تاحالا تو همچین اتوبوسی گیر افتادی؟

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی خیال کردی
اصلا روی پیشونی ما ایرانی ها نوشته که باید همیشه و در همه حال و از تمامی جهات تحت فشار باشیم..!!!!

بخصوص در مورد وسایل نقلیه عمومی که دیگه حتما باید اینجوری باشه..آخه میدونی که چیزهای مهمتری برای مصرف بودجه هستش که دیگه به اتوبوس و مترو ...نمیرسه...

اصلا کلا فشار چیز خیلی خوبیه...برای اینکه آدم هم یاد فشار قبر می افته و هی در حال تمرین اونه و اینکه باعث لاغری هم میشه

کلا خیلی خوبه

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی خیال کردی
اصلا روی پیشونی ما ایرانی ها نوشته که باید همیشه و در همه حال و از تمامی جهات تحت فشار باشیم..!!!!

بخصوص در مورد وسایل نقلیه عمومی که دیگه حتما باید اینجوری باشه..آخه میدونی که چیزهای مهمتری برای مصرف بودجه هستش که دیگه به اتوبوس و مترو ...نمیرسه...

اصلا کلا فشار چیز خیلی خوبیه...برای اینکه آدم هم یاد فشار قبر می افته و هی در حال تمرین اونه و اینکه باعث لاغری هم میشه

کلا خیلی خوبه
در ادامه

پارسال اتوبوس توی شهر من کرایش بلیطی 50 تومن بود !(الان واسم خاطرش مونده !)

اتوبوسای خصوصی اومد که پول میگرفتن این اتوبوسها کرایش 100 تومن بود و بلیط نمی گرفتند !

بعد از اون برای رفاه حال مردم ! اتوبوسهایی به نام تند رو اومد که گویا یک یا دو تا ایستگاش کم شده بود و تندروییتی ما توش ندیدیم این اتوبوسها کرایش 200 تومن بود و بلیط نمی گرفتند !

الان یک سال از اون خاطرات میگذره همون اتوبوسی که اینجا 50 تومن بود شده 200 تومن ! و فقط بخاطر رفاه حال مردم بجای بلیط از «من کارت» استفاده میکنیم !

بلیط 50 تومنی شد 200تومن واسه همون مسیر طی فقط یکسال و آب از اب تکون نخورد !!!

misento

عضو جدید
اره بابا سرویس یونی ما اینجوریه :biggrin:
یه بار تو راه یکی از سرویسا پنچر شده بود ، همه ی دانشجوها اومدن سرویس ما ، داشتیم خفه میشدیم اگه فقط 1Min دیر میرسیدیم :confused:

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ادامه

پارسال اتوبوس توی شهر من کرایش بلیطی 50 تومن بود !(الان واسم خاطرش مونده !)

اتوبوسای خصوصی اومد که پول میگرفتن این اتوبوسها کرایش 100 تومن بود و بلیط نمی گرفتند !

بعد از اون برای رفاه حال مردم ! اتوبوسهایی به نام تند رو اومد که گویا یک یا دو تا ایستگاش کم شده بود و تندروییتی ما توش ندیدیم این اتوبوسها کرایش 200 تومن بود و بلیط نمی گرفتند !

الان یک سال از اون خاطرات میگذره همون اتوبوسی که اینجا 50 تومن بود شده 200 تومن ! و فقط بخاطر رفاه حال مردم بجای بلیط از «من کارت» استفاده میکنیم !

بلیط 50 تومنی شد 200تومن واسه همون مسیر طی فقط یکسال و آب از اب تکون نخورد !!!

حالا صبر کن
اینقدر از این خاطرات برات بسازن که..

کم کم میگی یادش بخیر یه زمانی رایگان هوای آلوده رو تنفس می کردیم!!!!!!!!!

باور کن چند وقت دیگه واسه قبض روح ملت توسط عزرائیل هم ازمون مالیات میگیرن...

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا صبر کن
اینقدر از این خاطرات برات بسازن که..

کم کم میگی یادش بخیر یه زمانی رایگان هوای آلوده رو تنفس می کردیم!!!!!!!!!

باور کن چند وقت دیگه واسه قبض روح ملت توسط عزرائیل هم ازمون مالیات میگیرن...

از ماست که بر ماست!!