بیا بگو کدوم يكي رو نجات میدی؟!!!

juventus_2011

اخراجی موقت
تا حدی حرفاتونو قبول دارم

اما قبول کنید بیشتر وقتا مردا هستن که نه رحم دارن نه وفا!

خیلی راحت زنو له می کنن

من خیلی از مردا رو سراغ دارم که یه نفرو واقعاً دوس دارن اما واسه تفریح با احساس دخترای دیگه هم بازی می کنن!

میدونم خیلی از زنها هم اینجورین و عکس قضیه هم صادقه!

واسه همین گفتم جمع نزنید

اگه قراره تو ذاتشون باشه تو ذات هردو جنس هست نه یکیشون!
خدا شاهده، به روح پرفتوح نادر شاه قسم ، ما که با هرکی دوست میشیمف میگیم عشق اول و اخر ما نیلوفر خانومه. یعنی همه با اطلاع از محتویات قلب ما باهامون دوست میشن . همون روزه اولم میگماف البته گاها پیش میاد طرف همون روزه اولم میپره ولی فدای سر نیلوفر خانوم

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا شاهده، به روح پرفتوح نادر شاه قسم ، ما که با هرکی دوست میشیمف میگیم عشق اول و اخر ما نیلوفر خانومه. یعنی همه با اطلاع از محتویات قلب ما باهامون دوست میشن . همون روزه اولم میگماف البته گاها پیش میاد طرف همون روزه اولم میپره ولی فدای سر نیلوفر خانوم

آخییی

خب دیدی خودتم یه نمونه از همونایی!

البته اگه اون به تو وفا نکرده بهتره فراموشش کنی و یه نفر دیگه پیدا کنی!

قضیه ت فرق می کنه

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه كسي كه دوستش دارم ولي دوستم نداره!!!!
اگه يه نفرو دوست داشته باشي و واقعا عاشقش باشي...حتي اگه بهش نرسي به هر دليلي...مطمئنا براش ارزوي خوشبختي ميكني..حتي وقتي دستش تو دست يه نفر ديگس....و حاضري تا اخر عمرت همشه مواظبش باشي و كمكش كني حتي اگه خودش نفهمه و نخواد...

ببخشيد نتونستم درست حق مطلبو ادا كنم....

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه كسي كه دوستش دارم ولي دوستم نداره!!!!
اگه يه نفرو دوست داشته باشي و واقعا عاشقش باشي...حتي اگه بهش نرسي به هر دليلي...مطمئنا براش ارزوي خوشبختي ميكني..حتي وقتي دستش تو دست يه نفر ديگس....و حاضري تا اخر عمرت همشه مواظبش باشي و كمكش كني حتي اگه خودش نفهمه و نخواد...

ببخشيد نتونستم درست حق مطلبو ادا كنم....

با حرفت کاملا" موافقم ولی باز هم هر دو رو پرتشون میکنم پایین...

rgho

عضو جدید
اگه واقعا اولی رو دوست داشته باشم که حتما اون رو نجات میدم چون آدم وقتی یکی رو دوست داشته باشه عقل دیگه منطقی کار نمیکنه ولی اگه در واقعیت بخواهید من باشم دوتاشونو به خدا میسپرم و میرم پی کارم چون هیچکدوم بدردم نمیخورن

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که دوسش ارمو نجات میدم چون گسی که دوسش دارم حاضرم از همه کس بگذزم تا بهش برسم
اما اونی که دوسش ندارم اگه واقعا منو دوست داشته باشه از اینکه نجاتش ندادم نارحت نمیشه چون میدونه من در نهایت بهش نمیرسم پس زندگی دیگه واسش فایده ای نداره

seyyedalizeinali

عضو جدید
سر دو راهی گیر کردن خیلی سخته. ولی اگه قرار باشه نقش امدادگر رو بازی کنم هرکدوم بهم نزدیکتر باشن که سریعتر نجات پیدا کنن رو نجات میدم. اون یکی رو هم میسپارم به خدا

Mkvisual

عضو جدید
هر دوتاییشون رو میندازم پایین و در کمال آرامش زندگی میکنم :دی

juventus_2011

اخراجی موقت
اونی که دوسش ارمو نجات میدم چون گسی که دوسش دارم حاضرم از همه کس بگذزم تا بهش برسم
اما اونی که دوسش ندارم اگه واقعا منو دوست داشته باشه از اینکه نجاتش ندادم نارحت نمیشه چون میدونه من در نهایت بهش نمیرسم پس زندگی دیگه واسش فایده ای نداره
خیلی خوشم تاومد
این اون چیزی بود که من میخواستم بگم ولی ناتوان از بیانش بودم.
تایید میشه

scorpion555

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه در این موقعیت قرار بگیرم , که امیدوارم هیچوقت قرار نگیرم , سعی میکنم اول اونی رو نجات بدم که نجات دادنش راحتتره, بعد اگر تونستم دومی رو نجات میدم.
به نظر من در چنین موقعیتی ادم نباید محدود فکر کنه. بحث دوست داشتن مال زمانیه که ادم در ارامشه نه زمانی که صحبت مرگ و زندگیه.