تابلوی کورش

kendab

عضو جدید
سلام
امروز امام جهمه شهرمان گفت تابلوی کورش که روی ان نوشه شده اندیشه نیک -کردار نیک-پندار نیک هر که تو خونه داشته باشه اتش پرسته.
نظر شما چیه

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امروز امام جهمه شهرمان گفت تابلوی کورش که روی ان نوشه شده اندیشه نیک -کردار نیک-پندار نیک هر که تو خونه داشته باشه اتش پرسته.
نظر شما چیه

منم مي تونم بگم ايشون يه ادم جاهل كه حتي از زمان پيامبر هم جاهلتره :w15::w15:

و گوش دادن به حرفهاي اين شخص و نماز خواندن پشت سر ايشون ................:whistle:

يكي نيست بگه برو چند تا كتاب بخون بعد بيا حرف بزن
كي گفته مردم قديم ايران اتش پرست بودن ، اتش بسيار مقدس بوده

بايد گردنشو بزنن

kendab

عضو جدید
ممنون از شما
ولی چه میشه کرد این حرف ها را بابا و مامان قبول کرده اند و تابلوهای من در بدر شده اند

ali_reza6556

کاربر فعال
خوب چی میشه گفت؟ اولا این سه اصل از اصول زرتشت هست دوما چیز بدی که نگفته سوما وقتی کمی فکر کنیم میبینیم تمام ادیانی که دردنیا وجود دارن و تمام بیامبرانی که رسالت داشتند فقط برای بیاده کردن این سه اصل تلاش کردند

phalagh

مدیر بازنشسته
ميشه اسم اون امام جمعه رو هم بگيد؟!!
از نظر من نميشه هميشه به همه حرفاي برخي از روحانيون توجه كرد. يه كم هم خوبه ادم به عقلش رجوع كنه.
والا ادم ميمونه. اون وقت با اين قبيل حرفا كه برخي از سر ناپختگي و بي‌فكري ( از نظر من) ميزنن، ميخوايم مشكل دين‌گريزي جوونا رو هم حل كنيم.
چه زيبا حضرت محمد(ص) 1400 سال پيش گفتن كه " روزگاری بر امت من میرسه که جز نام از دین من چیزی بر جای نخواهد ماند"

kendab

عضو جدید
راستش بخواهید اسمشو نمیدونم سعی میکنم پیدا کنم
این امام جمعه ما با سیاست همراه است و حرف میزند اگه ریس جمهور عوض بشه حرف دیگه ای میزنه
جدیدا با شهرداری دست به دست هم داده اند افرادی مثل ما که شغل ابرومندی نداریم از نون خورن بیندازند
یه جا امزش قران می داده برای دخترها از یه دختر17 ساله خشکل خواستگاری کرده از فرداش کسی به اون کلاس نرفته

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چی میشه گفت؟ اولا این سه اصل از اصول زرتشت هست دوما چیز بدی که نگفته سوما وقتی کمی فکر کنیم میبینیم تمام ادیانی که دردنیا وجود دارن و تمام بیامبرانی که رسالت داشتند فقط برای بیاده کردن این سه اصل تلاش کردند

موافقم
تمام حرف زرتشت اين بود كه مثل يه انسان زندگي كنيد ، فكر نمي كنم حرف اسلام هم چيز ديگه اي باشد

به هر حال عدم پيروي از يك معصوم و پذيرفتن هر كس به عنوان روحاني نتيجه اش اين ميشه

tiny memar

عضو جدید
:eek::eek:
من نمي دانم چرا واقعا اينطور صحبت ميكنن و خودشان را خراب ميكنن:confused:
ا

kendab

عضو جدید
خوب دیگه میشه چکار کرد
باید با تغیر دولت کاری کرد مگر نه ما در شهرهای کوچک بیچاره میشیم از نان خوردن میافتنیم
بیاید به ماها کمک کنید

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)حاجي ميدونسته واسه كي , چي بگه

tornado*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا همینطوره....
ضمن اینکه آتش در زرتشت مثل محراب در اسلامه......

Sergio_Ramos

عضو جدید
واقعا متاسفم :mad::mad:

بعضیاشون واقعا..... آخه این چه حرفی که آدم بزنه

شیطونه میگه:neutral::neutral::neutral::neutral: