تاریخ فرضی در MSP

omid_saleh

عضو جدید
سلام به همه!
میخواستم ببینم چطوری میشه در مایکروسافت پروجکت یه تقویم فرضی ایجاد کرد که مثلا پروژه از تاریخ1/1/1 شروع بشه و سه ماه طول بکشه. تاریخ واقعی نمیخوام چون یه پروژه ای رو باید برنامه ریزی کنم که اصلا معلوم نیست کی شروع میشه.:cry:

امیر Amir

عضو جدید
:eek:

هر پروژه ای تا اینجا که من میدونم یه زمان شروع داره....

مه اینکه مقطعی پیش بره.

اگر اون پروژه معلوم نیست کی میخواد شروع بشع اگر مکان پروژه در ایران هست پس حتما تا 10 سال اینده شروع نخواهد شد....

bardinova

مدیر بازنشسته
سلام به همه!
میخواستم ببینم چطوری میشه در مایکروسافت پروجکت یه تقویم فرضی ایجاد کرد که مثلا پروژه از تاریخ1/1/1 شروع بشه و سه ماه طول بکشه. تاریخ واقعی نمیخوام چون یه پروژه ای رو باید برنامه ریزی کنم که اصلا معلوم نیست کی شروع میشه.:cry:

اصولا لزومی به این کار وجود نداره . شما بر اساس تاریخ فعلی تمام فعالیتها را زمان بده ، اونوقت میتونی Scale تاریخ رو توی Gantt تبدیل به روز-هفته-ماه اول ، دوم ، ... کنی . اونوقت توی گزارش گیری ها دو تا Field زمان یعنی Start و ّFinish رو حذف کنی و فقط از Duration و Gantt Chart استفاده کنی . اما اگه واقعا نیاز داری که اون تاریخ رو بدی میتونی یه کلک بهش بزنی . میتونی فعالیتهات رو تاریخ 1/1/1 رو به این صورت بهش بدی : یک ژانویه سال 2001 !! . اینجاست که توی Planning Wizard ازت سئوال میکنه که تاریخی که وارد کردی مال گذشته هست . شما Continue رو انتخاب کن . حالا برو توی Options توی تب View . اونجا Date Format رو دومی از بالا انتخاب کن . حالا شد اونی که میخوای .

امیر Amir

عضو جدید
سلام
تنها راه و بهترين راه رو Bardinova اشاره كرد
منم که نظر دادم کشک.

من یه نرم افزار msputilities دارم تاریخ رو شمشی میکنه...البته به موضوع ربطی نداره کسی خواست یه شماره حساب میدم :) بعد براش میل میکنم.

Parsa_IE

عضو جدید
منم که نظر دادم کشک.

من یه نرم افزار msputilities دارم تاریخ رو شمشی میکنه...البته به موضوع ربطی نداره کسی خواست یه شماره حساب میدم :) بعد براش میل میکنم.
با سلام
تاپیک مربوط به فایل Msp utilities قبلا در اینجا آمده
فایل مربوطه را میتوانید از اینجا دریافت کنید

alighasemi

عضو جدید
اینم جواب

اینم جواب

میری تو project>>>>>>>project information<<<start
اگه نشد میل بزن و بگو .

m_khani

عضو جدید
سلام
وقتتون به خیر
آقای bardinova من به کمکتون احتیاج دارم
اگر تمایل دارین تو msp به من کمک کنین لطفا به e-mail:m_khani_eng@yahoo.com ایمیل بزنین
منتظرم

آخرین ویرایش: