تاریخ شهرسازی کاشان

bereliyant

عضو جدید
سلام دوستان من برای درس تاریخ شهرسازی ایران نیاز به کمک دارم تحقیقم شهر کاشان هست مطلب میخوام:cry::confused:

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام
برای تحقیقتون چه سرفصلهایی در نظر گرفتین؟
من گزارشی درباره شهر کاشان نوشتم، ولی خب گزارش مربوط به محل کارم. ولی منابع را میتونم در اختیارتون بذارم. من برای گزارش از این منابع استفاده کردم:

آثار تاریخی شهرستانهای کاشان و نطنز، حسن نراقی، تهران:
انجمن آثار و مفاخر فرهنگی
، ۱۳۸۳ (این کتاب عالیه)
کاشان مهد تمدن و هنر - فاطمه خانی آرانی
از طرح جامع کاشان و طرح بافت فرسوده کاشان هم استفاده کردم که این موارد را فکر نمیکنم بهتون بدن مگر اینکه با معرفی نامه برید اداره کل راه و شهرسازی کاشان

میراث فرهنگی کاشان هم منابع خیلی خوبی داره، یک سری مطالعات خانم ثریا بیرشک هست که در غالب یک پروژه برای میراث فرهنگی کاشان انجام داده. من چند تا از نقشه هاش را دیدم که خیلی عالی بود، ولی نتونستم اصل گزارش را پیدا کنم. البته میراث کاشان نرفتم چون کارم با بقیه مقالات انجام شد. از سایت آب و فاضلاب و هواشناسی کاشان هم خیلی کمک گرفتم.
البته از تو منابع میراث فرهنگی چند تا اشتباه هم پیدا کردم
:D

bereliyant

عضو جدید
سلام عزیزم من تاریخچه شهرسازی و شهرنشینی کاشان را نیاز دارم -بهمن ماه هم کنکورارشد دارم اصلا وقت ندارم دنبال اینا برم

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیزم من تاریخچه شهرسازی و شهرنشینی کاشان را نیاز دارم -بهمن ماه هم کنکورارشد دارم اصلا وقت ندارم دنبال اینا برم
سلام ...من کاشانیم نمیدونم تو چه زمینه ای نیاز دارین ولی اگه نقشه کدی کاشانو خواستین میتونم واستون بفرستم

Arch-Azadeh

خب پس تحقیق آماده میخواید... در این مورد متاسفانه نمیتونم کمکی کنم

bereliyant

عضو جدید
نه تحقیق اماده نمیخوام - من وقت اینکه برم توی ادارات را ندارم -سایتی باشه بتونم مطالب زیاد ازش بگیرم خوبه

Arch-Azadeh

راستش من خودم خيلي تو سايتا گشتم ولي متاسفانه مطلب آماده پيدا نكردم، مجبور شدم اين كتابا رو بذارم جلوم از روش تايپ كنم :surprised:

bereliyant

عضو جدید
ممنونم ازاده عزیزم انقدر گیجم بابت کنکور و کارهای دانشگاه که واقعا نمیدونم چکار کنم اخه من لیسانس میکروبیولژی هستم و دانشجوی شهرسازی و امسال هم ارشد طراحی شرکت کردم-درسها و پروژه ها هم که گیجم کرده:(:confused: