بی احترامی به روزه خواران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیر از غلط املائیش، بی احترامی به روزه خواران است یا روزه داران؟!!

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم
ولی خوب باید رعایت کرد

شاید این ابی ک من دارم میخورم ی روزه دار ببینه دلش بخواد

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فهمدیدم!! فهمیدم!!
منظورشون اینه:
اگه یه روزه خوار رو بخوری بی احترامی بهش کردی!!

ali.metal.eng

عضو جدید
خداییش کسی که روز دار باشه نباید با خوردن یکی تحریک بشه پس روزه خواری جرم نیست :)

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که فکر میکنم هرکی روزه دار واقعی باشه واسش فرقی نباس بکنه خیلیا کارشون الان وسط تابستون یرونه نمیتونند بگیرند چیکار کنند؟
خوب اگه یکی روزه گرفته باشه با نیت خالص هیچ وق نمیره بخاطر یه اب خوردن یکی روزشو باز کنه....اما خوب باید احترامشو داشت مث اینکه تو خیابون جلوی یه بچه هیچ وق تو بستنیتو لیس نمیزنی

ali.metal.eng

عضو جدید
خوب اگه یکی روزه گرفته باشه با نیت خالص هیچ وق نمیره بخاطر یه اب خوردن یکی روزشو باز کنه....اما خوب باید احترامشو داشت مث اینکه تو خیابون جلوی یه بچه هیچ وق تو بستنیتو لیس نمیزنی
درسته ولی بچه خیلی فرق داره با روزه دار که به خاطر خدا روزه گرفته به نظر من که زیاد مهم نیست خیلیا پیرند نمیتونند بگیرند بعضیا شرایطشو ندارند در هر حال نمیدونم بازمم ...

1234hamid

کاربر بیش فعال
منم باهات موافقم ادم باید احترام دیگران رو نگه داره

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته ولی بچه خیلی فرق داره با روزه دار که به خاطر خدا روزه گرفته به نظر من که زیاد مهم نیست خیلیا پیرند نمیتونند بگیرند بعضیا شرایطشو ندارند در هر حال نمیدونم بازمم ...
خب روزه نگیرند ولی میتونن غذاشونو تو خونه بخورن خو!!حالا حتما باید جلوی بقیه نشون بدن که روزه نیستن!!!هرچند الان دیگه روزه نگرفتنم واس بعضیا کلاس حساب میشه!!مث سیگار کشیدن که بعضیا بهش افتخارم میکنن

ali.metal.eng

عضو جدید
خب روزه نگیرند ولی میتونن غذاشونو تو خونه بخورن خو!!حالا حتما باید جلوی بقیه نشون بدن که روزه نیستن!!!هرچند الان دیگه روزه نگرفتنم واس بعضیا کلاس حساب میشه!!مث سیگار کشیدن که بعضیا بهش افتخارم میکنن
مساله اینه که خیلیا نمیتونند بگیرند و کارشون هم بیرونه و یا نیاز به خوردن اب دارند نمیشه گفت که نباید بخوری حرف من اینه این کجاش بده؟؟

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا" خیلیا میتونن بگیرن
کمن که نمیتونن بگیرن
ثانیاگ خونه بخورن بیان
باید تو خیابون بخورن؟
اگه قانون بود هرکی روزه خواری می کنه بکننش تو گونی و تا جایی که جا داره بزننش کلی مدعی حغوغ بشر پیدا می شد. اما حالا که به عکسه تز روشنفکری گل کرده و می گند آضادیه.
ما ایرانی جماعت به قول یکی از دوستان" برای ناموس خودمون غیرت داریم اما برای ناموس دیگران روشنفکریم".

ali.metal.eng

عضو جدید
اگه قانون بود هرکی روزه خواری می کنه بکننش تو گونی و تا جایی که جا داره بزننش کلی مدعی حغوغ بشر پیدا می شد. اما حالا که به عکسه تز روشنفکری گل کرده و می گند آضادیه.
ما ایرانی جماعت به قول یکی از دوستان" برای ناموس خودمون غیرت داریم اما برای ناموس دیگران روشنفکریم".
چه ربطی به ناموس داره اخه:biggrin: