بیا تو دعا کن و حاجت بگیر...!!!!

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
راستش چند وقت پیش یکی از دوستام یه چیزی گفت که خیلی به دلم نشست
میدونین هروقت مومنی در حق برادر مومنش دعا کنه بدون شک دعاش برآورده میشه و اصلا میدونین دعا کردن خودش به تنهایی چقدر ثواب داره و خدا اون بنده ایش رو که بسیار دعا میکنه خیلی دوست داره چون دعا کردن حرف زدن و درد دل با خداست...
وقتی بنده ای از حوائج خودش میگذره و برای بنده دیگه دعا میکنه خدا بسیار خوشحال میشه و بدون تردید حاجت اون فرد رو میده و ضمنا حاجتی که خود دعا کننده داشته رو هم میده...
پس بیاین توی این تاپیک در حق همدیگه دعا کنیم تا همه به حاجتهامون برسیم...:gol::gol::heart::heart:
البته با نیت پاک واسه هم دعا کنیم:gol::gol::heart::heart:
بیاین از ته دل واسه هم دعا کنیم تا مشکلات هممون برطرف بشه
:gol::gol::heart::heart:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر دعایی اگر بین دو دعای مستجاب گفته بشه حتما برآروده میشه
حالا این دعای مستجاب چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صلوات
صلوات دعای مستجابه
پس هر دعایی اگه بین دو صلوات (یکی اول دعا و یکی آخر دعا) گفته بشه مطمئنت برآورده میشه
:heart::heart::razz:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی این کارو کردم...اما براورده نشد..:cry:
حتما میگین مصلحت بوده یا باید صبر کنم اما من از این حرفا بدم میاد!!!:razz:
ای خدا،چرا جوابمو نمیدی!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:cry::cry::cry:
مصلحت؟!!!!!!!!!!!!!!!
خدا مث مادر میمونه حتی هزاران بار از مادر بهتر و دلسوزتر...
مطمئنا اگه بچه از مادرش آتیش بخواد مادرش بهش نمیده و حتی رو دستش میزنه...:gol:

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصلحت؟!!!!!!!!!!!!!!!
خدا مث مادر میمونه حتی هزاران بار از مادر بهتر و دلسوزتر...
مطمئنا اگه بچه از مادرش آتیش بخواد مادرش بهش نمیده و حتی رو دستش میزنه...:gol:
امیدوارم که این همه صبر به نفع ام باشه!!!!!!:(

immortal-m

عضو جدید
خداوند بهترين هاي خود را به آنهايي ميدهد كه حق انتخاب را به او بدهند;)

------------------------------

:gol::gol::gol:از خدا هر چه ميخواهيد بخواهيد
اگر داد نعمت......
و اگر نداد حكمت ....:gol::gol::gol:

-------------------------------

هر كس به نيك گزيني خدا براي خود مطمئن باشد ، جر آنچه خدا برايش گزيده است را آرزو نميكند :gol:
-----------------------------------
خداوندا تو گفتي كه در قلب شكسته خانه داري،قلبم شكسته جانا به عهد خود فا كن.
خدايا يجا خوندم نوشته بود :
شهريارا با خدا كن آشتي ، گر چه جاي آشتي نگزاشتي...
حالا شده اوضاع من ، خيلي وقته برگشتم راستش دروغ چرا از وقتي مشكل پيدا شده :cry:
من بدم ولي يكي بهم گفت همين كه خدا يه مشكل آورده سر راهت تا دوباره بري سمتش يعني دوست داره . منم به همين حرف دلخوشم . خدايا مشكل عزيزترينم رو حل كن .
از همتون ميخوام واسمون دعا كنيد .
:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا به حق صاحب الزمان مشکل همه بنده هاتو حل کن مشکل منه رو سیه هم حل کن
دوستان برام دعاکنید خیلی نیاز دارم به دعاتون

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان شاءاله که هر مشکلی داری برطرف بشه
اللهم صل علی محمد و آل محمد:gol::gol::gol:

bahare7

عضو جدید
خداوندا دل مردم ما را که برای دین تو شهید مجروح و اسیرداده اند شاد بفرما. امین یا رب العالمین
یادش به خیر که دوران دبستان سر صبح هر روز این دعا رومی خوندیم:smile:
به امید انکه تنها اوست امیدمان:gol:
خدایاشکرت هیچ وقت یادتون نره دوستای گلم:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوندا دل مردم ما را که برای دین تو شهید مجروح و اسیرداده اند شاد بفرما. امین یا رب العالمین
یادش به خیر که دوران دبستان سر صبح هر روز این دعا رومی خوندیم:smile:
به امید انکه تنها اوست امیدمان:gol:
خدایاشکرت هیچ وقت یادتون نره دوستای گلم:gol::gol::gol::gol::gol::gol:
شکر خدا بهترین نعمت و بهترین دعاست:gol::gol:

minerva

عضو جدید
چند وقت پیش این تاپیک رو توی گفت و گوی آزاد زدم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=174940
اما این جا هم پیست می کنم تا شما دوستان عزیزم هم دعا کنید.

سلام
بيشتر شما ها من رو نمي شناسيد چون فعاليت خاصي توي اين باشگاه ندارم اما ديدم دعاي شما براي بچه هاي اين باشگاه چه كار ها كه نكرده....
تو اين چند سال با خانواده اي آشنا شدم كه هر مشكلي كه فكر بكنيد (يا حتي نتونيد فكرش رو بكنيد!) براشون پيش اومده .راستش بعضي وقتا برام سواله كه خدايي كه انقد مهربون و خوبه چه جوري مي تونه اين همه مشكلات عجيب و غريب و البته تا حدودي غير قابل حل رو براي اون ها ايجاد كنه.
تك تك اعضاي اين خانواده از تولدشون زندگي پر فراز ونشيبي رو آغاز كردند. پسر بزرگ خانواده وقتي فقط 40 روزش بود بدون هيچ دليلي مُرد و بعد از چند ساعت بدون هيچ دليل منطقي اي زنده شد! . وقتي 6 سالش بود بخاطر كمك به خانواده ش مجبور بود همه كار كنه، از عملگي بگير تا...و هنوزم كه هنوزه آرزوي مرگ خودش رو داره...بگذريم...من نمي خوام الان قصه ي پر غصه ي اونارو تعريف كنم. دلم نمي خواد ناراحتتون كنم.
سه تا فرزند اين خانواده ديگه الان بزرگ شدند. پسر بزرگشون با اينكه رتبه ي 11 كنكور ارشد سراسري رو داشت بخاطر مشكلاتي كه هنوز براشون ادامه داره علوم تحقيقات درس خوند. دو سال پيش وقتي كه فكر مي كرد زندگي به اون ها روي خوش نشون داده خانواده ش رو به تهران آورد تا پدرش بتونه قلبش رو عمل كنه و خواهر كوچيكش كه مهندسي عمرانش رو گرفته بود و بهترين دانشجوي دانشگاه علم و صنعت اراك بود بتونه واسه كنكور ارشد امتحان بده. وقتي گرفتار كار هاي بستري شدن پدرش بود، همه ي خانواده سرما خوردند كه بعد از مراجعه به دكتر فهميدند خواهر كوچيكتر سرطان خون داره!
(سرطان خون 10 نوع داره كه نوع دهم از همه بدتره و الهه نوع دهم رو داره و نوع دهم 6 درجه داره كه الهه درجه سوم رو داره)
توي اين مدت تمام زندگيشون رو به حراج گذاشتند تا الهه درمان بشه اما بر خلاف پيشبيني بهترين دكتر ها الهه نه به پيوند مغز استخوان جواب داد و نه به شيمي درماني.
توي اين چند روز گذشته سرطان روي مغز الهه اثر گذاشته و دكتر ها قطع اميد كردند.

اين خانواده به حدي با اعتقاد بودند كه حتي شبي نبود كه نماز شبشون ترك بشه اما الان جوري شده كه حتي به وجود خدا هم شك كردند.

من مي دونم اگه خدا بخواد الهه خوب ميشه.
من مي دونم اكه خدا بخواد درد و رنجي كه از اول زندگيشون تحمل كردند جاش رو به شادي ميده.
من مي خوام دعا كنيد كه خدا بخواد!!!
مي خوام دعا كنيد كه با اعتقاد بسم الله الرحمن الرحيم بگيم. فقط همين!
http://www.iran-eng.com/showthread.php?t=174940

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
بيشتر شما ها من رو نمي شناسيد چون فعاليت خاصي توي اين باشگاه ندارم اما ديدم دعاي شما براي بچه هاي اين باشگاه چه كار ها كه نكرده....
تو اين چند سال با خانواده اي آشنا شدم كه هر مشكلي كه فكر بكنيد (يا حتي نتونيد فكرش رو بكنيد!) براشون پيش اومده .راستش بعضي وقتا برام سواله كه خدايي كه انقد مهربون و خوبه چه جوري مي تونه اين همه مشكلات عجيب و غريب و البته تا حدودي غير قابل حل رو براي اون ها ايجاد كنه.
تك تك اعضاي اين خانواده از تولدشون زندگي پر فراز ونشيبي رو آغاز كردند. پسر بزرگ خانواده وقتي فقط 40 روزش بود بدون هيچ دليلي مُرد و بعد از چند ساعت بدون هيچ دليل منطقي اي زنده شد! . وقتي 6 سالش بود بخاطر كمك به خانواده ش مجبور بود همه كار كنه، از عملگي بگير تا...و هنوزم كه هنوزه آرزوي مرگ خودش رو داره...بگذريم...من نمي خوام الان قصه ي پر غصه ي اونارو تعريف كنم. دلم نمي خواد ناراحتتون كنم.
سه تا فرزند اين خانواده ديگه الان بزرگ شدند. پسر بزرگشون با اينكه رتبه ي 11 كنكور ارشد سراسري رو داشت بخاطر مشكلاتي كه هنوز براشون ادامه داره علوم تحقيقات درس خوند. دو سال پيش وقتي كه فكر مي كرد زندگي به اون ها روي خوش نشون داده خانواده ش رو به تهران آورد تا پدرش بتونه قلبش رو عمل كنه و خواهر كوچيكش كه مهندسي عمرانش رو گرفته بود و بهترين دانشجوي دانشگاه علم و صنعت اراك بود بتونه واسه كنكور ارشد امتحان بده. وقتي گرفتار كار هاي بستري شدن پدرش بود، همه ي خانواده سرما خوردند كه بعد از مراجعه به دكتر فهميدند خواهر كوچيكتر سرطان خون داره!
(سرطان خون 10 نوع داره كه نوع دهم از همه بدتره و الهه نوع دهم رو داره و نوع دهم 6 درجه داره كه الهه درجه سوم رو داره)
توي اين مدت تمام زندگيشون رو به حراج گذاشتند تا الهه درمان بشه اما بر خلاف پيشبيني بهترين دكتر ها الهه نه به پيوند مغز استخوان جواب داد و نه به شيمي درماني.

اين خانواده به حدي با اعتقاد بودند كه حتي شبي نبود كه نماز شبشون ترك بشه اما الان جوري شده كه حتي به وجود خدا هم شك كردند.

من مي دونم اكه خدا بخواد درد و رنجي كه از اول زندگيشون تحمل كردند جاش رو به شادي ميده.
أَمّن يُجيبُ المُضطَرَّ إِذا دَعاهُ و يَكشِفُ السّوءَ
دوست گرامي..ممنون از پستتون ..اشکم دراومد...
من به اين دعا خيلي اعتقاد دارم...
خانواده من هم با اين نوع مسايل دست و پنجه نرم کرده ان و فقط اين دعا بود که خاله خيلي عزيزمو از کماي 2ماهه دراورد...
اميدتون به خدا باشه...منم برا همه مريضا دعا ميکنم....

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدايا فقط به درگاه خودت ميام....:gol::gol::gol:

minerva

عضو جدید
أَمّن يُجيبُ المُضطَرَّ إِذا دَعاهُ و يَكشِفُ السّوءَ
دوست گرامي..ممنون از پستتون ..اشکم دراومد...
من به اين دعا خيلي اعتقاد دارم...
خانواده من هم با اين نوع مسايل دست و پنجه نرم کرده ان و فقط اين دعا بود که خاله خيلي عزيزمو از کماي 2ماهه دراورد...
اميدتون به خدا باشه...منم برا همه مريضا دعا ميکنم....
سلام...
دوست بسیار عزیزم ممنون از دلگرمیت...:gol::gol:
خواهش می کنم الهه رو فراموش نکنه....
برای من که عضوی از خانوادشون هم به حساب نمیام این شرایط خیلی دردناکه چه برسه به....:cry:
از اون خدای مهربونی که خاله ات رو شفا داد بخواه الهه ی پاک و معصوم ما رو هم خوب کنه...خیلی زوده که الهه بخواد از پیش ما بره.
دعا کن خدا به خانوادش رحم کنه...........

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا واسه بنده هات اونی رو بخواه که تو می طلبی و لبخند رو تو لباشون بشون...خدایا به بند هات صبر و طاقت رنجاشون رو بده...خدایا ما رو به حال خودمون نزار...

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

عزیزم ماهمه دعا میکنیم
مطمئن باش
این ایام متعلق به مادر ساداته
ایشالا که حضرت زهرا(س) الهه رو شفا بدن:cry::cry::cry:

minerva

عضو جدید
عزیزم ماهمه دعا میکنیم
مطمئن باش
این ایام متعلق به مادر ساداته
ایشالا که حضرت زهرا(س) الهه رو شفا بدن:cry::cry::cry:
واقعا ممنونم...
یعنی روزی میاد که الهه خوب شه؟اون روز برای من بهشت روی زمینه...
یه ساعتیه که گریم گرفته...
از این دنیا با این همه رنج و بدبختی خسته شدم....

بالا