بچه ها کمکم کنید

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
پسر لعنت بفرست به شیطون!
کتابای روانشناسی بخون برای ترک وابستگی عاطفی.
تو چه می دونی باباش کیه؟ ننش کیه؟ خودش چجوره؟ اخلاقش چیه؟
تو واقعا" می تونی در آینده با دختری که تو خیابون باهات دوست شده ازدواج کنی؟
دخترا 90 برابر پسرا حیا و شرم دارن. اگه دیدی تو خیابون اوکی داد بدون که خیلی بی حیاست.
آرامش رو تو روح و روانت نابود نکن! به خدا دل به ببند نه به خلق خدا....

شرمنده ولی همون خدا گفت به دیگران توهین نکنین
موفق باشین

tirmah

عضو جدید
اگر بهت گفت نه عاشقش شو چون اگه بگه اره رو بچ گبی بود و مثلما اگه 1 نفر دیگه جای توم بود بله میگفت
باور نداری امتحان کن 1 نفر را پیدا کن بفرست جلو

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قرار نیست ما فرتی باهم ازدواج کنیم که ....
تازه میخوام آشنا بشم باهاش ببینم باطنش چطوره

خوب چون تنها قصد آشنایی هستش باید خیلی احتیاط کنی
چون به هر حال شما آینده با یه شخص ازدواج می‌کنین احتمال زیاد، طوری برخورد کنین که اگه این شخص نشد، به همسر آیندتون خیانت نکرده باشین

اخراجی

عضو جدید
اتفاقا تو این 2سال آمارشو دراوردم:D

ببین رضا جون اگه اینجا مشورت خواستی پس با صداقت و حقیقت اومدی جلو
حالا با خودت صادق باش! اگه واقعا" واقعا" دنبال ازدواج هستی یا دنبال شناخت برای ازدواج برو جلو ( حالا توضیح میدم چه جوری برو جلو.)
قبلش چنتا نکته رو توصیه می کنم مورد توجه قرار بده:
1) اگر مطمئن نیستی که قصد ازدواج داری یا نه فراموشش کن! ببین اینی که میگم تجربه ی خیلی هاس. اگه بری جلو و یه نفر رو از نظر عاطفی به خودت وابسته کنی و بعد از چند سال عاشق یکی دیگه بشی یا از حال و هوای عشق خارج بشی و ترکش کنی خیلی گناه داره! دخترا خیلی زود وابسته می شن و شاید شکست عاطفی به قیمت تباهی زندگیشون تموم شه! این راهی که میخوای بری باید تا آخرش پاش وایسی!
2) بدون که این دختر (انشالله) قراره مادر بچه هات بشه. قراره تو خونوادت بیاد. قراره شریک زندگیت باشه.
پس از لحاظ شخصیتی و عفت ازش مطمئن شو.
=======
اگه دانشگاه نرفتی فعلا" صبر کن. ولی اگه رفتی این جوری که بهت میگم رابطه رو آغاز کن.
اگر خواهر یا دخترخاله ای یا دخترعمویی داری که بهش اعتماد داری ازش درخواست کن که با این دختر خانم صحبت کنه و شماره ی منزلش رو بگیره و به مادرت بده تا با خونوادش تماس بگیرن و درباره ی آیندت صحبت کنن.
اگه خودت هم می تونی اینکار رو انجام بده ولی حالت اول بهتره.
توصیه ی من اینه . چون ایجاد ارتباط به شیوه های دیگه خیلی مشکل زا خواهد بود.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
دوست عزیز
برای رفتن عجله نکن اون دختر به کنار اول بشین با خودت سنگاتو وا بکن ببین برای چی می خوایش؟از چیش خوشت اومده؟واقعا دوسش داری؟میتونی از پس عشقت بر بیای؟میتونی مشکلاتشو تحمل کنی؟میتونی به خاطرش اگه لازم شد از همه چیزت بگذری؟میتونی نیازاشو برآورده کنی؟با خودت روراست باش ببین از پسش بر میای یا نه؟میدونم الان خوشت اومده و میگی آره به همه این سوالا ولی عشق شوخی بازی نیست اومد تو زندگیت دیگه بیرون نمیره ها

چقدر این دخترو میشناسی؟ارزششو داره این کارارو بکنی؟مطمئنی اونم به خاطر تو همه کاری میکنه؟یه جورایی مطمئن شو ازش.

بعد همه اینا خواستی بری مستقیم برو همه چیو بهش بگو نه اینکه همش دست دست کنی چون به ضررت هست.

یه پسر باید محکم باشه تو رابطش.نباشی باختی.
موفق باشی.

rezakian

عضو جدید
دوست عزیز
برای رفتن عجله نکن اون دختر به کنار اول بشین با خودت سنگاتو وا بکن ببین برای چی می خوایش؟از چیش خوشت اومده؟واقعا دوسش داری؟میتونی از پس عشقت بر بیای؟میتونی مشکلاتشو تحمل کنی؟میتونی به خاطرش اگه لازم شد از همه چیزت بگذری؟میتونی نیازاشو برآورده کنی؟با خودت روراست باش ببین از پسش بر میای یا نه؟میدونم الان خوشت اومده و میگی آره به همه این سوالا ولی عشق شوخی بازی نیست اومد تو زندگیت دیگه بیرون نمیره ها

چقدر این دخترو میشناسی؟ارزششو داره این کارارو بکنی؟مطمئنی اونم به خاطر تو همه کاری میکنه؟یه جورایی مطمئن شو ازش.

بعد همه اینا خواستی بری مستقیم برو همه چیو بهش بگو نه اینکه همش دست دست کنی چون به ضررت هست.

یه پسر باید محکم باشه تو رابطش.نباشی باختی.
موفق باشی.
هدف من فعلا فقط دوستیه تا چند ساله آینده که اگه رابطمون تا اون موقع دووم اورد خب ....
خب برای اینکه بتونم از این چیزا مطمئن شم باید برم جلو و باهاش آشنا بشم
میخوام بدونم چطوری برم جلو که نه غرور من لطمه بخوره نه احساسات اون

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توهین کردم؟!
شرمنده اگه توهین شد:gol:

خواهش
خوب هر کس، چه تو خیابون و ...، ما نمی‌شناسیمش، پس نظر ندیم در موردشون، حرف من این بود
خدا رو شکر ایشون گفتن خوب میشناسنشون

حرفاتون رو در مرحله دوم که توضیح دادین با حرفای افسون کاملن موافقم

rezakian

عضو جدید
ببین رضا جون اگه اینجا مشورت خواستی پس با صداقت و حقیقت اومدی جلو
حالا با خودت صادق باش! اگه واقعا" واقعا" دنبال ازدواج هستی یا دنبال شناخت برای ازدواج برو جلو ( حالا توضیح میدم چه جوری برو جلو.)
قبلش چنتا نکته رو توصیه می کنم مورد توجه قرار بده:
1) اگر مطمئن نیستی که قصد ازدواج داری یا نه فراموشش کن! ببین اینی که میگم تجربه ی خیلی هاس. اگه بری جلو و یه نفر رو از نظر عاطفی به خودت وابسته کنی و بعد از چند سال عاشق یکی دیگه بشی یا از حال و هوای عشق خارج بشی و ترکش کنی خیلی گناه داره! دخترا خیلی زود وابسته می شن و شاید شکست عاطفی به قیمت تباهی زندگیشون تموم شه! این راهی که میخوای بری باید تا آخرش پاش وایسی!
2) بدون که این دختر (انشالله) قراره مادر بچه هات بشه. قراره تو خونوادت بیاد. قراره شریک زندگیت باشه.
پس از لحاظ شخصیتی و عفت ازش مطمئن شو.
=======
اگه دانشگاه نرفتی فعلا" صبر کن. ولی اگه رفتی این جوری که بهت میگم رابطه رو آغاز کن.
اگر خواهر یا دخترخاله ای یا دخترعمویی داری که بهش اعتماد داری ازش درخواست کن که با این دختر خانم صحبت کنه و شماره ی منزلش رو بگیره و به مادرت بده تا با خونوادش تماس بگیرن و درباره ی آیندت صحبت کنن.
اگه خودت هم می تونی اینکار رو انجام بده ولی حالت اول بهتره.
توصیه ی من اینه . چون ایجاد ارتباط به شیوه های دیگه خیلی مشکل زا خواهد بود.
افکار شما اصلا مشکل منو حل نمیکنه:gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هدف من فعلا فقط دوستیه تا چند ساله آینده که اگه رابطمون تا اون موقع دووم اورد خب ....

خوب ببین، دوستی نیست، درست نیست
به عواقبش فکر کن

نمی‌تونی خودت رو گول بزنی، توی سن حساسی هم هستی

می‌تونی مطالعه هم کنی توی این زمینه

ولی هرکاری می‌خوای کنی با صداقت و پاک انجامش بده و کسی رو نابود نکن، به کسی هم صدمه نزن
از هر دستی بدی، از همون دست می‌گیری

tirmah

عضو جدید
یعنی چی چند سال با هم باشیم می خواهی بقیه چند سال را ترجمه کنم الان مستی ولی چند سال بعد................
میدونی چی میگی میگی نمی خوامش می دونی چرا چون می گی من هر چی گفتم انجام داد هر کاری خواستم کرد از کجا معلوم پس این با هر کی غیر از من بودم همین طوره
در حالی که شما نمی فهمید دل بستن تا پای جان تلاش کردن حتی حیا و هخمه اون چیزهای مهم را کنار گذاشتند فقط عشق بوده نه این تفکرات نکن این کار را دختر مردم نابود می شه

tirmah

عضو جدید
اگه عشق برای زندگی برو بگو پات به ایسته یا حداقل در جریانت بذره
اگرم رفاقت یا دوستی بهش بگو چند وقت باشیم تا ببینیم چی پیش می یاد
که اگر موافقت کرد به نظرم کیس خوبی نیست

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بری جلو همه چیو بگی و روراست باشی مطمئن باش نه غرور تو لطمه میبینه نه احساست اون

ژيمن

عضو جدید
بستگي به دختره داره
به من اگه يکي برا دوستي بگه احساس ميکنم بهم توهين کرده:mad::mad::mad::mad:

strange

اخراجی موقت
یعنی شماها میگید آخر هد دوستی حتما باید ازدواج باشه؟

احساستو ول کن.ببین عقلت چی میگه.از اون پیروی کن.اگه بذاری یه دختر بت وابسته بشه بعد نتونی به قولات عمل کنی زندگی هر دوتاتون به هم میریزه.اینو از یه آدم با تجربه بپذیر.الکی بش پیشنهاد نده.دوست دارم یه کلمس آره.اما معنیش از یه لغت نامه هم بیشتره.مسئولیتش زیاده.پس الکی این کلمه رو نگو.عاقلانه حرکت کن.

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی شماها میگید آخر هد دوستی حتما باید ازدواج باشه؟

سلام دوست عزیز ، در مورد این حرفت باید بگم متاسفانه بین ماها جا افتاده که اگه یه دوستی‌ خوب با طرف داشته باشی‌ حتما باید به ازدواج ختم بشه ، در صورتی‌ که خیلی‌ از روابط که در زمان دوستی‌ پسندیده هست در مورد ازدواج خوشایند نیست ، آخه مگه دوستی‌ چیه ، دوستی‌ همراه بودن با هم هستش ، کمک کردن به هم ، هم درد هم بودن ، دست هم رو گرفتن ، ولی‌ ازدواج به کلی تو یه فاز دیگه هستش ، خیلی‌ از افرادی که تو زمان دوستی‌ روابط توپی‌ داشتن بعد از ازدواج به مشکل بر خوردن ، البته همیشه اینجوری نیست ، یکی‌ از دوستان من بعد از ۵ سال دوستی‌ با دوست دخترش ازدواج کرد ، الان هم بگی‌ نگی‌ راضیه ، داره زندگیش رو میکنه ، ولی‌ به نظر من چه دختر چه پسر زمانی‌ باید احساساتش رو نشون بده که بدون به طرفش میرسه و میتونه بقیهٔ عمرش رو هم با اون بگذرونه ، در غیر این صورت جز ناراحتی‌ و اذیت شدن چیز دیگه نداره ، ما میتونیم بهترین دوستی‌‌ها رو با هم داشته باشیم ، ولی‌ فقط برای با هم بودن ، لذت بردن از زندگی‌ ، یار و همراه هم بودن و خیلی‌ چیزا دیگه ، بعدش هم به نظر من عاشقی زود گذره ، اگه به عشقت برسی‌ اون هم تموم می‌شه ، اگه آدم کسی‌ رو دوست داشته باشه خیلی‌ بهتره ، چون میتونه همیشه دوستش داشته باشه ، از من میشنوی اگه هم باهاش رابطه بر قرار کردی در همین حد باشه . این رو هم بدون که زندگی‌ بالا و پائین زیاد داره ، نمیشه روش حساب کرد ، پس همیشه باید کاری رو انجام داد که میدونی‌ بهترین کاره .
امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشی‌ و از زندگیت لذت ببری .
;)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ، در مورد این حرفت باید بگم متاسفانه بین ماها جا افتاده که اگه یه دوستی‌ خوب با طرف داشته باشی‌ حتما باید به ازدواج ختم بشه ، در صورتی‌ که خیلی‌ از روابط که در زمان دوستی‌ پسندیده هست در مورد ازدواج خوشایند نیست ، آخه مگه دوستی‌ چیه ، دوستی‌ همراه بودن با هم هستش ، کمک کردن به هم ، هم درد هم بودن ، دست هم رو گرفتن ، ولی‌ ازدواج به کلی تو یه فاز دیگه هستش ، خیلی‌ از افرادی که تو زمان دوستی‌ روابط توپی‌ داشتن بعد از ازدواج به مشکل بر خوردن ، البته همیشه اینجوری نیست ، یکی‌ از دوستان من بعد از ۵ سال دوستی‌ با دوست دخترش ازدواج کرد ، الان هم بگی‌ نگی‌ راضیه ، داره زندگیش رو میکنه ، ولی‌ به نظر من چه دختر چه پسر زمانی‌ باید احساساتش رو نشون بده که بدون به طرفش میرسه و میتونه بقیهٔ عمرش رو هم با اون بگذرونه ، در غیر این صورت جز ناراحتی‌ و اذیت شدن چیز دیگه نداره ، ما میتونیم بهترین دوستی‌‌ها رو با هم داشته باشیم ، ولی‌ فقط برای با هم بودن ، لذت بردن از زندگی‌ ، یار و همراه هم بودن و خیلی‌ چیزا دیگه ، بعدش هم به نظر من عاشقی زود گذره ، اگه به عشقت برسی‌ اون هم تموم می‌شه ، اگه آدم کسی‌ رو دوست داشته باشه خیلی‌ بهتره ، چون میتونه همیشه دوستش داشته باشه ، از من میشنوی اگه هم باهاش رابطه بر قرار کردی در همین حد باشه . این رو هم بدون که زندگی‌ بالا و پائین زیاد داره ، نمیشه روش حساب کرد ، پس همیشه باید کاری رو انجام داد که میدونی‌ بهترین کاره .
امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشی‌ و از زندگیت لذت ببری .
;)

استفاده ابزاری از جنسیت مقابل
البته من باید بگم همچین چیزی تو جامعه ما و مخصوصن بین پسرانمون خیلی رواج پیدا کرده و آخرش سرانجام شیرینی نداره

البته نوع دوستی‌ها هم مهمه، خوب شما دانشجو هستید و در محیط دانشگاه با افرادی دوست هستین، چه همجنس چه مخالف، ولی نوع دوستی فرق می‌کنه
وقتی شما داری تمام احساسات رو پای یه نفر می‌ریزی و اوشون هم همینطور ( حالا که اینطوری شد، یه نفر نیست، چند نفره )، چه تضمینی می‌کنید که آینده فرد قابلی برای شریک زندگیتون باشین ؟ چه تضمینی می‌کنید که به خوبی از احساساتتون استفاده کنید و چه تضمینی که روابط پیشین ادامه پیدا نکنه ؟ و چه تضمینی برا شریک زندگی هست در همه روابط بالا وقتی نه با یه نفر، با دو نفر و بیشتر و بیشتر برای خوشگذرانی و .... بوده ؟

دیدین نوع دوستی‌ها چقد فرق می کنه، دوست داشتن با دوست بودن خیلی فرق داره عزیزم، دوست بودن تا دوست بودن هم فرق داره

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
استفاده ابزاری از جنسیت مقابل
البته من باید بگم همچین چیزی تو جامعه ما و مخصوصن بین پسرانمون خیلی رواج پیدا کرده و آخرش سرانجام شیرینی نداره

البته نوع دوستی‌ها هم مهمه، خوب شما دانشجو هستید و در محیط دانشگاه با افرادی دوست هستین، چه همجنس چه مخالف، ولی نوع دوستی فرق می‌کنه
وقتی شما داری تمام احساسات رو پای یه نفر می‌ریزی و اوشون هم همینطور ( حالا که اینطوری شد، یه نفر نیست، چند نفره )، چه تضمینی می‌کنید که آینده فرد قابلی برای شریک زندگیتون باشین ؟ چه تضمینی می‌کنید که به خوبی از احساساتتون استفاده کنید و چه تضمینی که روابط پیشین ادامه پیدا نکنه ؟ و چه تضمینی برا شریک زندگی هست در همه روابط بالا وقتی نه با یه نفر، با دو نفر و بیشتر و بیشتر برای خوشگذرانی و .... بوده ؟

دیدین نوع دوستی‌ها چقد فرق می کنه، دوست داشتن با دوست بودن خیلی فرق داره عزیزم، دوست بودن تا دوست بودن هم فرق داره

دوست عزیز ظاهراً متوجه حرفای من نشدید ، من کجا گفتم که باید استفاده ابزاری از طرف مقابل بشه ، هیچ جای حرفای من به این قضیه مربوط نمیشه ، من خودم با این قضیه کاملا مخالفم ، من ۴ سال دانشجو بودم ، از اینجور رابطه‌ها هم زیاد بین دوستام دیدم ، البته خودم واردش نشدم ، این طرز فکره شما هم نسبت به دوستی‌ درست نیست ، من خودم متوجه تفاوت میان نوع دوستیها هستم ، هر چی‌ جای خودش رو داره ، حرف من این نیست که کسی‌ احساساتش رو نشون نده و باهاش مقابله کنه ، من خودم تو این زمینه تجربه زیاد داشتم ، از هر نوعی که فکرش رو بکنید ، فقط میگم هر چیزی زمان خودش رو داره ، بروز دادن احساسات هم همینجور ، چه تضمینی هست که شما احساساتت رو واسه یه نفر بروز بدی و طرف از این اوضاع سؤ استفاده نکنه ، از کجا میتونی‌ بفهمی که طرف ارزشش رو داره که احساساتت رو براش بریزی بیرون ، اینجوری با دست خودت شرایط رو واسهٔ استفادهٔ ابزاری فراهم کردی و من با این قضیه کاملا مخالفم ، گفتم ، باز هم میگم ، تنها زمانی‌ می‌شه احساسات واقعی‌ رو نشون داد که از هر جهت طرف مقابل رو بشناسی و بهش اطمینان داشته باشی‌ ، بدونی که اون هم همین احساس رو نسبت به شما داره ، میتون همیشه با شما بمونه نه این که وسط راه ولت کنه به امان خدا ، بعدش هم دوستی‌ با ازدواج ۲ جریان کاملا متفاوته ، حرف من اینه .

nedamamooshe

کاربر فعال
دوست عزیز ظاهراً متوجه حرفای من نشدید ، من کجا گفتم که باید استفاده ابزاری از طرف مقابل بشه ، هیچ جای حرفای من به این قضیه مربوط نمیشه ، من خودم با این قضیه کاملا مخالفم ، من ۴ سال دانشجو بودم ، از اینجور رابطه‌ها هم زیاد بین دوستام دیدم ، البته خودم واردش نشدم ، این طرز فکره شما هم نسبت به دوستی‌ درست نیست ، من خودم متوجه تفاوت میان نوع دوستیها هستم ، هر چی‌ جای خودش رو داره ، حرف من این نیست که کسی‌ احساساتش رو نشون نده و باهاش مقابله کنه ، من خودم تو این زمینه تجربه زیاد داشتم ، از هر نوعی که فکرش رو بکنید ، فقط میگم هر چیزی زمان خودش رو داره ، بروز دادن احساسات هم همینجور ، چه تضمینی هست که شما احساساتت رو واسه یه نفر بروز بدی و طرف از این اوضاع سؤ استفاده نکنه ، از کجا میتونی‌ بفهمی که طرف ارزشش رو داره که احساساتت رو براش بریزی بیرون ، اینجوری با دست خودت شرایط رو واسهٔ استفادهٔ ابزاری فراهم کردی و من با این قضیه کاملا مخالفم ، گفتم ، باز هم میگم ، تنها زمانی‌ می‌شه احساسات واقعی‌ رو نشون داد که از هر جهت طرف مقابل رو بشناسی و بهش اطمینان داشته باشی‌ ، بدونی که اون هم همین احساس رو نسبت به شما داره ، میتون همیشه با شما بمونه نه این که وسط راه ولت کنه به امان خدا ، بعدش هم دوستی‌ با ازدواج ۲ جریان کاملا متفاوته ، حرف من اینه .

[/quote
خوبه
باریکلا ....
قضیه خیلی خیلی جالبه

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

[/quote
خوبه
باریکلا ....
قضیه خیلی خیلی جالبه[/quote]

بله ، جالبتر از اونی‌ که فکرش رو بکنی‌ . :d:d:d

salome

عضو جدید
به نظر من نوع رابطه ای که می خوایید با طرف مقابلتون داشته باشید بسته به این داره که چقدر دوسش دارید اگه فقط احساستون اینه که اونو به بقیه ترجیح میدین و برای کم نیا وردن بین دوستا انتخابش کردین (البته قصد توهین ندارم این خیلی الان رایج شده ) و این که ارتباطتون چی میشه و به کجا کشیده می شه و تهش چیه و این که آخرش سر اون دختر بد بخت چی میاد براتون مهم نیست و اعتقادات مذهبی سفت و سختی هم ندارین مثل آدم های به ظاهر متمدن برین جلو و مدتی باهم باشین و بعدش هم تموم ........
اما اگه واقعا احساس می کنی که اونو بشتر از این حرفا دوست داری و آخر و عاقبت این طفل معصوم برات مهمه زیاد با خودت فکر کن ببین سن شما سن کمیه و امکان این که یادت بره و از سرت بیافته زیاده چند مدت اونو نبین و سعی کن بهش فکر نکنی و توجهتو به کسان دیگه ای بده اگه دیدی از سرت اوفتاد یعنی مورد اول بوده ولی اگه این جوری نبود باید یه فکر اساسی بکنی.
موفق باشی

rezakian

عضو جدید
به نظر من نوع رابطه ای که می خوایید با طرف مقابلتون داشته باشید بسته به این داره که چقدر دوسش دارید اگه فقط احساستون اینه که اونو به بقیه ترجیح میدین و برای کم نیا وردن بین دوستا انتخابش کردین (البته قصد توهین ندارم این خیلی الان رایج شده ) و این که ارتباطتون چی میشه و به کجا کشیده می شه و تهش چیه و این که آخرش سر اون دختر بد بخت چی میاد براتون مهم نیست و اعتقادات مذهبی سفت و سختی هم ندارین مثل آدم های به ظاهر متمدن برین جلو و مدتی باهم باشین و بعدش هم تموم ........

اما اگه واقعا احساس می کنی که اونو بشتر از این حرفا دوست داری و آخر و عاقبت این طفل معصوم برات مهمه زیاد با خودت فکر کن ببین سن شما سن کمیه و امکان این که یادت بره و از سرت بیافته زیاده چند مدت اونو نبین و سعی کن بهش فکر نکنی و توجهتو به کسان دیگه ای بده اگه دیدی از سرت اوفتاد یعنی مورد اول بوده ولی اگه این جوری نبود باید یه فکر اساسی بکنی.

موفق باشی
خیلی سعی کردم فراموشش کنم ولی نشد...
از طرفی دیگه دلیلی برای فراموش کردنش نمیبینم
چون من هنوز به اون پیشنهاد دوستی ندادم که بخوادجواب منفی بده و من فراموشش کنم...
شاید جوابش مثبت باشه

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام
من چند وقتیه که احساس میکنم عاشق شدم
عاشق یه دختر که بعضی وقتا میبینمش...
کمک کنید میخواستم ببینم به نظر شما چه جوری برم بهش بگم؟:cry:

ببین دو راه داری
1 - روش مستقیم
2 - روش غیر مستقیم

روش غیر مستقیم اینه میری جلو و میگی که قصد ازدواج داریئ؟
روش مستقیمشم اینه که میری جلو و میگی با من ازدواج میکنید؟

این برو حتما جواب میده یا میگه آره یا نه . خلاصه تکلیفت مشخص میشه.

rezakian

عضو جدید
ببین دو راه داری
1 - روش مستقیم
2 - روش غیر مستقیم

روش غیر مستقیم اینه میری جلو و میگی که قصد ازدواج داریئ؟
روش مستقیمشم اینه که میری جلو و میگی با من ازدواج میکنید؟

این برو حتما جواب میده یا میگه آره یا نه . خلاصه تکلیفت مشخص میشه.
من اومدم اینجا یه تایپیک زدم که بفهمم چیکار کنم بدتر گیج شدم:confused:
یکی میگه برو مستقیم همه چیزو بگو
یکی میگه بیخیالش شو
یکی میگه واسطه بفرس

خانومي

عضو فعال
کاربر ممتاز
بهش هيچي نگو بعدا پشيمون ميشي
دو روز بگذره يادت ميره