بچه های ارشد 92 بیومواد

بچه های ارشد 92 بیومواد

• مجموع رای دهندگان
    15
  • نظرسنجی بسته .

bilesan singer

عضو جدید
سلام دوستان
این تاپیک رو زدم تا بچه هایی که می خوان بیو مواد بزنن بیان اینجا و رتبه و دانشگاه مورد نظر خودشونو اعلام کنن و دیگر بحث ها ...

من رتبه بیو موادم : 377
الویت 1و 2 و3 ...===> امیر کبیر (نوبت دوم +روزانه+ محل اجرا پروژه پژوهشکده..)

شما چطور؟

zohreh369

عضو جدید
سلام
مرسی از استارت این تاپیک!
من رتبه بیوموادم 529
اول بیومواد امیرکبیر بعد مهندسی بافت امیرکبیر(اینا رو واسه قشنگ شدن فرم انتخاب رشته زدم):D
بعدش به ترتیب : بیومواد دانشگاه تهران ، مهندسی بافت تهران ، بیومواد علم و صنعت ، پژوهشگاه مواد و ....

bilesan singer

عضو جدید
بیو مواد علم و صنعت شبانه احتمالا خیلی ضعیف ... بیو پژوهشگاه 100%

کسی اطلاع داره بیومواد شبانه امیرکبیر آخرین رتبه قبولیش چند بوده پارسال؟

آخرین ویرایش:

jasmin.me

عضو جدید
یا خدا با این رتبه ها قبولی میده !؟

من 360 بیو شدم

و احتمالا اصفهان رو بزنم !!!

اطلاعی از رتبه های قبولیش دارین !؟

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیو مواد علم و صنعت شبانه احتمالا خیلی ضعیف ... بیو پژوهشگاه 100%

کسی اطلاع داره بیومواد شبانه امیرکبیر آخرین رتبه قبولیش چند بوده پارسال؟
ببین یه لطفی میکنی یه کوچولو در مورد بیو مواد توضیح بدی
چون من اصلا تو فاز بیو مواد نبودم اما این تاپیک رو زدی یه کم کنجکاو شدم

bilesan singer

عضو جدید
بیو مواد علمی هست که درباره ی تمامی موادی که در بدن انسان به کار میره رو بحث می کنه و زیست سازگاری آن با بدن انسان رو مورد بررسی میده مثل ایمپلنت ها . . . دارو ها ... و ...

zohreh369

عضو جدید
ببین یه لطفی میکنی یه کوچولو در مورد بیو مواد توضیح بدی
چون من اصلا تو فاز بیو مواد نبودم اما این تاپیک رو زدی یه کم کنجکاو شدم

یعنی از مهندسی مواد میخواید برید بیومواد ؟
اگه زمینه ی بیو نداشته باشید شاید اولش یکم سخت باشه
چند واحد پیش نیاز باید بگذرونید (بیوشیمی، هیستولوژی ، ...) بعدش واحدهای ارشد بیومواد
اگه به مهندسی بافت ، رهایش دارو و ... علاقه داشته باشید حتما تو این رشته موفق میشید

jasmin.me

عضو جدید
امیر کبیر که بالاتر از تهران هستش
و تهران هم تا 220 گرفته !!!

crying baby

عضو جدید
سلام دوستان
رتبه بیو موادم: 315
کسی میدونه کجا متونم قبول شم؟
اولویت : امیر کبیر/ تهران/ علم و صنعت / پژوهشگاه
کمممممممممک!
!!!!the sooner the better
.God bless u
bye

بین نشین

عضو جدید
سلام دوستان
رتبه بیو موادم: 315
کسی میدونه کجا متونم قبول شم؟
اولویت : امیر کبیر/ تهران/ علم و صنعت / پژوهشگاه
کمممممممممک!
!!!!the sooner the better
.God bless u
bye

سلام آخه الان که کاری جز توکل و صبر کردن از دستت بر نمی آد به نظرم با این رتبه حتما این رشته و رو تو یکی از این دانشگاه ها که نوشتی قبول می شی که احتمالا علم و صنعته ولی توصیه من اینه تو این 20 روزی که تا آمدن جواب ها مونده ذهنت رو درگیر ابن مساله که کجا قبول می شم نکن فرض کن الان یه دانشجوی ارشدی از این فرصت استفاده کن سایت علمی معتبر و مقالات از ژورنال های مختلف رو مطالعه کن اینجوری روز اولی که در مقطع ارشد وارد هر دانشگاهی بشی با دست پر و پر از ایده وارد شدی وگرنه ارشد هم مثل کارشناسی خواهد گذشت و فقط باید فکر مدرک و بعد از اون دکترا باشی

این کار یه سود دیگه داره و اون تو این 20 روز از اضطراب نجات پیدا می کنی و چشم که باز می کنی 5 شهریور از راه رسیده

crying baby

عضو جدید
درود دوست گرامی
استرس رو که نمی شه کاریش کرد.اما زمان بندی بد نتایج ارشد از اعلام نتایج اولیه تا نهایی فقط باعت سر در گمی شده واسم.سه چهارماه بدون اینکه تکلیف معلوم باشه .الانم نمیدونم کار رو ادامه بدم یا منتظردانشگاه. از اونجا که هیچ سایت موثقی هم راجع به نتایج سالای پیش نیس،باید تصمیممو از روی مشورت با دوستان عزیزی مثل شماها تو اینترنت بگیرم.وگرنه سه ماه که گذشت 20 روز که چیزی نیس.
مرسی باز.داسه راهنماییت.
در پناه پروردگار.موفق باشید.
بدرود.

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام آخه الان که کاری جز توکل و صبر کردن از دستت بر نمی آد به نظرم با این رتبه حتما این رشته و رو تو یکی از این دانشگاه ها که نوشتی قبول می شی که احتمالا علم و صنعته ولی توصیه من اینه تو این 20 روزی که تا آمدن جواب ها مونده ذهنت رو درگیر ابن مساله که کجا قبول می شم نکن فرض کن الان یه دانشجوی ارشدی از این فرصت استفاده کن سایت علمی معتبر و مقالات از ژورنال های مختلف رو مطالعه کن اینجوری روز اولی که در مقطع ارشد وارد هر دانشگاهی بشی با دست پر و پر از ایده وارد شدی وگرنه ارشد هم مثل کارشناسی خواهد گذشت و فقط باید فکر مدرک و بعد از اون دکترا باشی

این کار یه سود دیگه داره و اون تو این 20 روز از اضطراب نجات پیدا می کنی و چشم که باز می کنی 5 شهریور از راه رسیده

مگه جواب کنکور ۵ام میاد؟؟؟!!!!!:eek:

Darlling

عضو جدید
ببخشید از دوستان کسی اطلاع داره شکل تهران تا چه رتبه ای میگیره؟؟؟؟؟
لطفا جوال بدین چون خیلی واسم مهمه......
ممنون

jodi joon

عضو جدید
سوووووال...
واسه بیو مواد لازمه فقط همون درسایی که معرفی شدرو زد یا میشه مثله بقیه ی رشته ها موقع انتخاب رشته انتخاب کرد ؟؟؟؟؟
کدومش بهتره ینی بهتره فیزیکی مکانیکی و ترمو خوند یا بیوشیمی و ...؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

akbar javadi

عضو جدید
سلام بچه ها. عیدتونم مبارک.
یه سوال فنی! من دانشجوی ترم 8 متالورژی دانشگاه تبریزم. امسال تو کنکور مواد رتبه بیوموادم 316 شده خودمم شاگرد اولم سهمیه شاگرد اولی موقع انتخاب رشته اعمال میشه. با این شرایط بنظرتون من بیومواد روزانه امیرکبیر قبول میشم؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Sind0kht

عضو جدید
سلام دوستان
این تاپیک رو زدم تا بچه هایی که می خوان بیو مواد بزنن بیان اینجا و رتبه و دانشگاه مورد نظر خودشونو اعلام کنن و دیگر بحث ها ...

من رتبه بیو موادم : 377
الویت 1و 2 و3 ...===> امیر کبیر (نوبت دوم +روزانه+ محل اجرا پروژه پژوهشکده..)

شما چطور؟

بچه ها میشه درصدتانو بنویسید؟؟؟ و اینکه چه کتابایی خوندید؟