تاپیک ثبت نام برای داوطلبان تحلیل شخصیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان :gol:

با مشورت با مدیر ارشد گرامی قرار بر این شد که تاپیکی برای تحلیل شخصیت دوستان باز کنیم

به این صورت که کسانی که میخوان شخصیتشون توسط دوستانشون تحلیل بشه، در این تاپیک ثبت نام می کنند

و بعد به ترتیب لیست ثبت نام برای اون ها تاپیکی باز میشه که دوستانشون می تونند در اون شخصیتشون رو تحلیل کنند

باقی توضیحات در مورد مدت زمان و روندش هم در ادامه گفته میشه...

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3. از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
4. در صورتی که نوبت به تحلیل شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید

روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي

شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟

تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی)
{خصوصا پست آخر این تاپیک}

پس اگر می خواهید شخصیتتون تحلیل بشه بشتابید برای ثبت نام ....;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
منمممممممم تحلیل کنیدددددددددددددددددد

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر تواناییش رو دارید که البته شک دارم، من رو هم تحلیل شخصیت بفرمایید! متشکرم! مهندس متفکر! :D

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاله شاعر میگه :تو خوبی تو ماهی فدات بشم الهی خاله:D واسه من تو دنیا فقط تو تکیه گاهی خاله:D
اون خاله های اخرش باعث شده این ور ابی بشه:biggrin:
:biggrin:دووووووووووووووپس دوپسسسسسسسسسسسسس دوپسسسسسسسسس :biggrin:
نه جدی گفته کن دیگه
ویژگی بدامو بوگو جون هلنا ناراحت نیمیشن ایتیفاقا دوس میدارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا