چون افراد خاصي توي اين تالار هستند و همه افراد جامعه رو در برنمي گيره و تنوع از طبقات مختلف جامعه نداره

pesare_bawafa

عضو جدید
من نمي گم كه نبايد هيچ رابطه اي بين دختر و پسر وجود داشته باشه
مثل بعضيا كه جواب سلام پسرا رو هم نمي دن
ولي اين به معناي دوست بودن نيست آدم مي تونه تو جامعه بره و بياد وبا خيلي هام معاشرت كنه بالاخره شناخت پيدا مي كنه كه بتونه وارد مرحله جديدتري از ازدواج بشه حتما براي اينكه شريك زندگيتون رو پيدا كنيد نبايد با خيلي ها دوست بشيد تا از بين اونها همسر آينده تون رو پيدا كنيد
مگه حالا حتما به خاطر ارضاي جنسي بايد باشه كه اين نوع دوستي زشت بشه؟
قبول كنيد دوستي با جنس مخالف براي ارضاي غريزه اي كه خدا در جوان قرار داده تا به ازدواج و تشكيل خانواده راغب بشه ولي چون تو ي اين زمونه كسي تو سن 18 ،19 سالگي ازدواج نمي كنه مجبوره با اين نوع دوستي خودش رو ارضا كنه
وگرنه با داشتن ارتباط سالم در حد معاشرت هم مي شه آدم طرفشو بشناسه
به نظر من آمار درسته چون افراد خاصي توي اين تالار هستند و همه افراد جامعه رو در برنمي گيره و تنوع از طبقات مختلف جامعه نداره
در مجموع من با مطالبی که گفتی مخالفتی ندارم و موافقم

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه ميشه كسي با جنس مخالف دوست نشه البته يك دوستيه ساده و...دوستي يعني چي يعني دختر پسر فرق نداشته باشه حامد جان مرسي گويا بحثه جالبيو عنوان كردي البته نظرات و نخوندم:surprised::D

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به به ............به به
ببین کی اینجاست
نوش آفرین خانوم(sharif2)
خوش اومدی

shinto

عضو جدید
سوال بی ربط

سوال بی ربط

یه مطلبی میگم شاید اینجا بیربط باشه.
از اقایون محترم یه سوال دارم.اگه یکی از دخترای همکلاسیتون از شما سوال ،جزوه یا چیزی بپرسه شما چه برداشتی می کنید؟
حتما میگید از من خوشش اومده .کشته مردمه و .....
چرا باید نسبت به همه دخترا چنین برداشتی کرد.؟این طوری باعث میشد یه سری از دختر به خاطر جلوگیر ی از این حرفا حتی یه سلام خشک و خال هم ندن .نمیگم شاید بعضی ها به دلیل دوست داشتن:heart::heart: مرتب به سراغ شما بیان که اصلا گناه نیست ولی تا حدی کار درستی شاید نباشه.
دوست دارم نظرتون رو بدونم.
متشکرم:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

amin001

عضو جدید
از اقایون محترم یه سوال دارم.اگه یکی از دخترای همکلاسیتون از شما سوال ،جزوه یا چیزی بپرسه شما چه برداشتی می کنید؟
چرا باید نسبت به همه دخترا چنین برداشتی کرد.؟این طوری باعث میشد یه سری از دختر به خاطر جلوگیر ی از این حرفا حتی یه سلام خشک و خال هم ندن .نمیگم شاید بعضی ها به دلیل دوست داشتن:heart::heart: مرتب به سراغ شما بیان که اصلا گناه نیست ولی تا حدی کار درستی شاید نباشه.
جیگرتو برم شینتو جون
خودت سوال میپرسی و خودت هم جواب میدی!
هه هه
پس
دیدگاه خودت همین هست.نه؟
من لا لا...
:gol::gol::gol::gol::gol:Just 4 u

pesare_bawafa

عضو جدید
مگه ميشه كسي با جنس مخالف دوست نشه البته يك دوستيه ساده و...دوستي يعني چي يعني دختر پسر فرق نداشته باشه حامد جان مرسي گويا بحثه جالبيو عنوان كردي البته نظرات و نخوندم:surprised::D
خواهر کوچولوی من چه زود اومد و رفت:razz:
می دونم که وقت نداری بشینی همه تاپیک رو بخونی

pesare_bawafa

عضو جدید
هم اره و هم نه
من خودم دیگه تقریبا نسبت به همکلاسی هام شناخت نستی پیدا کردم
می دونم که کی دختر ساده ایه و کی خورده شیشه داره
سعی می کنم حواسم باشه و اگه احساس کردم کسی میخواد به بهانه درس به من نزدیک بشه سعی می کنم بیشتر به رفتارش دقت کنم تا مطمئن بشم
ولی هیج وقت با یه جزوه گرفتن درباره کسی قضاوت نمیکنم

shinto

عضو جدید
جیگرتو برم شینتو جون
خودت سوال میپرسی و خودت هم جواب میدی!
هه هه
پس
دیدگاه خودت همین هست.نه؟
من لا لا...
:gol::gol::gol::gol::gol:Just 4 u

اول اینکه اگه من جواب دادم دلیل نمیشه شما جواب ندین.نه من خودم همچین دیدگاهی ندارم.پس اگه این طوری هر پسری که اومد از من چیزی پرسید یعنی منظوری داره در صورتی که این طو ر نیست.البتهمن خودم ترجیح میدم تا حد ممکن از دخترای همکلاسیم درخواست کمک کنم تا بقیه.

shinto

عضو جدید
هم اره و هم نه
من خودم دیگه تقریبا نسبت به همکلاسی هام شناخت نستی پیدا کردم
می دونم که کی دختر ساده ایه و کی خورده شیشه داره
سعی می کنم حواسم باشه و اگه احساس کردم کسی میخواد به بهانه درس به من نزدیک بشه سعی می کنم بیشتر به رفتارش دقت کنم تا مطمئن بشم
ولی هیج وقت با یه جزوه گرفتن درباره کسی قضاوت نمیکنم

متشکرم واقعا هم باید این طور باشه.ایشالا که همه مثه شما برخورد کنن.
اینو که پرسیدم از زبان همه دخترا بود.اره بعضی از خانما متاسفانه این جورین که من خیلی از این رفتار بدم میاد چون دختر باید متانت و وقار خودشو کاملا حفظ کنه.
متشکرم

Matrix

عضو جدید

اونوقت از حرفهاي چه كسي شما همچين برداشتي رو كردي ؟ و متعاقبش اين سوال !!!؟

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای بابا مگه میشه یه دانشجو با جنس مخالف دوست نباشه
این مسئله مهم نیست
مهم تر اینه که به اون دوستی چه جوری نگاه کنه و چه معنایی از اون دوستی توی ذهنش داشته باشه
منظور نگاه و معنا کردن این مدل دوستیه
فقط دوست بودن مد نظر نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا